Shaw Communications بنیانگذار JR شاو می میرد در 85


کمک پیشگام کانادا کابل کسب و کار

Shaw Communications, موسس, رئیس اجرایی و مدیر عامل سابق JR شاو درگذشت سه شنبه با توجه به شرکت. او 85 ساله است.

شناخته شده به عنوان “جونیور” جیمز رابرت شاو متولد شد و در سال 1934 در یک مزرعه خانواده در Brigden انتاریو و کمک به ساخت کانادا کابل, کسب و کار تاسیس سرمایه تلویزیون کابلی در سال 1966 در ادمونتون ، در طول چند سال آینده او ساخته شده است Shaw Communications (این تغییر نام پس از رفتن در 1983) به یکی از بزرگترین شرکت های کابل در کانادا. آن را در حال حاضر حدود 7 میلیون صوتی و تصویری با داده های بی سیم و مشتریان و حدود 10 ، 000 کارمند دارد.

شاو بود تهاجمی خریدار و فروشنده از کوچک و بزرگ سیستم های کابل. این شرکت بعدها ساخته شده است قابل توجه و تلویزیون رادیو و تلویزیون گروه ریسندگی کردن دارایی های آن به یک شرکت مجزا — کوروس سرگرمی — در سال 1991.

شاو به گسترش ایالات متحده در سال 2001 از طریق خرید خود را از کانادا اپراتور Moffat ارتباطات است که نیز تا به حال برخی از سیستم های در فلوریدا و تگزاس. ایالات متحده خواص آن فروخته شد — برای روشن خانه شبکه (شرکت ارتباطات منشور) و Cequel سوم (در حال حاضر Suddenlink) در سال 2003.

JR شاو بازنشسته در سال 1998 عبور باتوم به او در حال حاضر در اواخر پسر جیم, اما باقی مانده به عنوان رئیس اجرایی این شرکت است. از طریق این سال او در ادامه به بازی نقش مهمی را در کسب و کار.

“من و خانواده ام در از دست دادن برای کلمات و عمیقا غمگین در جونیور عبور” براد شاو مدیر عامل شرکت Shaw Communications and JR جوانترین پسر گفت: در آزادی مطبوعات. “JR بنیانگذار و رهبر ما شرکت, اما او نیز استثنایی, شوهر, محبت پدر و پدربزرگ و جد بزرگ. میراث او از عشق و دلسوزی برای مردم را برای نسل.”

“من به صحبت کرد JR هر روز در مورد کسب و کار” براد شاو ادامه داد. او مشغول بود و در همه چیز علاقه مند این شرکت انجام شد – از آخرین فن آوری در حال نورد از برای چه ما رفع نیازهای خانواده ها در سراسر غرب کانادا است. ما می دانیم که ما را از دست او لبخند خود را توصیه و تشویق است اما همه ما از مردم می دانند که JR می خواهید ما را به دنبال کردن هر یک از دیگر برای همسایگان ما و در خدمت مشتریان خود را به بهترین توانایی ما. ادای احترام ما به او خواهد بود برای ادامه به رشد کسب و کار او را دوست داشت.”

همکاران و همکاران کسب و کار به یاد JR شاو به عنوان هوشمند و جذاب و رویایی.

“JR – که چگونه همه ما می دانستیم که او – یک مثالی کابل کارآفرین” گفت: SCTE-ISBE رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت علامت Dzuban. “او همیشه بهترین منافع صنعت در قلب حتی زمانی که بازیگری در Shaw خود بهره ممکن است بیشتر سودمند است. او می دانست که چگونه به انجام, اما این او بود, صداقت, صداقت او و ارزش او قرار داده شده در روابط شخصی که واقعا ایستاده بود.”

“JR شد یک آیکون در صنعت و او فوق العاده پرشور در ارائه اتصال و خدمات به مشتریان به میلیون ها کانادایی” شاو ارتباطات منجر مدیر پل پیو گفت: در آزادی مطبوعات. “چشم انداز خود را و بینش همراه با خود گرما و شخصیت ایجاد یک لمس سحر و جادو در میان همه کسانی که می دانستند و با او کار می کرد. قابل توجه خود را میراث خواهد زندگی خود را از طریق خانواده ادامه داد: رهبری از این شرکت است.”

شاو جوایز متعددی را دریافت کرده و افتخارات در طول سال از جمله اینکه نام افسر سفارش کانادا یک دریافت کننده آلبرتا منظور از برتری درجه افتخاری از دانشگاه آلبرتا دانشگاه کلگری و Graceland دانشگاه در Lamoni آیووا و نام بودن به کانادا کسب و کار سالن از شهرت و کابل Hall of Fame در سال 2010. او همچنین کمک به ایجاد شاو خیریه کلاسیک, PGA Tour صورتی که مطرح شده است و بیش از 48 میلیون دلار برای آلبرتا موسسات خیریه از سال 2013 با توجه به شرکت.

Shaw Communications گفت که براد شاو فرض خواهد شد جونیور نقش به عنوان رئیس اجرایی به طور موقت در علاوه بر این به خود مدیر عامل وظایف. وقت است که انتظار می رود با تایید شاو سالانه جلسه هیئت مدیره در 9 آوریل.

“هیئت مدیره و تمامی کارکنان Shaw Communications خود را بیان عمیق ترین تسلیت و همدردی به شاو خانواده خود را برای از دست دادن” شاو هیئت مدیره گفت: در آزادی مطبوعات.

JR شاو است که جان سالم به در برد با همسرش کارول پسر براد دختران هدر و جولی و خواهران خود برتا و دالی و همچنین چندین نوه و نوه بزرگ. او predeceased توسط پسرش جیم و برادر Les. مقدمات مراسم تشییع جنازه شناخته شده نیست در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>