طوفان شدید به احتمال زیاد گردباد ممکن است در شرق تنسی در عید پاک یکشنبه

اگر اجتماعی فاصله نمی مختل عید پاک خود را قصد دارد یک خط از طوفان شدید فقط ممکن است.

بد آب و هوا انتظار می رود که به دم بعد از ظهر یکشنبه در منطقه ممفیس, می سی سی پی و آلاباما قبل از فراگیر از طریق شرق تنسی در طول شب و شب ساعت. دوش می آمد به منطقه ما صبح عید پاک و در ادامه در طول روز با بدترین آب و هوا پیش بینی به آمار ناکسویل منطقه بین 10 p. m. و 2 صبح در حالی که اکثر مردم خواب هستند.

“متاسفانه آن را به یک روز بزرگ برای عید پاک را گفت:” اندرو Moulton یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در موریستاون. “من حدس می زنم شما قرار نیست انجام شود که به هر حال با این بیماری همه گیر در جریان است.”

مناطق جنوب و غرب از ما به نظر می رسد به احتمال زیاد برای دریافت خطرناک ترین آب و هوا. هنوز ناکسویل می توانید ببینید 2-3 اینچ باران در 24 ساعت — به اندازه کافی به علت جاری شدن سیل در نقاط. قدرتمند gusts باد ممکن است سقوط درختان و باعث قطع برق بیش از حد.

طوفان سیستم به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ممکن است تخم ریزی گردباد در جایی در جنوب, Moulton گفت. سوال این است که در آن.

“من فکر می کنم شانس بالاتری هستند بیشتر در جنوب و غرب (از ناکسویل), اما آن را برای مطمئن شوید که اتفاق می افتد همه راه تا اینجا,” او گفت:. “ما در وسط ما اوج فصل گردباد. این نوع از آنچه قرار است اتفاق می افتد, پس از آن یک ایده خوب برای مردم را برای آن آماده شود.”

زمان را امروز برای برنامه ریزی برای فردا, Moulton پیشنهاد شده است. باید راه های متعدد برای دریافت هشدار — تلویزیون تلفن همراه نرم افزار و یا آب و هوا رادیو به نام چند — و کشف کردن که در خانه خود را شما می توانید سرپا ایستادن هنگام طوفان بازدید.

“بدترین سناریو آن است 30 دقیقه ناراحتی” Moulton گفت. “بهترین سناریو این است که آن می تواند زندگی شما را نجات دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>