سریال شیدایی اعلام رسمی تاریخ برای 2021 و راه اندازی سه طرح های جدید از جمله سریال شیدایی موسسه


پاریس و لیل, فرانسه – 30 ژوئن 2020 – لورنس Herszberg بنیانگذار و مدیر کل سری شیدایی امروز اعلام تایید تاریخ برای سری شیدایی را 2021 edition. مجموعه ای را در لیل فرانسه و Hauts-de-France منطقه سری شیدایی جشنواره برای مارس 19 تا 27 و سریال شیدایی, انجمن, برگزار می شود, در لیل کاخ تنظیم شده است برای مارس 23 تا 25. به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای بین المللی اختصاص داده شده به طور انحصاری به بازده سری با جاه طلبی به سریال شیدایی دائم ابزار برای ترویج ایجاد سری, سری شیدایی توسعه سه طرح های جدید.

“در سال های اخیر ما را دیده اند عمده تکامل در سمعی و بصری داستان چشم انداز است. برای اولین بار است که افزایش قابل توجهی در حجم سریال. دوم ظهور جدید روش کار ناشی از COVID-19 همه گیر است که هر دو تقویت جشنواره به عنوان ضروری حوادث و ‘ملاقات’ اما همچنین تایید اهمیت ابزارهای آنلاین. در نهایت نیاز بیان شده توسط بخش سمعی و بصری را به جلو صدای جدید استعداد های جدید و پروژه های جدید” اظهار نظر لورنس Herszberg.

به منظور دیدار با این چالش های جدید سریال شیدایی مفتخر است پس طرح های جدید:

> راه اندازی این مجموعه شیدایی برچسب

در طول سال های سری شیدایی تیم به تماشای صدها سری جدید از سراسر جهان است. رفتن به جلو را به صورت دائمی, سریال شیدایی را ارائه توصیه های خود به مردم از طریق آن حضور دیجیتال و آنلاین محتوای ویدئویی و همچنین به عنوان سازمان برتر غربالگری در طول سال در لیل. انتخاب جشنواره-پشتیبانی از سری اعطا خواهد شد این سریال شیدایی برچسب با هدف توسعه معروفیت خود را و دید.

> گسترش از سری شیدایی دیجیتال

گسترش در سریال شیدایی دیجیتال فروم بود که با موفقیت راه اندازی در اوایل سال جاری Series کامپیوتر شما در حال حاضر رو به جلو آمده با گسترش دیجیتال پلت فرم که در آن از آن خواهد شد ممکن است به دنبال تکامل از پروژه ها و استعداد های انتخاب شده توسط این مجموعه شیدایی فروم و همچنین برای دسترسی به محتوای منحصر به فرد (آموزشی, دوره های آموزشی, و بیشتر) و یک شبکه بین المللی از تماس با ما. ابتدا در سپتامبر, سریال شیدایی دیجیتال تبدیل خواهد شد یک سال دور ابتکار عمل را به تشویق پروژه های در حال توسعه از طریق پر جنب و جوش و تعاملی پلت فرم شبکه های. این پلت فرم های دیجیتال را با هم اعضای این صنعت برای تقویت لینک های شبکه های آغاز در نسخه های قبلی.

> و در نهایت رونمایی از سریال شیدایی, موسسه آموزشی محل برای فردا اروپایی استعداد

پس از ایجاد آن سلسله شیدایی است موقعیت خود را به عنوان یک واقعی “استعدادهای درخشان طلایه دار” برای سازندگان جدید به ویژه از طریق فیلمنامه نویسی رزیدنتی میزبانی سریال شیدایی فروم: UGC نویسندگان پردیس SeriesLab (یک TorinoFilmLab ابتکار) و اسرائیل و فرانسه Co-نوشتن اقامت (آغاز شده توسط CNC و Gesher فرهنگی فیلم و صندوق). به منظور شناسایی به عنوان اوایل به عنوان امکان جدید استعداد های بین المللی و توسعه اروپا, خلاق, شبکه های این جشنواره است که امروز راه اندازی این مجموعه شیدایی موسسه. مجموعه به قرار در لیل آن ماموریت خواهد بود به منظور تقویت آموزش های اروپایی حرفه ای در زمینه سریال و سمعی و بصری محتوای مبتنی بر سه محور اساسی:

– گردهمایی بین المللی دانش در زمینه سری فیلمنامه نویسی به منظور ایجاد فردا شبکه اروپایی از استعداد خلاق

-وحدت همه حرفه ها از سری صنعت از جمله فیلمنامه نویسان و مدیران و تولید کنندگان و پخش کنندگان به منظور به آنها را توسعه منسجم و فرهنگ کاری

– تشویق ظهور استعداد های جدید از تنوع پس زمینه و ریشه

سریال شیدایی موسسه برگزار خواهد شد در همکاری با لا Fémis (پشتیبانی توسط CNC) و Hauts-de-France منطقه و ارائه خواهد شد چندین دوره آموزشی برای مخاطبان مختلف آغاز 2021. کسب اطلاعات بیشتر و نام شرکای بیشتر بعدا منتشر خواهد شد در این پاییز.

