SERIESFEST محور به مجازی جشن اپیزودیک داستان سرایی از ژوئن 18-24

SeriesFest این سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به حمایت از محروم صدای در اپیزودیک داستان سرایی اطمینان است که جامعه در سراسر جهان از سازندگان متصل باقی می ماند و همچنان به الهام و مشغول حتی در این بحران بی سابقه ای.

سالانه شش روز جشنواره برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده از ماه ژوئن 18-24 اما در نور ما جمعی جدید عادی SeriesFest: فصل 6 خواهد شد انتقال به یک برنامه باید جریان مجازی حوادث با تمام پانل های مسابقات و برای اولین بار در دسترس آنلاین. همچنین با شروع این ماه SeriesFest میزبان صنعت معماران و طراحان از طریق مجازی نویسندگان اتاق خالق hangouts شبکه پخش احزاب و زمین آنلاین Thons.

“ما بی سابقه ای مواجه بار به عنوان Covid-19 همه گیر اتحادش را تغییر جهان به عنوان ما آن را می دانم. کسانی که تحت تاثیر این ویروس شده اند در ذهن ما و در قلب ما به عنوان ما چگونه تعیین می شود برای حرکت در این زمان به چالش کشیدن.” گفت: Randi کلاینر و Kaily Smith, Westbrook, Co-بنیانگذاران SeriesFest. “به عنوان یک سازمان ما در مجموع استقبال از دستور به ماندن در خانه برای اطمینان از سلامت و رفاه خانواده های ما, کارکنان, صنعت, صنعت و مخاطبان است. در حالی که بسیاری از چیزها تغییر در این چند هفته اخیر یکی از چیزهایی که باقی می ماند همان است که نیاز به ما پرشور جامعه به ماندن متصل شده از طریق همدلی و داستان سرایی. توسط pivoting مجازی تجربه ما اعتماد به نفس ما باقی خواهد ماند و مورد اعتماد مقصد به صورت معنی دار مکالمات و ارائه بسیار مورد نیاز فروم برای معماران و طراحان برای به اشتراک گذاشتن تعامل و جشن تجربیات خود و نوآورانه داستان است.” آنها افزودند: “ما هیات مدیره و همکاران به طور کامل اختصاص داده شده به ارائه یک پلت فرم برای ایجاد موثر مکالمات و توسعه ارتباط با ارزش به عنوان ما وفق دهند به طور فزاینده ای دیجیتال و اکوسیستم.”

SeriesFest: فصل 7 را بازگشت به دنور در ماه ژوئن 2021 با حتی بلند پروازانه تر و خلاق و هیجان انگیز برنامه.

باید “دیده بان” احزاب

راه اندازی 15 آوریل مجازی آنلاین نمایش فیلم, به دنبال تمدید Q&به عنوان با استعداد و سازندگان تلویزیون های برگزیده و برتر محتوا در یوتیوب. این حوادث را منحصر به فرد دسترسی به طرفداران در حالی که همچنین تجلیل از تاریخ غنی اپیزودیک داستان سرایی.

● مارس 15- One Tree Hill, Q&A with James Lafferty and Stephen Colletti

● مارس 29 – نیو آمستردام, Q&A with Ryan Eggold

● مارس تاریخ TBA – بی ربط, Q&A با بتسی Sodaro

خالق قطع OUTS

راه اندازی مارس 16, یک سری از مجازی میزگرد مکالمات اطراف همه چیز indie اپیزودیک خواهد شد که توسط SeriesFest فارغ التحصیلان. های موجود برای جریان در یوتیوب دو تا پنج سازندگان برگزار خواهد شد ساعت مکالمات طولانی در اطراف indie موضوعات از جمله زن فیلمسازان جرقه خلاقیت, هنر زمین ایجاد فصل یک قوس بین المللی مستقل محتوا, مزایا و چالش های آنلاین آزاد است.

● مارس 16 – “هنر زمین” توسط امیل Pinnock و ایان رابرتسوناین تیم پشت SeriesFest: فصل 3 برنده جایزه خلبان تا شمالبازده برای در عمق نگاه به مراحل بعدی سازندگان باید آماده برای زمانی که به دنبال راه اندازی تلویزیون سری. Pinnock و رابرتسون منجر تعاملی کارگاه در آنچه که آنها در بر داشت در حال سه مهم ترین مناطق برای آماده شدن برای – مردم بسته و زمین است.

مجازی نویسندگان اتاق

راه اندازی در مه, اتاق نویسندگان سری حرفه ای توسعه فرصت برای ظهور نویسندگان مستقل در اپیزودیک تلویزیونی. SeriesFest و غیر واقعی رسانه ها را دعوت به انتخاب نویسندگان برای شرکت در یک کارگاه سه روزه و ماه پیگیری با هدف تولید پیچ-آماده نمایشنامه های اپیزودیک محتوا. این یک چرخش های مجازی در تاسیس ما ابتکار عمل است که انجام خواهد شد در زوم.

