سناتور فشار برای تحقیقات به تاثیر تکنولوژی در بچه ها


لایحه حامیان می خواهید به نور اولیه آتش زیر NIH

هر دو حزب از حامیان لایحه که مستقیم موسسه ملی بهداشت برای بررسی تاثیر فن آوری و رسانه های مصرف در کودکان نیست و انتظار در اطراف برای آن لایحه به تصویب.

آنها می گویند وجود دارد که نیاز مبرم به شروع به تحقیق در مورد چگونگی tech تأثیر است کودکان و نوجوانان به طور فزاینده زندگی خود را آنلاین.

سنسور. Ed Markey (D-جرم.), Roy Blunt (R-Mo.) و بن Sasse (R-Neb.) نوشته شده مدیر NIH که 2020 تخصیص قانون که سال گذشته به تصویب رسید “تشویق” NIH به اولویت بندی مطالعه نحوه استفاده گسترده از فن آوری و مصرف رسانه های دیجیتال “بر جوان مردم شناختی و جسمی و اجتماعی و عاطفی نتایج از جمله توجه خوابیده روال و اضطراب است.”

صورتحساب خود را, کودکان و پژوهش رسانه پیشرفت (CAMRA) عمل می کنند که اجازه می NIH به رهبری چنین مطالعه اما در نامه ای به NIH آنها به دنبال به سرعت این روند با توجه به این که تخصیص بودجه لایحه زبان.

“به عنوان بزرگترین حامی مالی از تحقیقات پزشکی در جهان NIH نقش مهمی را در تسریع و انجام تحقیقات انتقادی به نحوه استفاده از فناوری و رسانه های دیجیتال مصرف را به ارتباط و نفوذ اجتماعی آگاهی و مهارت های حل مشکل و ورزش و دیگر نتایج مهم” آنها نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید