پاریس و لیل, فرانسه – فوریه 19, 2020 – در کنفرانس مطبوعاتی امروز برگزار شد در لیل و پاریس خانم لورنس Herszberg بنیانگذار و مدیر کل سری شیدایی اعلام کرد 15 پروژه انتخاب شده بود و تن به تن در طول Co-نرم افزار تبادل جلسات است که تبدیل به سنگ بنای سریال شیدایی, فروم, صنعت بازوی سریال شیدایی. پس از دریافت بیش از 400 پروژه از 50 کشور مختلف هدف از سری شیدایی فروم است برای کمک به این بالا پایان اروپایی و بین المللی, درام, پروژه های پیدا کردن پتانسیل مالی همکاران. خانم Herszberg همچنین اعلام کرد که eOne را پولی ویلیامز, رئیس, درام, اسکریپت تلویزیون – انگلستان انتخاب شده است به عنوان داوران جمهور و نظارت یک تیم از چهار, دیگر, اعضای, به زودی اعلام خواهد کرد که تعیین بهترین پروژه در میان 15 تن به تن و جایزه یک جایزه €50,000 برای کمک به توسعه برنده نشان می دهد.

از لیست زیر انتخاب پروژه ها خواهد شد تن به تن توسط تولید خود را به یک پانل از پتانسیل سرمایه داران:

Co-نرم افزار تبادل جلسات رسمی انتخاب (واجد شرایط دریافت جایزه بهترین پروژه):

· ازدواجنیلی, فیلم, ایتالیا

· Casa دختران, فیلم TV, فرانسه

· Doppelgänger, AVI, فیلم اسپانیا/آرژانتین

· زمین یخ زدهتوقف تولید روسیه

· مردم خوب, Hélicotronc, بلژیک

· زندگی و سرنوشتجهان وطنی Pictures, United Kingdom

· من اول خانواده, دادگاه Haut با همکاران تلویزیون فرانسه/اسرائیل

· بازی از آینه ولاسکز در رم, Vertice 360, اسپانیا

· زیردریاییهای Mediapro Studio & Globo اسپانیا/برزیل

· تحریر, Artza تولیدات اسرائیل

· ربودن Yossele Shumacher, Eran Riklis تولیدات اسرائیل

· سیاه و سفید بانوی داغدر تولید فرانسه/آلمان/بلژیک

· جزیره, تولید, در, کار, آلمان

· توربو, حس, تولید, صربستان

· زیرزمینی, مقلوب, نروژ, نروژ

و 16 عنوان خارج از مسابقه در همکاری با CoPro سری از برلین سری بازار و کنفرانس زودی اعلام خواهد شد.

“در قلب سریال شیدایی, فروم, شرکت نرم افزار تبادل جلسات همچنان به سکوی پرشی برای پیدا کردن بهترین پروژه های در حال توسعه از سراسر جهان است. “با بیش از 400 مقاله در این سال برای اولین سال از سراسر جهان, من می گویند که آن را یک کار آسان برای محدود کردن جستجو به بالا 15 سری. با پروژه از آرژانتین و اسپانیا و برزیل و روسیه و همچنین تمام پروژه ها از اروپا و اسرائیل انتخاب ما این است که بین المللی بیشتر از همیشه قبل از. ما را خوشحال و برای ارائه یک سری از صربستان به عنوان منطقه بالکان قطعا به نظر می رسد و آینده خلاق نقطه داغ” نظر خانم Herszberg.

