سری برای اولین بار و بازگشت به علاقه مندی های برجسته Q2 برنامه نویسی در هوای آزاد, ورزشکار, گروه شبکه های

لیگ ماهیگیری فنجان در ادامه به لنگر تعطیلات آخر هفته در, هوای آزاد, کانال اضافی و ماهیگیری برنامه نویسی باعث می شود امواج در ورزشکار کانال

دنور (مارس 25 سال 2020) – شکار ماهی ساقه و یادگیری از بهترین ها در جهان, در , هوای آزاد, کانال, ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری. این Q2 برنامه نویسی صف آغاز بکار دوشنبه, مارس 30 که در آن طرفداران می توانند بگیر اصلی برای اولین بار و قسمت جدید از بازگشت سری در هر سه شبکه.

“یکی از یقین در این بی سابقه ای از عدم قطعیت است که, هوای آزاد, ورزشکار, گروه, شبکه–, هوای آزاد, کانال, ورزشکار, کانال های شبکه جهانی ماهیگیری و ورزشکار کانال (کانادا) – باید کیفیت برنامه نویسی کمک خواهد کرد که وفادار بینندگان جدا از استرس از حوادث اخیر جهان,” , هوای آزاد, ورزشکار, گروه, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت جیم Liberatore گفت. “هنگامی که زمان مناسب است, ما را یک بار دیگر لذت بردن از فصل بهار به عنوان آن را دوباره به ما معرفی به ماهیگیری در رودخانه ها و دریاچه ها و اقیانوس ها صرف وقت در خارج از منزل و همچنین به عنوان وسیله gobblers در جنگل ها و مزارع در سراسر کشور است.”

عمومی, کانال در حال ساخت فصل سوم چلپ چلوپ با سری اصلی شکار برای هیولا باس (مارس 4, 4:30 p. m. ET) به میزبانی 2019 GEICO Bassmaster کلاسیک برنده Ott دفو. این Longmire سری ساخته شده است یک خانه دوم گشت دوشنبه شب با فصول دو و سه پخش در 9 p. m. ET. لیگ ماهیگیری فنجان در ادامه به لنگر تعطیلات آخر هفته با حذف دور, مرگ ناگهانی و عنوان قهرمانی روی خط (شنبه ها در ساعت 2 بعد از ظهر و 4:30 p. m. ET). همین حالا پیدا کردن اینکه آیا یا نه یک گروه از huntresses در آن برای عشق واقعی – و یا آن را به “دوست” مورد نظر آنها – در فصل چهار از برای عشق یا دوست داشتن (2 آوریل 7 p. m. ET). در نهایت وسواس کارتر اندروز همچنان در Q2 با والاتر از یک مجموعه سه بخشی در مورد رابینسون کروزوئه.

· شکار برای هیولا باس (برای اولین بار در فصل سه در چهار شنبه, مارس 4, 4:30 p. m. ET): ماهی گیر حرفه ای Ott دفو سفر کشور به دنبال پیدا کردن دو رقمی باس largemouth.

· Longmire (ادامه روزهای دوشنبه در 9 p. m. ET): بر اساس والت Longmire, راز, رمان توسط نویسنده پرفروش Craig Johnson, این, معاصر, جرم و جنایت, درام, ستاره رابرت تیلور به عنوان کاریزماتیک و اختصاصی کلانتر داستانی Absoroka شهرستان Wyoming. پخش فصل دو و سه.

· برای عشق یا دوست داشتن (برای اولین بار در فصل چهار در پنج شنبه, 2 آوریل 7 p. m. ET): Instagram-معروف زن huntresses رقابت برای بیشتر دوست دارد به عنوان آنها شرکت در هوای آزاد, آزمون است.

· وسواس کارتر اندروز (شنبه, مارس 11, 18, 25, 10 a. m. ET): والاتر از سری سه قسمتی در مورد رابینسون کروزوئه ايران در سه هفته متوالی.

