Shawty McNaughty: موسیقی خوب برای پایان جهان

من نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین باری که یک شخص سنگسار دست من یک سی دی بیرون یک فروشگاه شیرینی بی شیرینی بسیار کمتر آن را در زمان به طور جدی. وجود دارد چیزی در مورد این مرد که با معرفی خود به عنوان Shawty MacNaughty ، او نگاه کرد و لباس پوشیدن و مانند یک باب دیلن و حتی اگر او در بالا به عنوان یک بالن آب و هوا او hustling موسیقی در یک ساعت با من بیدار به اندازه کافی می گویند “kolache” در اولین بروید. پس من او را برای خود آلبوم و اطلاعات و تنظیم آن را کنار گذاشته تا coronavirus قفل شده است و من در خانه من به دنبال چیزی برای منحرف کردن من.

برای من تعجب MacNaughty است که آهنگ های شما ممکن است نیاز اگر شما برنامه ریزی در هزینه های این بیماری تلخ و غم انگیز است. خود دیسک, سبک وزن قهرماناست یازده آهنگ فروشي بیشتر در مورد ناامیدی از جهان مدرن و خود را آهسته سفر را از طریق آن.

MacNaughty به من گفت او قطع این آلبوم در چهار روز با حداکثر سرعت دویدن و آن نوع را نشان می دهد. وجود دارد برخی از تولید باور نکردنی, ارزش, و اگر شما مانند رپ تنظیم جزئی کلید پیانو خط و سپس این است که قطعا این آلبوم برای شما. که گفت:, ضربان انجام کمی تکراری و MacNaughty تمایل به چوب به یک متر که رپ می افزاید که به برخی از یکنواختی. وجود دارد لعنتی خوب EP به خاک سپرده شد در این آلبوم است. آن را فقط به اندازه کافی ایده هایی برای یک LP.

که گفت او یک جادوگر با اواخر مرحله سرمایه داری بلوز متن ترانه. از افتتاح “شکست شکست” او بافت خیابان داستان فشار مبارزه و از دست دادن است که من بلافاصله وصل راست به. MacNaughty ها هستند brokenhearted زاری منکوب تعجب که چرا جهان به نظر می رسد مجموعه ای بسیار سخت در برابر آنها. این سودا, مطمئن, اما آن را نیز بسیار قلب است که آن را نزدیک به پیاده روی در خارج از سخنرانان خود را و می پرسد شما را به تبدیل شدن به یک فیشر از مردان است.

روشن است وجود دارد برخی از درد عمیق است که رانندگی مرد. “آنچه پول” به طور خاص سخت است برای گوش دادن به. تم مورد آزار جنسی کودکان و سوء استفاده و همچنین رها کردن و بی توجهی من تعجب می کنم که چقدر از خرد باقی مانده از شهر بر روی تپه MacNaughty از crawled از طریق به از اینجا دریافت کنید. این واقعیت است که او و هنوز هم توزیع موسیقی در صبح روز سه شنبه با یک لبخند بر روی صورت خود یک معجزه است.

من قصد دارم به تماس های سبک وزن قهرمان کلاسیک و یا هر چیزی. MacNaughty نیست شکستن هر زمین جدید. آنچه او می کند باید باور نکردنی نداده و احساس برای چگونه جامعه شکست خورده است ما در سطح فردی است. موسیقی او موسیقی را از دست دادن و سردرگمی تحویل داده نمی شود با خشم اما با گلی مانند تفکر. این نه موسیقی شاد, اما آن چیزی است که احساس می کند کاملا مناسب برای این لحظه در امریکا است.

من پیامک MacNaughty او بپرسید که چگونه مردم می توانند انتخاب این آلبوم است. او به من گفت که برای هدایت مردم به دود و مواد غذایی در بازار 9660 فللبروک. اگر شما در سمت شمال غربی در تلاش برای پیدا کردن چیزی است که باز در این مینی آخرالزمان, توقف و گرفتن یک آلبوم. حتی dystopias باید soundtracks.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>