“ما را خوشحال و برای کمک به توسعه اروپا-ambitioned ابتکار عمل در منطقه از سری حرفه ای” می گوید: Nathalie Coste-Cerdan مدیر عامل لا Fémis. “سریال شیدایی موسسه است که در خط با آنچه که ما فکر می کنم لازم است به صورت خاص آموزش در سریال ژانر و اروپایی برای حرفه ای ها برای به اشتراک گذاشتن دانش.”

“سریال شیدایی لیل-Hauts-de-France ساخته شده منطقه دائمی تقاطع به صورت سمعی و بصری استعداد و تصمیم گیرندگان. با این پروژه های جدید سریال شیدایی می رود بیشتر در ایجاد روند. سریال شیدایی موسسه ما اجازه خواهد داد به افزایش آموزش های خاص در سمعی و بصری حرفه ای” می گوید خاویر برتراند رئیس Hauts-de-France منطقه است.

در مورد سریال شیدایی

ایجاد شده توسط لورنس Herszberg در سال 2010 با همکاری مدیر هنری فردریک لوین در حالی که هر دو در فروم des, تصاویر سریال شیدایی جشنواره به ارمغان می آورد بهترین های بین المللی سری به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد و مخاطبان (بیش از 72,000 تماشاگران در 2019) این فرصت نادر برای ملاقات و کسب اطلاعات از مشهور showrunners مدیران و تلویزیون استعداد. سریال شیدایی توسعه یافته به یک رویداد منحصر به فرد با به رسمیت شناختن گسترده ای است که به طور کامل اختصاص داده شده به مجموعه هدف در هر دو عموم و متخصصان صنعت.

در مورد سریال شیدایی فروم

راه اندازی در سال 2013 سریال شیدایی, فروم, صنعت بازوی سریال شیدایی جشنواره تبدیل به مکانی برای تمام کسانی که درگیر در ایجاد سری از سراسر جهان است. فقط در چند سال سریال شیدایی فروم در حال حاضر دیده می شود بسیاری از پروژه ها به ثمر می آیند از جمله عدن, استلا Blomkvist نگه داشتن ایمان و لوح رسابا بسیاری دیگر در حال حاضر در حال تولید است. در 2019 در فروم برگزار شد و نسخه دوم آن از لیل اطلس گفتگوهای یک روز اجلاس گرد هم آوردن سطح بالا, سیاسی, شرکت های بزرگ, خلاق, اقتصادی و بازیکنان از تلویزیون و فرهنگ بخش در اروپا و شمال امریکا است. انجمن در حال حاضر جایی که صنعت استعداد و تصمیم سازان برای ایجاد نسل جدید از سریال داستان.

در مورد دیالوگ لیل

بخشی از سریال شیدایی فروم لیل گفتگوهای یک روز اجلاس پیوستن با هم عمده تصمیم گیرندگان سیاسی و پیشرو مدیران صنعت برای یک روز, انعکاس, اطلاعیه ها و مباحث در آینده سمعی و بصری و خلاقیت. به لیل دیالوگ یک ابتکار عمل مشترک بین سریال شیدایی, فرانسوی, مرکز ملی du cinéma et de l’image animée (CNC) های اروپا, خلاق, رسانه, برنامه اتحادیه اروپا با همکاری Hauts-de-France منطقه است. گذشته شرکت کنندگان شامل رید هیستینگز (موسس و رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Netflix), Ted Sarandos (رئیس محتوای افسر Netflix)), سوفی ترنر Laing (مدیر عامل شرکت Endemol درخشش گروه) Delphine Ernotte Cunci (مدیر عامل, France Télévisions), Gilles Pélisson (مدیر عامل شرکت TF1 گروه) گرجستان قهوه ای (سر از اروپا در اصل آمازون) و Franck Riester, فرانسه, وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>