سالمندان Telehealth لایحه معرفی شده در خانه

مظنونان حمله به دانشگاه Jan Schakowksy (D-بیمار است.) و پیتر کینگ (R-n. y.) معرفی شده اند پیشبرد اتصال در طول Coronavirus برای اطمینان از پشتیبانی برای سالمندان (دسترسی) قانون خانه نسخه از مجلس سنا telehealth لایحه معرفی شده توسط سنسور. ctq (D-Minn.) و باب کیسی (D-Pa.).

این لایحه افزایش telehealth دسترسی برای سالمندان بودجه مجازی بازديد در خانه های سالمندان به طوری که خانواده ها می توانند ارتباط با عزیزان خود در طول همه گیر که در آن phyical فاصله ممنوع در شخص بازدیدکننده داشته است.

این لایحه به طور خاص:

1. “نیاز به وزیر بهداشت و خدمات انسانی برای به اشتراک گذاشتن توصیه های اضافی راه هایی برای بهبود دسترسی به خدمات پزشکی از راه دور در پرستاري و امکانات به طور موقت تعیین پرستاری امکانات را در طول این همه گیر و

2. “ایجاد یک برنامه اعطای اجازه HHS به جایزه پرستاری امکانات کمک های مالی برای فعال کردن ساکنان به مشارکت در “مجازی” بازدید با عزیزان در حالی که خطر سلامت در فرد بازدید بالا باقی می ماند در طول بیماری همه گیر.”

مرتبط: خانه Telehealth لایحه معرفی شده

“در شروع این جهانی بهداشت بحران ما شاهد است که ما مسن آمریکایی زندگی در خانه های سالمندان برای اولین بار به تحمل فشار از coronavirus” Schakowsky گفت. “ما در حال معرفی دو حزبی دسترسی عمل به مطمئن شوید که تمام ساکنان خانه سالمندان می توانند از خدمات پزشکی از راه دور و نگه داشتن در تماس نزدیک با خانواده های خود و دیگر عزیزان. هر چند فاصله فیزیکی است که مهم آن نیست که در نتیجه آسیب رساندن به انزوای اجتماعی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>