Sevier County زن متهم به خفه کردن نوزاد بعد از حمام تحویل به رهبری به زندان

یک دادگاه استیناف با رد درخواست تجدید نظر از یک Sevier County, زنی که ادعا کرد او نمی دانست که او باردار بود و در یک حالت شوک — خفه نوزاد دختر بعد از تولد در یک حمام.

تنسی دادگاه کیفری و تجدید نظر در اواخر هفته گذشته تایید هر دو بی پروا قتل محکومیت یک Sevier County داوران خدمت در مورد استفانی ماری قهوه ای و چهار سال حبس پرداخت توسط یک Sevier County قاضی.

قهوه ای 24 بود که در ژانویه 2016 او به هنگام تولد به یک دختر بچه در حمام دوست پسر او را در خانه پدر و مادر در کداک.

اسناد دادگاه نشان می دهد او در ابتدا اصرار داشت او تا به حال هیچ ایده او باردار بود و که دخترش متولد شد و در حال حاضر مرده است.

اما سوابق نشان می دهد او بعد از اعتراف او شروع به گمان او باردار بود در هفته قبل از حمام زایمان در کف دست خود را بر دهان نوزاد و بینی بلافاصله پس از تولد ،

Sevier County مدافع اد میلر استدلال در دادگاه تجدید نظر که قهوه ای بود و در یک حالت شوک و نباید برگزار شده است با عنوان جرم جنایی مسئول اعمال او است.

دادگاه استیناف با این حال اختلاف نظر داشتند.

“(قهوه ای) معتقد است که او در شوک بود. … وجود نداشت شهادت که متهم بود در چنین حالتی (از) شوک پس از زایمان است که او نمی تواند درک است که نگه داشتن دست خود را بر دهان نوزاد و بینی بلافاصله پس از تولد خواهد خفه کودک و علت مرگ” دادگاه نظر اعلام کرد.

“(قهوه ای) بود و مادر قربانی و فاش نمی کند بارداری به قربانی پدر یا هر کس دیگری تا پس از او به هنگام تولد و تا به حال کشته قربانی” استیناف قاضی Thomas T. Woodall نوشت: در نظر است.

این حکم به معنی قهوه ای است که رایگان در اوراق قرضه در انتظار دادگاه تجدید نظر است و در حال حاضر عازم زندان — مگر اینکه میلر می تواند محور تنسی دیوان عالی کشور با توجه به این مورد است.

تلاش برای کمک به کودک

پوست قهوه ای, جیگر, پدر کودک, بابی قوانین جونیور از طریق کار و در ژانویه 2016, زن و شوهر, زندگی با قوانین’ پدر و مادر است. قوانین شهادت او تا به حال هیچ ایده قهوه ای باردار بود, هر چند او متوجه وزن به دست آورید.

“آقای قوانین شهادت دادند که حدود یک تا یک و نیم ماه قبل از متهم به هنگام تولد او ‘شوخی’ از او پرسید که آیا او باردار بود و او گفت نه” به تجدید نظر اعلام کرد. “او متوجه شده است که متهم به دست آورده بودند کمی وزن و او به او گفت که او فکر او تا به حال یک فتق.”

با توجه به نظر براون همچنین گفت که مادرش او اعتقاد داشت که او فتق. مادر او ارائه شده به او را به بیمارستان اما قهوه ای کاهش یافته است.

در شب Jan. 13, 2016 قهوه ای گفت: قوانین او احساس بیمار است و ممکن است دچار مسمومیت غذایی است. قوانین و پدر و مادر او را بعد از شهادت قهوه ای را به حمام رفت و در آنجا ماند. قوانین خوابش برد. وقتی یک پارس سگ او را بیدار حدود 12:30 a. m., قوانین متوجه شدم قهوه ای بود و هنوز هم در این نظر اعلام کرد.

“آقای قوانین شهادت دادند که او گذاشته پشت کردن در بستر (قهوه ای) راه می رفت از حمام و به اتاق خواب” نظر اعلام کرد. “او گفت که (قهوه ای) به او گفت که او تا به حال فقط با توجه به تولد یک نوزاد مرده بعد از آن تعیین می شود به یک دختر.”

قوانین گفت: هیئت منصفه او شروع به پریدن کرد به پای خود و برداشت خود را کلید ماشین.

“و من گفت:” ما نیاز به رفتن به بیمارستان است.’ و او به نوعی فقط ایستاده بود وجود دارد” قوانین و شهادت دادند. “من نمی دانم اگر او را در شوک و یا چه. او تا به حال این, مانند, مبهم نگاه در چهره خود را مانند او وجود دارد از لحاظ جسمی اما نه مثل ذهنی وجود دارد.

“و من بود به من گفت:” ما نیاز به رفتن. ما نیاز به رفتن به بیمارستان در حال حاضر ” او ادامه داد. “و من گفت:” برخی از لباس ها ، و او شروع به مانند او به آرامی شروع به گرفتن لباس های خود را, و من حدس می زنم او باید شده اند و هنوز هم در شوک و یا چیزی. و پس از آن این نوع از کمی تار است.”

قوانین مادر و پدر نگاه کرد و کودک را دیدم — در حال حاضر مرده — در یک کیسه زباله. این زوج گفت: این حمام به نظر می رسد باید تمیز شده است.

