چند در میان کودکان رو به رشد مرگ و میر در Putnam County را مخرب ترین بلایای طبیعی

نجات گفته مقامات دو اضافی از مردم مرده پیدا شد بعد از ظهر سه شنبه در 2 مایل طولانی باقی مانده میدان مانده از مخرب ترین بلایای طبیعی در ثبت Putnam County تاریخ است.

هجده نفر از جمله چند فرزند شد, تایید کشته در خشونت سریع گردباد که از طریق یک منطقه غرب کوکویل اوایل روز شنبه, مقامات گفت.

بیش از 250 نجات کارگران scoured خیابان ها و تقسیم بندی به طوری ویران چرخان جمعه که خانه و کسب و کار غیر قابل تشخیص است.

“این است که در یک سطح بر خلاف هر چیزی ترین تا کنون دیده اند” کوکویل شهردار ریکی شلتون گفت. “ما 110 درصد بوده است در تلاش برای اطمینان بخشیدن به جامعه, منابع, جایی که آنها نیاز به شود و ایجاد آنچه را لازم است به مراقبت از خانواده است.”

هشتاد و هشت مردم گرفته شد به کوکویل مرکز پزشکی منطقه ای از جمله برخی در وضعیت بحرانی است. یکی دیگر از 77 نفر گزارش شده گم شده اما مقامات بر این باورند برخی ممکن است غیر قابل دسترس با توجه به ادامه قطع برق.

“ما شده اند قادر به رفتن درب به درب در همه ایستاده سازه های هستند که تخریب” Putnam County Sheriff ادی Farris گفت. “است که بیش از 100 ساختارهای نزدیک به 150.”

نجات کارگران جستجو کرد 60 درصد از نهفته منطقه غرب کوکویل در روز سه شنبه و برنامه ریزی شده به کار را از طریق شب.

آنها به خصوص در مورد یک باتلاقی 20 هکتار زمینه با گل های باقی مانده در گردباد مسیر بین شمال McBroom نمازخانه و اکو دره املاک.

“اگر وجود دارد بیشتر قربانیان این احتمال بالا که در آن ما را در پیدا کردن آنها” Farris گفت.

اعضای خانواده به دنبال خود حساب نشده عزیزان خواسته برای رفتن به کلیسا بر روی تپه از بزرگراه 111 شمال. پاسخ اضطراری هنوز در حال کار برای شناسایی قربانیان با کمک اعضای خانواده وجود دارد در 3001 فیلیپس جاده قبرستان.

“این کاملا غم انگیز و ویرانگر روز برای ما شهر و شهرستان” شلتون گفت. “اول ما بخواهید برای نماز برای خانواده های ما, جامعه, و پاسخ است که در خارج وجود دارد و شده اند وجود دارد تقریبا 10 ساعت جستجو و نجات و کار را از طریق آن.”

► دریافت شکستن هشدار اخبار:: دانلود رایگان Tennessean برنامه برای آخرین طوفان به روز رسانی.

خدمات ملی آب و هوا مقامات می رسند شنبه برای تعیین مقیاس و شدت این طوفان که به طول انجامید تنها در حدود 10 دقیقه است.

بقایای منفجر شد به چهار مایل دور و عمده آب و گاز, خطوط پاره شد. اما هیچ صدمات ناشی شد ابزار قطع.

آلیسون سنگ فرش و دانیل Whitson خواب بودند زمانی که آنها شنیده گردباد sirens. سپس طوفان خارج شدیم به طرز مرموزی آرامش و قدرت به بیرون رفت.

“قطار سر و صدا آمد و ما رفت و به وان حمام” Whitson گفت. “سپس آن را صدا مانند ساختمان به پایین آمدن.”

ویندوز به منفجر کردن خود و خانه و ماشین و آب ریخت و از طریق فن سقف و پنجره های باز.

“من تکان دادن” سنگ فرش گفت. “ما فقط گفت هر یک از دیگر, ما عاشق یکدیگر و تمام چیزهای که.”

زن و شوهر بسته بندی شده تا اموال آنها می تواند نجات در یک وانت بعد از صبح روز سه شنبه برنامه ریزی شده به ماندن با یک عضو خانواده است. تمام زیربخش در قتلگاه.

رژیم صهیونیستی. بیل لی پرواز سه شنبه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود برای رسیدن به سخت ترین ضربه منطقه در طوفان اواخر این هفته. مقامات اعلام وضعیت اضطراری برای Putnam شهرستان و شهر کوکویل به بسیج ایالتی و فدرال کمک.

“این گردباد کاملا تخریب و ویران کردن همه چیز را در مسیر خود” Farris گفت. “این یک صحنه اصلی پایین وجود دارد در حال حاضر. در بسیاری از موارد ما به عنوان حرکت چیزی می افتد بنابراین ما در حال تلاش برای مراقب باشید که ما برود.”

شانزده قربانیان کشف شد در تلاش بازیابی در صبح و دو مورد یافت شد: در بعد از ظهر, مقامات گفت. گردباد هشدارهای رفت و بیش از آژیر و تلفن همراه, اما طوفان در زمان بسیاری از تعجب.

“وجود دارد برخی از فرزندان من متاسفم که می گویند” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “ما هنوز در حال کار برای پیدا کردن سنین است. این آمار خیلی سریع بسیاری از این مردمی خواب بودند.”

آنها خواسته اند به دور ماندن از منطقه آسیب دیده اجازه می دهد تا پاسخ گوی اضطراری به کار می کنند.

کسانی که به دنبال کمک و یا داوطلب خواسته می شود که به ایمیل [email protected] تماس بگیرید و یا 931-646-4636.

کمک های مالی مورد نیاز برای کمک به قربانیان شامل پوشک, لوازم آرایش, nonperishable مواد غذایی و لباس.

“این است برای رفتن به یک رویداد چند روز و ما در حال رفتن به نیاز به منابع غذایی و غیره برای چند روز آینده” پورتر گفت. “لطفا با ما تماس بگیرید قبل از اینکه شما را به چیزهایی که ما می تواند هماهنگ باشد.”

مقامات خواسته داوطلبان به ارمغان بیاورد اره دستکش و عینک ایمنی جلیقه و موارد آب برای کمک به بهبود در ساعت 8 صبح روز شنبه به سابق سرگرمی لابی مرکز خرید 157 S. Jefferson Ave.

سخت ترین ضربه مناطق چارلستون مربع قار قار کردن Whitson جاده Echo Valley رفاه نقطه شمال McBroom نمازخانه و دو چشمه ابزار های منطقه.

یک پناهگاه های اضطراری است که در کوکویل اولین کلیسای باپتیست 18 S. گردو Ave.

پایین جاده از زیربخش که در آن سنگ فرش و Whitson زندگی مایک ویلیامز بررسی قلوه سنگ است که در سمت چپ خود ویلیامز فروش خودرو فروشگاه.

“من شوکه شده بود که من در اینجا کردم و دیدم آنچه در آن انجام داده بود” ویلیامز گفت. “من در حفظ و آینده در سراسر چیزهایی است که فقط به نظر نمی آید مانند آن را ممکن است. ما یخچال بود که در آن ایستگاه پایین وجود دارد در حدود نیم مایل دور.

“اما این را می توان ثابت. ما از دست یکی از دوستان پسر.”

سندی Mazza را می توان از طریق ایمیل در [email protected] با تماس با 615-726-5962 و یا در توییتر @SandyMazza.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>