سنسور. به دنبال ISP عمل در Coronavirus جوامع متاثر


می خواهید بطور متوسط هزینه معلق پهنای باند رایگان و یا در هزینه برای تمام دانشجویان فاقد آن

دموکراتیک قانونگذاران بودند توزین از سنا طرف در چه Isp ها باید انجام دهند در این صورت از COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.

در نامه ای به مدیر عامل AT&T CenturyLink منشور ارتباطات Comcast در, Cox Communications, Sprint, T-Mobile و Verizon–مشابه تلاش و آمد از خانه به طرف–(https://www.multichannel.com/news/house-members-press-isps-on-covid-19-readiness) به رهبری سناتور. مارک وارنر (D-شستشو.), این سناتوران Isp ها به حالت تعلیق در هزینه ها و “محدودیت” (مانند اتهام بطور متوسط) است که می تواند “محدود کردن گزینه های telepresence.

Verizon می گوید آماده است برای پهنای باند مربوط به ویروس Ramp-UP

آنها همچنین می خواهند یا “هزینه” باند پهن برای دانش آموزان بدون زمان آنلاین دسترسی داشته باشید. Comcast در, برای یک ارائه 60 روز از پهنای باند رایگان برای افراد کم درآمد ساکنان منطقه خدمات خود را در حال حاضر و بدون خدمات پهن باند. AT&T به حالت تعلیق بطور متوسط هزینه و NCTA-اینترنت و تلویزیون ارتباط می گوید: همه اعضای آن در حال کار بر روی راه هایی برای کمک به در طول بحران.

“[W]e بپرسید که شما به طور موقت به حالت تعلیق در پهنای باند کلاه و هزینه های مرتبط و یا گرفتن گلوگاه برای همه جوامع متاثر COVID-19 و کار با مدارس و کالج ها و دانشگاه ها به ارائه خدمات رایگان و یا در کم هزینه پهنای باند گزینه برای دانش آموزانی که در مدارس نزدیک به دلیل COVID-19 که اصلا دسترسی در صفحه اصلی” گفتند. که مسلما همه جوامع از اثرات ویروس سراسر کشور.

مرتبط با: Rosenworcel تماس به صورت تهاجمی عمل FCC

همچنین امضای قرارداد به نامه شدند سنسور. Tim Kaine (D-Va.), مایکل بنت (D-Colo.), Cory Booker (D-N. J.), تمی بالدوین (D-Wis.) ریچارد بلومنتال (D-Conn.), Jeff Merkley (D-سنگ.), الیزابت وارن (D-جرم.), Mazie Hirono (D-هاوایی), Angus King (من.), پتی موری (D-شستشو.), برنی ساندرز (I-Vt.), رابرت منندز (D-N. J.), دیک دوربین (D-بیمار است.), جک رید (D-R. I.), Ron Wyden (D-سنگ.), Ed Markey (D-جرم.), و گری پیترز (D-Mich).

شاید tellingly وجود دارد جمهوری خواهان در این نامه که صحبت از گرفتن گلوگاه و داده های کلاه استناد بی طرفی خالص مبارزه با که تقسیم احزاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>