سنسور. گوگل به دنبال اطمینان در COVID-19-مربوط به تجمع

تجارت اعضای کمیته بهداشت ، Ed Markey (D-جرم.) و ریچارد بلومنتال (D-Conn.) در حال تکان دادن احتیاط پرچم در گوگل بیش از آن Coronavirus جامعه تحرک محل گزارش داده گفت: جمع آوری منطقه جغرافیایی کاربر با آن حمل “خطرات بی شمار.”

گوگل با استفاده از آنچه در آن می گوید در حال جمع و ناشناخته خواهد ماند و کاربر محل سکونت اطلاعات برای پیگیری جمعیت حرکات مرتبط با این بیماری همه گیر.

در نامه ای به مدیر عامل شرکت سوندار پیچای سناتور ستایش گوگل برای تلاش های خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر اما هشدار داد آن را در برابر تضعیف حریم خصوصی کاربر در این فرآیند است.

“به ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان مبارزه مداوم coronavirus همه گیر هر دو بخش دولتی و خصوصی باید فعالانه به دنبال راه حل های نوآورانه به این بحران بهداشت عمومی گفت:”: “پیچای. اما افزود که راه حل های آن “نمی تواند در هزینه افراد حریم خصوصی شخصی است.”

گوگل وعده داده است در دسترس هر گونه اطلاعات شناسایی شخصی و این که گزارش ها از مدت زمان محدود.

سناتور می خواهید پاسخ به سوالات زیر:

مرتبط با: پوشش کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس

1. “گوگل برنامه ای برای به اشتراک گذاشتن با هر دولت اشخاص, پژوهشگران, و یا بخش خصوصی شرکای کاربران هر گونه coronavirus مربوط به اطلاعات شخصی و یا اطلاعات pseudonymous

2. “آیا گوگل قصد استفاده از مجموعه داده های دیگر از” سابقه موقعیت مکانی ” را برای آن جامعه تحرک گزارش?

3. “چه اقدامات گوگل انجام شده به اطمینان حاصل شود که روند مفصل در گزارش نماینده از کل جمعیت منطقه از جمله عدم گوگل, کاربران, کسانی که بدون گوشی های هوشمند و یا افرادی که تصمیم گرفتند از محل ،

4. “آیا گوگل انتظار می رود که جامعه تحرک گزارش به طور دقیق برای روستایی بیشتر یا کمتر متصل جوامع است ؟

5. “چه راهنمایی گوگل ارائه شده به مقامات بهداشت عمومی در مورد چگونگی تفسیر این گزارش از جمله چگونه حساب گوگل برای مشترک الگوهای اجتماعی و طبقه بندی مکان های…”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>