صوتی و راه اندازی Free-To-Air Satellite Channel برای مبارزه با گسترش COVID-19


SES با استفاده از محتوا قابل اعتماد از اعتماد سازمان ها مانند یونیسف و AFP را مهم و آموزنده COVID-19 پیام برای جوامع روستایی

لوکزامبورگ 14 جولای سال 2020 — میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر آفریقا و اروپا و آسیا و اقیانوس آرام خواهد بود قادر به دسترسی به free-to-air, کانال های تلویزیونی از طریق ماهواره SES اختصاص داده شده به ارائه قابل اعتماد و مطالب آموزنده در مورد COVID-19. کانال — مبارزه COVID-19 — پخش محتوا است که با هدف ارائه محروم و جوامع روستایی با اطلاعات مهم در مورد چگونه برای محدود کردن گسترش ویروس.

مطالب ارائه شده توسط اعتماد سازمان ها مانند یونیسف و خبرگزاری فرانسه نیز به عنوان جهانی EdTech اجتماعی سازمانی Potential.com. محتوا با هدف بی طرفانه اطلاع بینندگان تلویزیون در مورد شناسایی COVID-19 علائم بهبود فرآیند و نحوه مدیریت اثرات جهانی همه گیر و اجتماعی فاصله مانند مدیریت خانواده, کودکان و یا سلامت روانی ، SES استقبال اضافی ارائه دهندگان محتوا از بین المللی و منطقه ای سازمان برای کمک به COVID-19 کانال.

کانال پخش رایگان به هوا از SES ماهواره ای و ناوگان موجود در مناطق زیر:

• ASTRA 4A در 5 درجه شرق برای کشورهای جنوب صحرای آفریقا و اوکراین
• ASTRA 2F در 28.2 درجه شرق به غرب آفریقا
• NSS-12 در 57 درجه شرقی برای اتیوپی و کشورهای مجاور
• SES-9 در 108.2 درجه شرقی فیلیپین

“زندگی ما شده اند مختل COVID-19 در چند ماه گذشته و متاسفانه به نظر نمی رسد به رفتن به دور در هر زمان به زودی. از طریق رسیدن به جهانی از ماهواره, ما در یک موقعیت به کمک ما و منابع عاقلانه برای کمک به ارائه اطلاعات مهم به آسیب پذیر جوامع گفت:” استیو یقه مدیر عامل شرکت SES. “ما شده اند واقعا خوش شانس می شود قادر به همکاری با یونیسف AFP و Potential.com که مایل به کمک مطالب خود را برای این امر خوب است. با هم, ما امیدواریم که برای رسیدن به طیف گسترده ای از مخاطبان با قابل اعتماد و قابل اعتماد محتوا و انجام بخشی از ما در کمک به سرعت گسترش COVID-19.”

# # #

لینک به Word Doc: www.202comms.com/SES/200714-SES-COVID-19_Satellite_Broadcast_Channel.docx

در مورد SES

SES است جسورانه چشم انداز برای ارائه تجربه های شگفت انگیز در همه جا بر روی زمین توسط توزیع با بالاترین کیفیت تصویری محتوا و ارائه اتصال بدون درز در سراسر جهان است. به عنوان رهبر جهانی در محتوای اتصال راه حل های صوتی و عمل در جهان تنها چند مدار صورت فلکی ماهواره با ترکیب منحصر به فرد از پوشش جهانی و عملکرد بالا از جمله تجاری ثابت با زمان تاخیر کم متوسط مدار زمین O3b سیستم. با اعمال نفوذ گسترده و هوشمند را فعال کنید ابر شبکه SES قادر به ارائه با کیفیت بالا و راه حل های اتصال در هر نقطه بر روی زمین در دریا و یا در هوا و آن را یک شریک قابل اعتماد برای جهان پیشرو شرکت های مخابراتی تلفن همراه اپراتورهای شبکه دولت اتصال و ابر ارائه دهندگان خدمات رسانههای تصویری پلت فرم اپراتورها و صاحبان محتوا. صوتی و تصویری شبکه حمل بیش از 8,300 کانال و بی نظیر برای رسیدن به 367 میلیون خانوار ارائه موفق خدمات رسانه ای برای هر دو خطی و غیر خطی محتوا. این شرکت ذکر شده در پاریس و لوکزامبورگ بورس (دارای صدای تیک تیک: SESG). اطلاعات بیشتر در دسترس است: www.ses.com.

در مورد یونیسف

یونیسف در برخی از جهان سخت ترین مکان ها برای رسیدن به جهان محروم ترین کودکان. در سراسر بیش از 190 کشور و سرزمین ما کار را برای هر فرزند در همه جا برای ساختن یک دنیای بهتر برای همه.

در مورد AFP

AFP یک پیشرو جهانی, اخبار آژانس ارائه سریع و جامع و تایید پوشش حوادث شکل دادن به جهان ما و از مسائل مربوط به زندگی روزانه ما است. نقاشی از بی نظیر و جمع آوری اخبار شبکه در سراسر 151 کشور AFP همچنین یک رهبر جهانی در دیجیتال تایید. با 2,400 کارکنان به نمایندگی از 100 ملیت مختلف AFP جهان را پوشش می دهد در شش زبان و با کیفیت منحصر به فرد چند رسانه ای سرایی پوشا متن عکس و گرافیک.

در مورد Potential.com

Potential.com جهانی است EdTech اجتماعی سازمانی است که با این نسخهها کار با دولت ها و شرکت ها برای پشتیبانی از کلید پروژه های اجتماعی مانند شغل ایجاد شرکتهای کوچک و متوسط و توسعه کارآفرینی و نوآوری جامعه رفاه تنوع و شمول است. www.potential.com.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>