سناتور: FTC باید ارائه سالمندان کمک بیشتری با ویروس کلاهبرداری


سناتور. Ctq (D-Minn.) تیمی با تقریبا سه دوجین دیگر از سناتورها از جمله جری موران (R-Kan.), رئیس حمایت از مصرف کننده فرعی به فشار کمیسیون تجارت فدرال به انجام بیشتر برای محافظت از سالمندان از coronavirus مربوط به کلاهبرداری است.

نامه آمد همان روز (پنج شنبه, مارس 26) که FTC رئیس جوزف سیمونز مشخص شده مراحل آن است که برای مبارزه با کروناویروس scammers در حالی که اشاره به FTC به فکر از حسن نیت و تلاش برای ترویج محصولات مفید.

FTC صادر کرده است هشدار درباره کلاهبرداری است اما سناتورها خواست سیمونز برای اطلاع رسانی بهتر سالمندان مورد کلاهبرداری و کمک به قربانیان درک آنچه آنها می توانند پس از آنها فریب خوردن است.

“در این زمان از افزایش نگرانی های عمومی, گزارش ها را برجسته کرده اند که کلاهبرداری مربوط به کروناویروس در حال افزایش است و سالمندان—مسلما آسیب پذیر ترین جمعیت به هر دو coronavirus و بد بازیگران—هدف قرار گرفته اند با تماس آنها گفتن که COVID-19 واکسیناسیون آماده است که هیچ گونه درمان در حال حاضر وجود دارد” سناتور نوشت: به سایمونز.

آنها اذعان هشدارهای اما نشانه های بیشتری مورد نیاز بود.

“اگر چه FTC با ارسال نامه هشدار به هفت فروشندگان جعلی COVID-19 درمان ما نگران آن است که بیشتر عمل مورد نیاز است برای محافظت از رفاه مالی از سالمندان—که از دست دادن حدود 3 میلیارد دلار سالانه از کلاهبرداری مالی” آنها نوشت.

Klobuchar و شرکت خواهید پاسخ به سوالات زیر:

مرتبط: بهداشت ، وارنر Blumenthal اسلم گوگل بیش از ‘درنده’ Coronavirus تبلیغات


1.
“چه تلاش است FTC در حال حاضر تعهد به آموزش سالمندان در مورد COVID-19-مربوط به تقلب و چگونه از خود محافظت کنند ؟


2.
“چه اقدامات بیشتری است FTC برنامه ریزی برای حفاظت بهتر از سالمندان و کمک به آنها باید آنها را تبدیل به قربانیان COVID-19-مربوط به تقلب ؟


3.
“چگونه است که FTC کار با دیگر آژانس های فدرال برای مبارزه با COVID-19-مربوط به کلاهبرداری?


4.
“چه منابع اضافی می کند FTC نیاز به منظور حفاظت بهتر از سالمندان از COVID-19 و دیگر تقلب و آموزش آنها را در چگونه برای جلوگیری از آن؟”

در بیانیه روز شنبه هر چند نه در پاسخ به نامه سیمونز گفت: FTC در کار سخت بود به مبارزه با کروناویروس کلاهبرداری, اما او همچنین گفت که “در همه زمان ها خوب و ایمان و تلاش های انجام شده نیاز به ارائه کالا و خدمات به مصرف کنندگان خواهد شد به حساب گرفته شده در ساخت و اجرای تصمیمات است.”

در یک مربوط به حرکت ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز پنج شنبه (26 مارس) دستور داد یک تعداد انگشت شماری از دستگاه تصفیه هوا شرکت ها برای جلوگیری از بازاریابی محصولات خود را به عنوان ابزار “است که می تواند به جلوگیری از” گسترش ویروس زمانی که تعداد زیادی از ادارات بهداشت تعیین کرده اند که از گسترش بیماری از طریق قطرات تنفسی و نه هوایی انتقال جیمز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>