SXSW FILM FEST اپیزودیک زمین-A-THON ارائه شده توسط SERIESFEST

برنامه ریزی شده SXSW اپیزودیک زمین-a-thon با پنج تن از آنها 2020 اپیزودیک خلبانان سران آنلاین به عنوان بخشی از اعلام گسترش است. راه اندازی آوریل 28th, شش سازندگان/تیم خلاق باید پنج دقیقه به زمین در مقابل از مخاطبان…عملا از طریق یوتیوب. صنعت پانل از کارشناسان از جمله سوزان Lewis (مهندس) تراویس Tammero (CAA) جنی Halper (Maven عکس), Christiane Davila (مرحله 13), Caleb بخش (Entertainment Studios) خواهد شد که هفت دقیقه به انتقادات و پیشنهادات خود را برای هر پروژه در نهایت یک برنده انتخاب شده است. زمین انتخاب عبارتند از: تحت تاثیر, ساحل, وحشی, ترکیب, این Bisley پسر بچه, گربه صحبت کنید و سوتهفیلد Supernovas 4228.

همه رویدادها رایگان هستند. برای اطلاعات در مورد چگونه به شرکت مراجعه کنید www.seriesfest.com

خلبان مسابقات

جشنواره امضای مسابقات مستقل خلبان دیجیتال, کوتاه, Series, Late Night رقابت فارغ التحصیلان کانون توجه و دانشگاهی خالق نور افکن در این سال خواهد بود به صورت آنلاین و بر روی تقاضا. خلبانان خواهد بود juried با تاسیس مدیران صنعت و انتخاب را آنلاین اولین.

نوآوری مذاکرات
SeriesFest خواهد شد در حال حاضر منحصر به فرد در گفتگو با مدیران صنعت. در عمق مکالمات آدرس به سرعت در حال تغییر چشم انداز. قبلی مدیران شرکت شامل Ted Sarandos الویس میچل جین Turton.


امضای پانل

یک انتخاب سرپرستی از ما امضا پانل مکالمات بر اساس صنعت در حال تحول روند و موضوعات داغ. این پانل جشن نوآوری و برجسته کردن مسائل مهم پیش روی صنعت امروز است. به علاوه SeriesFest را قبلی پانل ها از پنج فصل در دسترس صفحه نمایش به طور انحصاری است.

شبکه دیده بان احزاب و س و

ضروری صف از شبکه برای اولین بار و دزدکی حرکت کردن پیش نمایش ارائه به مخاطبان نگاه منحصر به فرد در آخرین باید با دیدن تلویزیون. مجازی این نمایش عبارتند از: Q&A با پیشرو, فیلم سازان, سازندگان صنعت اثرگذارندهها و استعداد.

بلیط و انتقال اطلاعات همراه با اطلاعیه های برنامه نویسی به صورت مجازی جشنواره در دسترس خواهد بود به زودی. لطفا ثبت نام برای خبرنامه ما در www.seriesfest.com و یا به دنبال ما در رسانه های اجتماعی برای دریافت اکثر تا اطلاعات به روز!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجازی حوادث لطفا www.SeriesFest.com

SeriesFest, غیر انتفاعی, سازمان, لیگ قهرمانان و توانمند هنرمندان در خط مقدم اپیزودیک داستان سرایی توسط ارائه در طول سال فرصت برای سازندگان و متخصصان صنعت برای اتصال به همکاری و به اشتراک گذاری داستان که الهام بخش و تاثیر مخاطبان جهانی. هر ماه ژوئن SeriesFest نقطه اوج در یک بسیار-سرپرستی و جشن دنور مبتنی بر جشنواره و بازار. اختصاص داده شده به نمایشگاه نوآورانه اپیزودیک مطالب سالانه جشنواره شامل در رقابت های مستقل خلبان نمایش پانل ها و کارگاه های آموزشی, زندگی می کنند, می خواند, احزاب و شبکه های تلویزیونی برای اولین بار.

SeriesFest ارائه شده است با ادامه حمایت سخاوتمندانه از همکاران ما: Comcast Xfinity, Denver, فیلم Once Upon A Time Productions, آزادی, جهانی, سیب زمینی سرخ کرده, پایه Brownstein Farber هایت Schreck, Coca-Cola, غیر واقعی, رسانه ها, غیر حرفه محصولات هاید پارک زرگران هاید پارک دانشگاه کلرادو – دنور دانشکده هنر و رسانه, کلرادو, اتاق فیلم, تلویزیون و رسانه, کار هنرمند, گروه, Stephens, دانشکده وزارت امور خارجه در تلویزیون و فیلمنامه نویسی, Visit Denver, اوکلاهما, فیلم, کمیسیون, J. P. Morgan بانک های خصوصی نیوبری برادران.

Follow @SeriesFest در توییتر.

دانلود لوگو اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>