Sevier County گفته می شود بازدید کنندگان: دور ماندن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رهبران محلی در Sevier County باید یک پیام را برای بازدید کنندگان به شرق تنسی گردشگری نقطه داغ: دور ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“ما می دانیم شما عشق بازدید Gatlinburg, اما در حال حاضر ما در حال پرسیدن که شما با قرار دادن این برنامه در خود نگه دارد و در خانه ماندن و نگه داشتن شما و خانواده خود را امن” خواندن یک نامه ارسال شده در جمعه بعد از ظهر به شهر Gatlinburg را در Facebook صفحه.

“Sevier County برای شما آماده خواهد شد فقط به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای همه” خواندن بیانیه ای مشابه ارسال شده به Sevier County Government صفحه.

گردشگران همچنان به سفر به Sevier County, در هفته های اخیر با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس که بیمار بیش از 100 ، 000 آمریکایی کشته و بیش از 1500 عنوان از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در تنسی در جمعه, دولت, مقامات بهداشتی گزارش 1,203 موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و شش مرگ و میر.

Sevier County مقامات گفته اند که آنها نمی تواند از نظر قانونی اختیارات کسب و کار نزدیک خود را تحت منشور. هفته گذشته جمعیت زیادی از مردم دیده می شود می تواند زیاد جزیره پارک تفریحی در جعل کبوتر قدم زدن در پارک وی در مقطع دبیرستان و انتظار در خط به تله کابین به قله کوه جاذبه Anakeesta. برخی از محبوب توریستی تساوی در حال حاضر بسته به طور داوطلبانه.

ملی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به خواست آمریکایی ها به سرعت فرد-به-فرد گسترش ویروس با نگه داشتن شش پا و دور از یکدیگر اجتناب از غیر ضروری سفر و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. کسانی که توصیه نمی, توقف حدود 30000 نفر از بازدید از کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی هر روز هفته گذشته با توجه به مقامات پارک.

در حرکتی بی سابقه در این کشور پر بازدید ترین پارک ملی در روز سه شنبه بسته تمام مسیرهای پیاده روی و تقریبا تمام جاده ها برای حداقل دو هفته پس از پارک مدیران گزارش پیدا کردن تراکم در مقصد محبوب مانند Cades یارو و نوظهور شکاف.

رژیم صهیونیستی. Bill Lee صادر کرده است یک ایالت به منظور منع ناهار خوردن در خدمات در رستوران ها و بارها و از او خواسته است تا تمام مدارس را ببندید تا آوریل 24. اما او را گرفته مرحله از صدور یک ایالت اقامت در خانه سفارش خواستار همه غیر ضروری کسب و کار نزدیک است. بیش از 20 فرمانداران صادر کرده اند از جمله سفارشات با توجه به سی ان ان اما لی در برابر تماس به انجام همان جمله از یک گروه کر در حال رشد از پزشکان.

“ما می دانیم که برای هر کسب و کار است که می بندد شغل از دست داده و معیشت آنها با قدرت نهفته” لی گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه.

“هر عمده جمعیت مرکز اقامت در خانه سفارش,” او اضافه شده است. “پرجمعیت ترین شهرستان در کشور ما همه تحت پوشش stay-at-home سفارشات.”

همچنین در روز جمعه, کنتاکی, رژیم صهیونیستی. اندی Beshear خواست ساکنان دولت خود را که شناسایی کرده 302 coronavirus موارد به سفر به تنسی است.

“ما بسیار تهاجمی مراحل سعی کنید برای جلوگیری و یا محدود کردن گسترش coronavirus سعی کنید برای محافظت از مردم ما” Beshear گفت. “اما همسایگان ما از جنوب در بسیاری از موارد نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>