· لیگ ماهیگیری فنجان (فصل جدید ادامه می دهد روز شنبه, آوریل 6, 2 p. m. ET و 4:30 p. m. ET): آوردن طرفداران با شدت بالا ورزش رقابتی ماهیگیری باس در فرم از دو ساعت تلویزیون با 24 کلاس جهانی ماهیگیران تفننی فیلم برداری در طی شش روز رویداد.

ورزشکار کانال Q2 برنامه وارد زمین می بیند گنجاندن بیشتر ماهیگیری, برنامه نویسی از جمله والاتر از فلوریدا ورزشکار Watermen (مارس 5, 8:30 a. m. ET), ری ون شاخ کاپیتان سفر (مارس 4, 2 p. m. ET) و سری جدید ابتلا به باس با داستین Wilks (مارس 5, 4:30 p. m. ET). اضافی سری جدید در حال ساخت اولین خود را از جمله: تفنگدار (مارس 4, 9 p. m. ET), میانسالی ضرب وشتم (مارس 2, 8:30 p. m. ET) و ریشه (مارس 4, 4 p. m. ET).

· فلوریدا ورزشکار Watermen (مارس 5, 8:30 a. m. ET): احساس شور و شوق ماهیگیری در فلوریدا از طریق روح زندگی مردم برای محافظت از آن. یادگیری از میزبان سام Atwell و کارشناس مهمان آنها به عنوان ماهی فلوریدا های دیدنی و جذاب backcountry, مراکز و دریایی ،

· ری ون شاخ کاپیتان سفر (مارس 4, 2 p. m. ET): سوار همراه با سروان. ری ون هورن به عنوان او به دنبال هر دو آب شور و آب شیرین گونه است.

· ابتلا به باس با داستین Wilks (مارس 5, 4:30 p. m. ET): داستین Wilks فراهم می کند اطلاعات در روش تکنیک ها و استراتژی برای کمک به گرفتن باس بیشتر.

شبکه جهانی ماهیگیری ارائه شده توسط Bass Pro Shops/cabela’s چه ماهیگیران تفننی می خواهید با همه قسمت جدید از بهترین ماهیگیری برنامه نویسی در تلویزیون. یاد بگیرید چگونه برای دریافت بیشتر از زمان خود را صرف در آب در پنج شنبه شب با “آیا خودتان آن را, پنج شنبه ها ارائه شده توسط MudHole.com” آغاز در 8 p. m. و با جورج Poveromo جهان از ماهیگیری آب شور. سپس آن را والاتر از جیمی هوستون در خارج از منزل در 8:30 p. m. و به دنبال آن لایحه رقص بیرون از شهر, آموزش تا نسل بعدی فلوریدا ورزشکار بهترین قایق و در نهایت نیزه زندگی در 10:30 p. m. ET. دیگر نه به دست را نشان می دهد عبارتند از: در-ماهیگیر تلویزیون (31 مارس 9 p. m. ET), حلقه, حیوانات, (مارس 4, 9 p. m. ET) و وحشی پرواز (مارس 4, 8:30 p. m. ET).

· جورج Poveromo جهان از ماهیگیری آب شور (2 آوریل 8 p. m. ET): جشن 20 سال از ماهیگیری تعالی در تلویزیون جورج مردم می آموزد که چگونه به گرفتن انواع بازی ماهی های آب شور.

· لایحه رقص در خارج از منزل (مارس 2, 9 p. m. ET): بیل رقص در خارج از منزل است که قدیمی ترین, طولانی ترین به طور مداوم در حال اجرا و محبوب ترین, ملی, ماهیگیری در امریکا است.

· نیزه زندگی (مارس 2, 10:30 p. m. ET): نیزه زندگی است unscripted مجموعه مستند زیر Jon Brunson و دوستان مادام العمر آنها به عنوان سفر جهان در جستجوی بهترین شهرهای ساحل.