“(قوانین مادر) باز کیسه و کودک در زیر برخی از حوله” نظر اعلام کرد. “او در تلاش برای احیای نوزاد با انجام ماساژ قفسه سینه با دو انگشت اما او متوقف شد و پس از نوزاد را پاسخ نمی دهند. (قوانین مادر) شهادت داد که او پس از آن در آغوش گرفت (قهوه ای).”

زن و شوهر قرار می گیرد نوزاد در یک جعبه مقوا.

“(قوانین’ پدر) گفت که آنها در نظر گرفته شود که آیا به رانندگی نوزاد به بیمارستان و یا منتظر آمبولانس اما آنها تصمیم به رانندگی خود را به بیمارستان” نظر اعلام کرد. “(قوانین’ پدر) اشاره کرد که آنها تصمیم به قرار دادن کودک در یک جعبه به طوری که هیچ کس دیگری او را ببینید زمانی که آنها او را به بیمارستان است.”

به محض ورود در Leconte مرکز پزشکی در سویرویل زن و شوهر دست به یک پرستار که بلافاصله پشت سر هم به اشک در چشم.

‘عجیب ترین چیزی که اتفاق افتاده است’

“مادر من در بیمارستان” قهوه ای نوشت به مادرش در یک متن. “عجیب ترین چیزی که شب گذشته اتفاق افتاد. من تحویل یک نوزاد مرده.”

اما ماریا Cutshaw یک تنسی دفتر تحقیقات عامل کار به عنوان یک کارآگاه برای Sevier County Sheriff دفتر در آن زمان بود مشکوک قهوه ای ادعا می کنند که نوزاد مرده متولد شد.

براون گفته بود دوست پسر او را او “عصبی در مورد رفتن به زندان” از آنجا که او تا به حال با استفاده از تلفن خود را به نگاه کردن “مسائل کودک.” او گفت: پرستاران او تمیز حمام به دلیل آن را “شبیه یک صحنه جرم است.”

پس از کالبد شکافی نشان داد شواهد نوزاد تا به حال در واقع هنوز زنده است, زمانی که متولد Cutshaw نشستم با قهوه ای برای یک مصاحبه دیگر در ماه مارس سال 2016 نظر اعلام کرد.

“(قهوه ای) در نهایت اعتراف کرد که او متوجه بارداری چند هفته قبل از زایمان” این نظر اعلام کرد. “او سپس اذعان کرد که او کشته نوزاد او با قرار دادن دست خود را بر دهان نوزاد و بینی چند دقیقه پس از او متولد شد.

“(قهوه ای) گفت که این کودک تا به حال نقل مکان کرد و تا به حال نقل مکان کرد و بازوی او” این نظر ادامه داد. “او گفت: کارآگاه Cutshaw که او نمی دانست که چرا او را متوقف پوشش دهان نوزاد, اما پس از چند دقیقه او بررسی می شود کودک پالس و هیچ در بر داشت.”

قهوه ای شد به اتهام قتل درجه اول. در آزمایش میلر به دنبال متقاعد کردن هیئت منصفه کالبد شکافی اشتباه بود و براون اعتراف دروغین بود. هیئت داوران در نهایت تبرئه قهوه ای از قتل عمد و به جای آن تلقی او از گناه بی پروا قتل.

آن را تا به Sevier County قاضی دادگاه کیفری رکس هنری Ogle به تصمیم قهوه ای سرنوشت. میلر خواست نرمی. او به دنبال آزادی مشروط و قضایی انحراف تعیین خاص است که اجازه می دهد تا برای اولین بار مجرمین به ضبط خود را پاک پاک در پایان یک دوره وابسته به التزام.

Ogle شد هیچ یک از این نظر نشان می دهد.

“وجود دارد کاملا در, رکورد چیزی که بر اساس آن دادگاه می تواند بهانه یا توجیه اقدامات این متهم در این مورد” Ogle گفت. “کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای بهانه ای متهم بر اساس سن او به تنهایی. افراد بسیار جوان تر از این متهم به یاد کودکان به زندگی در بدو تولد.

“و دادگاه را توجه داشته باشید که وجود دارد این است که مطلقا هیچ گونه شواهد ندامت توسط این متهم در این مورد” او ادامه داد. “این متهم است با عرض پوزش از آن اتفاق افتاده است. … بودن متاسفم که این اتفاق افتاده است متاسفم برای آنچه شما انجام داده ام. این کودک کشته شد در هنگام تولد … کودکی که هرگز پیاده روی این زمین بی دفاع ترین انسان, که, هرگز, هرگز برای لذت بردن از بازی در حال رشد است.”

در آن به نظر دادگاه استیناف حکم کردهاید توجیه بود در رد مشروط و حکم و سفارش قهوه ای برای خدمت به حداکثر مجازات مجاز تحت قانون برای محکومیت بی پروا قتل و چهار سال.

“محاکمه در دادگاه نمی سوء اختیار خود در انکار مشروط در این مورد داده می شود (براون) عدم ندامت همراه با نیاز به جلوگیری از مستهلک جدیت جرم” دادگاه استیناف حکم داد.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>