Sevier McMinn county schools بسته شدن با توجه به coronavirus نگرانی

CDC توصیه می کند در نظر گرفتن گام های ساده برای جلوگیری از ابتلا و یا گسترش بیماری های تنفسی از جمله coronavirus COVID-19. این شامل پوشش خود سرفه یا عطسه ضد عفونی استفاده می شود معمولا سطوح و به طور کامل شستشو و یا مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را. با پزشک خود تماس بگیرید اگر شما احساس بیمار و در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید. دریافت اطلاعات بیشتر در CDC.gov/coronavirus. ناکس خبر ساخت این پوشش از coronavirus در دسترس همه خوانندگان از جمله nonsubscribers برای کمک به مردم ایمن ماندن.

Sevier County مدارس و McMinn County مدارس تعطیل هستند به مدت دو هفته به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. سیستم مدرسه اعلام کرد این تصمیم بعد از ظهر جمعه در عرض چند دقیقه از یکدیگر است.

بیانیه ای در McMinn County Schools حساب توییتر گفت: “McMinn County مدارس بسته خواهد شد برای ماه مارس 16-28 در یک پیشگیرانه تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس. این شامل تمام فعالیت های مدرسه است.”

در یک ایمیل به استادان و کارکنان Sevier County مدارس گفت: دانش آموزان را به مدرسه بازگشت مارس 30. Sevier County Schools است نه شکستن بهار تا آن بهار است که برای برنامه ریزی مارس 13.

شده اند وجود دارد 26 موارد گزارش شده از coronavirus در تنسی از طریق پنج شنبه, از جمله یکی در هر ناکس Hamilton جفرسون و سالیوان شهرستان در شرق تنسی.

با بسته شدن مدارس به این معنی که تمام فعالیت های بعد از مدرسه را از جمله ورزشی شیوه و یا حوادث. این تصمیم چند ساعت پس از Knox County مدارس لغو همه حوادث هفته مارس 13-22. Knox County مدارس بسته شد جمعه با توجه به coronavirus نگرانی.

تاثیر: Coronavirus آمد به تنسی است. سپس واقعی اسرار آغاز شد

پارک: Dollywood تاخیر روز افتتاحیه این پارک به دلیل coronavirus نگرانی

آخرین به روز رسانی: کروناویروس در شرق تنسی

CAK حرکت به آموزش از راه دور

Christian Academy of Knoxville حرکت خواهد کرد به “آموزش از راه دور” مدل میان coronavirus نگرانی.

دانش آموزان آغاز خواهد شد یادگیری از خانه در 23 مارس تا آوریل 3. هیچ مورد مشکوک به COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در CAK مدرسه گفت: در وب سایت خود را.

“پس از عبادت در نظر میگیرد و پس از مشاوره از محلی و ملی, سلامتی و آموزشی, مقامات, ما احساس می کنیم این است که بهترین اقدامات برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19” به مدرسه نوشت. “دانستن است که ما در سرمایه گذاری نوآورانه ترین تکنولوژی آموزشی امکان پذیر است و شگفت انگیز علمی و کارکنان ما برکت است که ما باید توانایی برای ادامه آموزش از راه دور در طول این زمان از آنجا که ما متوجه همه مدارس باید این قابلیت را دارد.”

همه دانشگاه حوادث شده اند به حالت تعلیق در آغاز روز شنبه, مارس 14 مارس از طریق 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>