سیمور پنجره مشبک ارائه می شود در وعده غذایی به راحتی| گراب طلایه دار

من باید شروع با گفتن این که گراب همسر و من dined در سیمور پنجره مشبک چند هفته پیش قبل از اینکه دولت موظف محدودیت در بازدید از رستوران ها و کافه ها. اما من تصمیم گرفتم به پاس همراهی من حساب ما مراجعه کنید چون از این هفته سیمور پنجره مشبک است که هنوز عملیاتی هر چند در یک درایو از طریق, اساس تنها. آن منوی کامل است که هنوز هم در بازی و همچنین, بنابراین در حال حاضر شما ممکن است در نظر آن را به یک گزینه قابل دوام وقتی که می آید برای به دست آوردن یک رستوران-غذا آماده است.

البته حتی با یک فاصله دوستانه عمل مانند درایو از طریق وانت لطفا آگاه و سخت کوش در مورد چگونه شما رسیدگی به صعود اقلام مواد غذایی و حتی روش خود را پرداخت. و این باید بدون گفتن اما شستن دست های خود را. وجود دارد من آن را گفت: به هر حال.

سیمور پنجره مشبک است که در چپمن بزرگراه حدود نیم مایل از تقاطع در مریویلل بزرگراه (ایالات متحده 411). چند کاربران دیگر در دست است که شب اما خوشبختانه ما نیست نشسته در عرض 6 پا از هر یک از آنها. منوی وعده یک نماینده مجموعه ای از غذاهای سنتی آمریکا و کسی که شام میخورد-سبک گراب. در پایان مقابل از منو دنبال امثال فرانسوی, سوپ پیاز سرخ شده و شور و سرخ شده با گوجه فرنگی های سبز و همچنین یونانی سزار و سالاد کاب.

ما توافق کردیم که همسر خواهد منظور از ساندویچ بخش که ویژگی های خود تحسین روبن بهترین در شهر!, یک شیب کبابی, bologna, مرغ بوفالو فیلادلفیا, چیزاستیک, و گوشت گاو کباب ساندویچ. همسر دستور patty برگر ($7.49) و انتخاب بامیه سرخ شده که شامل آیتم در سمت.

من دودل بین آیتم های تخصص و شام بخش است. سابق شامل احشام, مرغ, جگر مرغ, parmigiana و یک زن و شوهر از انواع لازانیا. به شام وارد زمین است که در آن شما پیدا جنوب کلاسیک مانند کبد و پیاز قورمه مرغ و کوفته کشور-استیک سرخ شده, میت لوف و گربه ماهی سرخ شده. و از آن جایی که من در بر داشت کشور-مرغ سرخ شده شام ($8.99) شامل پوشیده با نان و سوخاری فیله تحت پوشش سفید استفاده نا مشروع. که همراه با دو طرف پس من لوبیا سبز و سیب زمینی له دومی که من نیز تصمیم گرفتند به douse در استفاده نا مشروع.

برای ثبت ناهار خوردن در مهمانان استفاده می شود برای دریافت افتخاری سبد پاپ کورن به عنوان گرم کردن اما ما ممتنع به نفع انتظار ما entrees. و من بسیار خوشحال با هر دو تلاش. ذوب را هم اسم patty که همسر درخواست متوسط-خوب شد slathered در پیاز کبابی صدر با ذوب پنیر آمریکایی و خدمت بین کبابی برش سنگ فرش مرمر چاودار. این واقعا یک گوهر و من باید بگویم که این غیر بامیه عاشق هنوز خوب فکر سیمور پنجره مشبک را که در جنوب سرخ شده اصلی.

هیچ شکایتی در مورد من شام مرغ یا. سرخ شده سینه قطعه ای بود شاداب و نمی عقب نگه طعم اما البته زمانی که نشانی از یک کار خوب از دسته ای از سفید استفاده نا مشروع را نه فقط در مورد هر جنوبی ظرف بهتر است ؟ من حتی یک دوز از این لطف به من خامه خدمت پوره سیب زمینی.

ما تا به حال گذشت اشتها آور و فرض ما را از افراط در غذا-پایان دسر و ما را منحرف نمی از این طرح. دسر خانگی هستند و امکانات آن شب میپرداخت تا حد زیادی در اطراف مجموعه ای از میوه cobblers. همسر دستور گیلاس پینه دوز با یک حرکت شبیه چمچه زنی بستنی وانیلی ($3.99). من رفتم با یکی از امضا دسر موز پودینگ خدمت در یک Mason jar ($4.99). هر دو عالی بودند انتخاب, اگر من می گویند تا خودم. میوه ای پینه دوز شیرین بود و zingy اگر چه وجود داشته است یک سوء تفاهم و سرور ما تا به حال شامل حرکت شبیه چمچه زنی بستنی. Big ol’ شیشه puddin’ بسیار عالی بود بسیار سخاوتمندانه نسبت به پر کردن در مقایسه با برش هاي موز و ویفر. من به سختی قادر به فشار آن را در.

به جز نادیده گرفته بستنی جوان ما سرور در زمان مراقبت عالی از ما بود و فوق العاده دوستانه و کمک می کردند. ما همچنین تعامل با مالک در یک نقطه و متوجه شده است که او محکم زد کشتی در حالی که همچنین ساخت یک نقطه از تعامل با مشتریان و مطمئن شوید که از نیازهای خود مواجه شد.

اگر سفر به سیمور است که در کارت های خود را و یا اگر شما زندگی می کنند در آن منطقه فراموش نکنید که در مورد سیمور پنجره مشبک به عنوان یک درایو از طریق گزینه است. چرا که اگر وجود داشت همیشه یک زمان خوب برای راحتی, مواد غذایی, من می خواهم بگویم این بود.

سیمور پنجره مشبک

غذا: 4

خدمات: 4

جو: 3.75

به طور کلی: 4

آدرس: 11612 چپمن بزرگراه سیمور

تلفن: 865-773-0700

بچه ها منو

بدون الکل خدمات

ساعت: 11 صبح تا 9 بعد از ظهر دوشنبه تا شنبه. (شما ممکن است بخواهید برای تماس برای تایید عملیاتی ساعت طول این مدت از دسترسی محدود.)

این خانواده اجرا آمریکایی-آشپزی رستوران در سیمور در خدمت یک آرایه وسیعی از خوشمزه و رضایت بخش ساندویچ و آسایش در جنوب مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>