سنسور. Thune Schatz Teaming در ثانیه. 230 شفافیت لایحه


پیمان عمل شامل برخی از وزارت دادگستری اصلاحات توصیه های

سناتور. جان Thune (R-S. D.) رئیس مجلس سنا ارتباطات فرعی نشان روز شنبه که او و دموکراتیک همکار در حال معرفی یک لایحه با هدف ثانیه. 230 است که بازمانده بخش از قانون ارتباطات نجابت که معاف وب سایت از مسئولیت مدنی خود را از دست زدن به شخص ثالث گفتار در سیستم عامل خود را.

در FCC نظارت شنوایی در بازرگانی مجلس سنا کمیته Thune رئیس سابق کمیته گفت که او خواهد بود teaming تا با سناتور. برایان Schatz (D-هاوایی) به معرفی پلت فرم پاسخگویی و مصرف کننده شفافیت (پیمان) عمل می کنند که او گفت را ارائه می کنند بیشتر در پاسخگویی و شفافیت در مورد چگونه بزرگ با تکنولوژی سیستم عامل خود را درمان محتوا و مطالب خود را اعتدال تصمیم گیری.

در همان جلسه که در آن بخش. 230 بود, برجسته, برجسته, تمام, FCC کمیسیون توافق بزرگ تکنولوژی تا به حال شفافیت مسائل است که نیاز به پرداختن در حالی که سناتور. تد کروز (R-تگزاس) گفت: تامین امنیت از جمله شفافیت خواهد بود “تحول است.”

Thune گفت: عمل به خود جلب کرد از ثانیه. 230 اصلاحات ارائه شده توسط وزارت دادگستری و دادستان کل لایحه Barr هفته گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>