· در-ماهیگیر تلویزیون (31 مارس 9 p. m. ET): Hall of Fame ماهی گیر داگ Stange آگهی های در-ماهیگیر کارکنان در تلاش برای اقدام ماهیگیری در سراسر شمال امریکا است.

دیگر Q2 نکات برجسته عبارتند از:

· هوای کانال

o MeatEater با استیون Rinella – فصل 7 یادبود روز ماراتن – آتش کوره این روز یادبود با 16 قسمت فصل اجرا از MeatEater.

o “به نام Bond جیمز باند” – متزلزل…هم زده نشده…martinis برای هر کس ممکن است به عنوان کانال ارائه کلاسیک فیلم جیمز باند در هر جمعه و شنبه شب آغاز و در 8 p. m. و با یک مسابقه دو ماراتون از فیلم باند در روز شنبه, مارس 30.

o را از دست ندهید این ویژه شکار را نشان می دهد:

§ معتاد به خارج از منزل (یکشنبه, 12:30 p. m. ET)

§ CRUSH with Lee & Tiffany (یکشنبه 7:30 p. m. ET)

§ Drop Zone (سه شنبه 7:30 p. m. ET)

§ HeadHunters تلویزیون (پنج شنبه 7:30 p. m. ET)

§ پریمو حقیقت در مورد شکار (یکشنبه 9:30 p. m. ET)

· ورزشکار کانال

o سایر علاقه مندی ها بازگشت ورزشکار در کانال با قسمت های جدید عبارتند از:
قلاب آینده
(یکشنبه 3 p. m. ET) و ارتش باک شکارچیان (یکشنبه 7 p. m. ET).

o Cinco de Mayo, مکزیک شکار – پنج شنبه, آوریل 2 ابتدا در 5 p. m. ET: لحن در یک بلوک از “جنوب از مرز” شکار.

o را از دست ندهید این سری محبوب:

§ Stephen paul smith™: The Series (یکشنبه 8:30 p. m. ET)

§ وینچستر و Drury طبیعی متولد (یکشنبه, 10:30 p. m. ET)

§ وحشی در خارج از منزل (سه شنبه 10 p. m. ET)

§ اسلحه و مهمات (پنج شنبه 9 p. m. ET)

· شبکه جهانی ماهیگیری ارائه شده توسط Bass Pro Shops/cabela’s

o حلقه زندگی است که زندگی خوب – لحن در برای این قابل توجه را نشان می دهد:

§ باس طرفدار مغازه را ماهیگیر Handbook (دوشنبه 7 p. m. ET)

§ باس جوانب (دوشنبه, 10:30 p. m. ET)

§ قلاب در آفریقا (شنبه 8 p. m. ET)

§ 2019 مسابقات از لیگ ماهیگیری (دوشنبه 8 p. m. ET)

در مورد هوای ورزشکار گروه: عمومی,, ورزشکار, گروه متشکل از جهان مهمترین رسانه و سرگرمی برندها برای علاقه مندان به ماجراجویی. آن را شامل سه پیشرو در چند شبکه: عمومی, کانال های ورزشکار کانال و شبکه جهانی ماهیگیری و همچنین به عنوان ورزشکار کانال کانادا و MOTV جهان پیشرو, هوای آزاد, محتوای تلویزیون پلت فرم. این گروه همچنین شامل تعدادی از تاسیس انتشارات دارایی: 16 مجلات از جمله اسلحه و مهمات بازی و ماهی پترسن شکار در-ماهیگیر و 20 وب سایت های بالا از جمله OutdoorChannelPlus.com. علاوه بر این, در بیرون, ورزشکار گروه شامل تولید تلویزیون عملیات Winnercomm. برای اطلاعات بیشتر www.outdoorsg.com. #MyOutdoorTV

********

تماس با رسانه ها:

تام Caraccioli | هوای ورزشکار گروه | 212. 852.6646 | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>