برای کسب اطلاعات بیشتر در سریال شیدایی, فروم, برنامه, لطفا بروید به:

https://seriesmania.com/forum

در مورد پولی ویلیامز

به عنوان eOne را بر اساس UK-رئیس اسکریپت تلویزیون پولی ویلیامز در حال حاضر با تمرکز بر گردآوری یک تخته سنگ از مشخص, اصلی, تجاری بالا پایان درام تلویزیونی با جهانی تجدید نظر شود. پولی با این نسخهها کار از نزدیک با تولید کنندگان مستقل در انگلستان و اروپا مانند گرگ بد یازده فیلم و Sid ملایم است. او را تحریک نگاه اول معاملات با مام Tor/شمارش گاردنر و پادشاه زنبور عسل و فرآورده های اجرا شده توسط امیلی مورتیمر و Alessandro Nivola. پولی است که در حال حاضر شاخص های جدید بی سی نشان می دهد eOne خواهد co-تولید با یازده فیلم به نام گل سرخ به قلم کلارکسون و او greenlit ITV هیجان انگیز به نام سرسختی است که شرکت های تولید کننده با گرگ بد. او همچنین عنوان توسعه اقتباس از یک نجیب زاده در مسکو برای اپل در ایالات متحده و اتحاد طیف وسیعی از پروژه ها در توسعه پیشرفته با پخش در انگلستان و اروپا و آمریکا. پولی نیز در حال توسعه برخی از مشخصات بالا در پروژه های داخلی از جمله اقتباس از ان Patchett رمان, دولت از تعجب با Philippa Goslett و خواهد Oldroyd یک تلویزیون اقتباس از سفید فساد با سید ملایم و Stephen Beresford و یک آینه خنده دار کمدی توسط دالی چاه و امیلی مورتیمر به نام لطفا باشیم. پولی است که با تجربه, درام, تولید و او کار کرده است در کارناوال فیلم و تجلیل جایی که او تولید شده را نشان می دهد مانند خدمات لب هتل بابل, راز لبخند و HOLBY شهرستان. او شروع به کار خود به عنوان یک ویرایشگر اسکریپت و توسعه تولید.

در مورد سریال شیدایی

ایجاد شده توسط لورنس Herszberg در سال 2010 با همکاری مدیر هنری فردریک لوین در حالی که هر دو در فروم des, تصاویر سریال شیدایی جشنواره به ارمغان می آورد بهترین های بین المللی سری به صفحه نمایش بزرگ ارائه می دهد و مخاطبان (بیش از 72,000 تماشاگران در 2019) این فرصت نادر برای ملاقات و کسب اطلاعات از مشهور showrunners مدیران و تلویزیون استعداد. سریال شیدایی توسعه یافته به یک رویداد منحصر به فرد با به رسمیت شناختن گسترده ای است که به طور کامل اختصاص داده شده به مجموعه هدف در هر دو عموم و متخصصان صنعت. برای سال 2020 نسخه از مارس 20-28 این جشنواره را یک بار دیگر برگزار می شود در جذاب شمال شهر لیل (Hauts-de-France). به طور معمول آن را شامل یک برنامه جهانی برای اولین بار و سری انتخاب شده برای رقابت نظارت معتبر بین المللی داوران.

در مورد سریال شیدایی فروم

راه اندازی در سال 2013 سریال شیدایی, فروم, صنعت بازوی سریال شیدایی جشنواره تبدیل به مکانی برای تمام کسانی که درگیر در ایجاد سری از سراسر جهان است. فقط در چند سال سریال شیدایی فروم در حال حاضر دیده می شود بسیاری از پروژه ها به ثمر می آیند از جمله عدن, استلا Blomkvist نگه داشتن ایمان و لوح رسابا بسیاری دیگر در حال حاضر در حال تولید است. در 2019 در فروم برگزار شد و نسخه دوم آن از لیل اطلس گفتگوهای یک روز اجلاس گرد هم آوردن سطح بالا, سیاسی, شرکت های بزرگ, خلاق, اقتصادی و بازیکنان از تلویزیون و فرهنگ بخش در اروپا و شمال امریکا است. با بیش از 3000 ثبت نام حرفه ای انتظار می رود در سال 2020 این فروم (مارس 25-27) در حال حاضر جایی که صنعت استعداد و تصمیم سازان برای ایجاد نسل جدید از سریال داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de