شینا و اریک Greitens در حال تقسیم

برای بزرگنمایی کلیک کنید Sheena Greitens, shown with her husband in a campaign ad. - IMAGE VIA YOUTUBE

  • تصویر از طریق یوتیوب
  • شینا Greitens نشان داده شده است با همسرش در مبارزات انتخاباتی آگهی.

شینا و اریک Greitens تماس آن واریز شده در ازدواج خود را میسوری بانوی اول سابق اعلام کرد امروز صبح در توییتر.

شینا Greitens استادیار در دانشگاه میسوری و همکاری مدیر این موسسه پیش دانشگاهی برای کره جنوبی ارسال شده در یک بیانیه مشترک از او و خوار فرماندار سابق.

“بعد از انعکاس مشاوره و نماز ما دوستانه تصمیم به پایان دادن به ازدواج ما و حرکت رو به جلو به عنوان co-پدر و مادر که عشق فرزندان ما” بیانیه می خواند.

اریک Greitens استعفا از دفتر عمومی در سال 2017 پس از مبارزه با یک رسوایی سوخت اضافی-زناشویی امر و اتهامات جنایی مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

یک جرم رایانه ای دستکاری شارژ — او متهم نادرست با استفاده از یک لیست از اهدا کنندگان خود را از موسسه خیریه برای اهداف سیاسی — کاهش یافته بود توسط دادستان سنت لوئیس زمانی که اریک Greitens توافق برای استعفا به عنوان فرماندار. دادستان قبلا اخراج یک جنایت تهاجم به حریم خصوصی افراد مسئول در هیئت داوران انتخاب و در یک فرآیند خاص کاهش یافته است به refile مورد.

در هفته های اخیر به فرماندار سابق شده است در تبلیغات تور برای وصله پینه کردن تصویر خود را pedaling جورج سوروس تئوری های توطئه در سابق مغلوب ساختن پیشی جستن معاون Seb گرکا را راست پادکست ظاهر می شود در استودیوی رادیو فردا در شهر نیویورک در اواسط ماه مارس و پس از بازگشت به میسوری جایی که در اواخر ماه مارس او دست از جعبه ماسک صورت برای پلیس و آتش نشانان در سراسر کشور.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در [email protected] و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>