سنا به دامپزشک لبه ارائه دهنده مسئولیت لایحه

کمیته قضایی مجلس سنا است و با توجه به لایحه ای که می تواند تضعیف ثانیه. 230 سپر Facebook, Twitter و لبه دیگر ارائه دهندگان خدمات باید در برابر مسئولیت مدنی برای محتوای شخص ثالث در وب سایت خود را.

این کمیته برنامه ریزی یک جلسه 11 مارس در از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی [کسب آن] عمل می کنند.”

این لایحه که معرفی شد و توسط سناتور. لیندزی گراهام (R-S. C.) را اصلاح ثانیه. 230 برای گفتن شخص ثالث مسئولیت ایمنی را گسترش دهید به سوءاستفاده از قوانین به معنی یک Facebook یا Twitter برگزار می شود مسئول پست که به طور غیر قانونی بهره برداری از کودکان.

شده است وجود دارد حمایت هر دو حزب برای تلاش برای ایجاد لبه دهندگان در قبال محتوای (بهداشت ، ریچارد بلومنتال (D-Conn.) همچنین گزارش کاری در این لایحه از جمله از ثانیه. 230 نویسنده دیابت Ron Wyden (D-سنگ.).

از کسب این لایحه همچنین ایجاد یک کمیسیون ملی آنلاین سوءاستفاده پیشگیری برای ایجاد بهترین شیوه برای جلوگیری از چنین بهره برداری.

برخی از طرفداران حفظ حریم خصوصی در حال هل دادن به عقب در این لایحه است.

الکترونیکی Freedom Foundation (EFF) استدلال می کند که این لایحه یک تهدید برای آزادی بیان و امنیت آنلاین, دومی به خاطر رمزگذاری خواهد بود هیچ دفاعی در برابر مسئولیت.

EFF گفت: لایحه “درب باز می شود برای دولت نیاز به اقدامات جدید برای صفحه نمایش کاربران گفتار و حتی پشت درب های خود را به خواندن خصوصی ارتباطات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>