سریال شیدایی اعلام نهایی تعداد آن”سریال شیدایی دیجیتال فروم”


لیل و پاریس – آوریل 08, 2020 – خانم لورنس Herszberg بنیانگذار و مدیر اعلام کرد که سریال شیدایی دیجیتال فرومهای پلت فرم آنلاین که زد از مارس 25 مارس 7, موفقیت های خود را با بینندگان. توسعه در زمان ثبت این جشنواره تیم های سریال شیدایی دیجیتال فروم یکی از اولین سیستم عامل های دیجیتال اختصاص داده شده به صنعت و حرفه ای که ایجاد شد در پاسخ به COVID-19 بحران است. اعضای این صنعت قادر به پیدا کردن آنلاین مطالب کلیدی است که باعث می شود این سریال شیدایی فروم موفقیت در هر سال از جمله Co-نرم افزار تبادل جلسات UGC نویسندگان پردیس, درام, سریال Co-نوشتن اقامت اسرائیل-فرانسه “آینده بعد از” جلسات و بیش از 50 بین المللی سری از برنامه جشنواره و یا از خریدار ویترین. در زیر شماره دقیق:

سریال شیدایی دیجیتال فروم در اعداد:
1,500 کاربران (از 2000 نفر از متخصصان صنعت ثبت نام در زمان لغو).
● 60 درصد از کاربران بودند که خریداران کمیسیون تولید کنندگان و توزیع کنندگان و فروشندگان.

● 40 درصد از کاربران شد, فیلمنامه نویسان, برنامه نویسان و روزنامه نگاران.

40 کشور حضور داشتند. فرانسه برگزار شد مقام اول با یک سوم از کاربران به دنبال ایالات متحده در 2 موقعیت. کشورهای دیگر با تعداد زیادی از کاربران شامل آلمان و اسپانیا و ایتالیا و برزیل و روسیه و کانادا و برجسته ابعاد بین المللی به سریال شیدایی.

83 روز از مشاهده (تجمعی کل).
به طور متوسط کاربران بازدید 1.5 ساعت از محتوا است.
● از 10 ، 000 بازدیدکننده داشته است برای خریداران ویترین (approx. 7 قسمت به تماشای هر کاربر).
● 5,000 بازديد پروژه های در حال توسعه (approx. 3.5 قسمت تماشا هر کاربر).

“ما بسیار افتخار از موفقیت های بزرگ از ما اولین سری شیدایی دیجیتال فروم. این بحران جهانی ما را وادار به انطباق با ما استراتژی های دیجیتال فوری و نتیجه بسیار مثبت بود. با 1,500 کاربران ثبت نام شده ما خوشحال می شود قادر به ایجاد این محل نشست مجازی برای ما اختصاصی متخصصان صنعت. اما ما می دانیم که این پلت فرم های دیجیتال نمی تواند وجود داشته باشد و هیچ چیز نمی تواند جایگزین انرژی از این رویداد در لیل است که فراهم می کند منحصر به فرد فضای جلسه که در آن بسیاری از چهره-به-چهره کسب و کار مبادلات و معاملات اتفاق می افتد. در سال 2021 ما خواهد بود مطمئن باشید به ترکیب این دو فرم های دیجیتال و فیزیکی برای ایجاد حتی بزرگتر و بهتر رویداد در سال به آمده است.”

در مورد سری MAINA

ایجاد شده توسط لورنس Herszberg در سال 2010 با همکاری مدیر هنری فردریک لوین در حالی که هر دو در فروم des, تصاویر سریال شیدایی جشنواره به ارمغان می آورد بهترین های بین المللی سری به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد و مخاطبان (بیش از 72,000 تماشاگران در 2019) این فرصت نادر برای ملاقات و کسب اطلاعات از مشهور showrunners مدیران و تلویزیون استعداد. سریال شیدایی توسعه یافته به یک رویداد منحصر به فرد با به رسمیت شناختن گسترده ای است که به طور کامل اختصاص داده شده به مجموعه هدف در هر دو عموم و متخصصان صنعت.

در مورد سریال شیدایی فروم

راه اندازی در سال 2013 سریال شیدایی, فروم, صنعت بازوی سریال شیدایی جشنواره تبدیل به مکانی برای تمام کسانی که درگیر در ایجاد سری از سراسر جهان است. فقط در چند سال سریال شیدایی فروم در حال حاضر دیده می شود بسیاری از پروژه ها به ثمر می آیند از جمله عدن, استلا Blomkvist نگه داشتن ایمان و لوح رسابا بسیاری دیگر در حال حاضر در حال تولید است. در 2019 در فروم برگزار شد و نسخه دوم آن از لیل اطلس گفتگوهای یک روز اجلاس گرد هم آوردن سطح بالا, سیاسی, شرکت های بزرگ, خلاق, اقتصادی و بازیکنان از تلویزیون و فرهنگ بخش در اروپا و شمال امریکا است. انجمن در حال حاضر جایی که صنعت استعداد و تصمیم سازان برای ایجاد نسل جدید از سریال داستان.

در مورد دیالوگ لیل

بخشی از سریال شیدایی فروم لیل گفتگوهای یک روز اجلاس پیوستن با هم عمده تصمیم گیرندگان سیاسی و پیشرو مدیران صنعت برای یک روز, انعکاس, اطلاعیه ها و مباحث در آینده سمعی و بصری و خلاقیت. به لیل دیالوگ یک ابتکار عمل مشترک بین سریال شیدایی, فرانسوی, مرکز ملی du cinéma et de l’image animée (CNC) های اروپا, خلاق, رسانه, برنامه اتحادیه اروپا با همکاری Hauts-de-France منطقه است. گذشته شرکت کنندگان شامل رید هیستینگز (موسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Netflix), Ted Sarandos (رئیس محتوای افسر Netflix)), سوفی ترنر Laing (مدیر عامل شرکت Endemol درخشش گروه) Delphine Ernotte Cunci (مدیر عامل, France Télévisions), Gilles Pélisson (مدیر عامل شرکت TF1 گروه) گرجستان قهوه ای (سر از اروپا در اصل آمازون) و Franck Riester, فرانسه, وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>