برای بیش از یک سال و یک هانتسویل مبتنی بر گروه نجات حیوانات است چیدن سگ از شهرداری پناهگاه در اطراف هوستون و ارسال آنها را به یک کانکتیکات پناهگاه با سابقه بدرفتاری با حیوانات. به گفته یک منبع نزدیک به عملیات تگزاس سگ منتقل می شود در طول این مسیر تعداد در صدها.

کانکتیکات, مقامات می گویند که این غیر انتفاعی نجات آقای K را در نیمه راه خانه برای سگهای Kitties و بیش از حد را ندارد مجوز برای آوردن حیوانات به دولت اما متوقف نشده آقای K را از حمل و نقل حیوانات در طول 18 ماه گذشته.

حیوانات در حال تحویل به SPCA کانکتیکات اجرا از یک وام خانه است که برای دادگاه دستور حراج در ماه مارس است. خانه دو برابر به عنوان محل اقامت برای مدیر سابق فرد Acker بود که به جرم چند فقره از ظلم و ستم حیوانات در سال 2014 و 2016 و محکوم به یک سال زندان. اما او ناپدید شد در حالی که بر روی باند در انتظار دادگاه تجدید نظر است و در حال حاضر فراری.

اکر با کمک از زمان مدیر سوزان فرناندز به عنوان به خوبی به عنوان دیگر کارکنان کهنه سگ به تنگ قفس با اغلب چیزی در کاسه آب اما خود ادرار. آنها warehoused در یک باز و مسقف انبار در درجه حرارت انجماد و یا دیگری انباشته بر یکدیگر در خارج از سایت لانه برای زمانی که 24 ساعت در یک زمان. مقامات تشنج از حیوانات و اکر بعدی محاکمه عناوین ساخته شده. (این SPCA کانکتیکات است نه مربوط به سازمان ملی پرنده یا جامعه آمریکا برای جلوگیری از ظلم به حیوانات است. اصطلاح “SPCA” مانند “جامعه انسانی” است که نسبتا شایع در نجات حیوانات).

سهل انگاری قوانین در زمان صالح بازرسان دولتی بودند و معلوم نیست در پناه دستورالعمل. اما گروه کوچکی از قانونگذاران منزجر توسط Acker درمان حیوانات مشغول به کار به تصویب قانون در سال 2017 به نقاط ضعف.

آقای K بنیانگذاران ویلما گرت کاهش یافته است به نظر (یا تصدیق) گروه خود را در رابطه با SPCA کانکتیکات. با این حال گرت گفت: هوستون مطبوعات که او نمی کمپرسی هر یک از حیوانات در پناهگاه — آنها به قبل از مرتب صاحبان. او گفت: او منتقل 40 سگ به صاحبان جدید در کانکتیکات و نیویورک در ماه نوامبر سال 2019.

او نمی خواهد فاش چگونه بسیاری از حیوانات در مجموع او را تحویل وجود دارد اما یک منبع آشنا با هر دو نهاد را که خواسته بود به نام سعید را در صدها.

از آن آسان است به درک که چرا یک نجات نمی خواهم به عموم مربوط به یک پناهگاه با یک هولناک تاریخ است. اما اگر پناهگاه است که تنها در یک منطقه عملیات برای حیوانات خانگی به تحویل به صاحبان جدید خود باید وجود داشته باشد یک مشکل فرض نجات مجوز به کار در آن کشور است.

برای روشن را فشار دهید را پیدا کنید, هر نشانه ای که حیوانات در این تگزاس-کانکتیکات خط لوله آسیب شده است یا جامعه. اما عدم شفافیت و ضعف در این شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات را نجات گروه روند تصویب اجازه می دهد آقای K را برای تحویل حیوانات به کنتیکت در برابر آن مقررات دولتی, نشان می دهد, ترک در روایت است که بسیاری از گروه حمل و نقل مانند آقای K را تداوم: که تمام حیوانات را پیدا کنید خوشحال خانه.

عامل در تاریکی باعث می شود تایید هر یک از گرت ادعا دشوار است. همچنین این پرسش که چگونه و یا اگر یک غیر انتفاعی نجات حیوانات است که متکی بر کمک های مالی می تواند به سادگی خودداری اطلاعات بدون اینکه پاسخگو باشند.

و آن را به خصوص نگران کننده هنگامی که درخواست برای اطلاعات اولیه مانند زمان مدیره مالی و مهمتر از همه سرنوشت حیوانات در آقای K را باعث خصومت و تهدید از آن سخنگو و استخدام یک وکیل برای کمک به stonewalling.

“توقف گاییدن زن من,” Mr. K سخنگوی Rocky Fiore در نهایت گفت: مطبوعات در یک ایمیل پس از درخواست های متعدد برای اطلاعات. “من بوی یک طرح دعوی در دادگاه می خواهید ادامه دهید؟”

چرا ادامه دهید ؟ برای یک, آن را بسیار مهم برای عموم مردم به دانستن سرنوشت سگ حمل و نقل خارج از تگزاس; ثانیا آسیب پذیر سگ و گربه سزاوار بیشترین پاسخگویی; و ثالثا: بسیاری از این مسائل به سادگی موز.

صورتحساب به عنوان یک هیچ-کشتن پناهگاه مبادله حمل و نقل به کجا ؟

در طول دو دهه آقای K شده است چیزی از اپرا صابون.

از آن ریشه فروتن در یک خانه در ارتفاعات گروه رهبری تا حدودی عشایری وجود در حال حرکت به سمت بهار منطقه خاموش FM 1960 و سپس به تامبال که در آن سر و صدا شکایت فرود آمد این گروه در شهرستان هریس دادگاه منطقه. طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد که آقای K را در بر داشت یک ملک در Jackrabbit جاده است که در آن مطبوعات مصاحبه گرت و مادرش جکی قیمت در سال 2004.

“ما شبیه گردی تقاطع در حال حاضر” قیمت گفت: مطبوعات‘ مارگارت داونینگ با اشاره به شرایط متزلزل که در خانه شد و سپس به حدود 120 سگ و 30 گربه.

سگ داونینگ نوشته بودند “قرار دارد در یک پیکربندی عجیب طبقه بندی منظم آشیانه و مینیاتور hutlike سازه های بنیاد هم از تخته پلاستیکی مورد استفاده برای ساخت دیوار در امتداد بزرگراه. وجود ندارد به اندازه کافی آشیانه برای هر سگ به یک خود را به طوری که گاهی اوقات آنها مبارزه کنند. برخی از پرتاب وحشیانه در سیم مش هنگامی که یک شخص روش….Kenneled سگ بیت و قطعات از بتن به ایستادگی در; بقیه سر خاک و یا در این روز گل. مجموعه ای از توله سگ نگهداری می شود به طور جداگانه بلغزد بیش از مدفوع خود را در حیاط و در مواد غذایی خود را کاسه.”

فراتر از آن وجود دارد شکایت که خدمات اجتماعی کارگران گرفتار شده بودند خارج از مرکز که صاحبان نشان داد تا اواخر و در نتیجه یادداشت های روزانه تبدیل شده به کشور سوال برانگیز است. همانطور که در آنها داده شده اعتباری برای بار آنها وارد و یا زمانی که آنها در واقع شروع کار. همچنین برخی از مواد اهدا به آقای K را برای ساخت آشیانه سگ بود به جای آن استفاده می شود برای ساخت اصطبل اسب در مالکیت خصوصی در یکی دیگر در نزدیکی شهرستان است. مالکیت خصوصی در مونتگومری که متعلق به زن بود که پس از آن سر از تصویب عملیات برای آقای K است.

لورا Carlock اولیه حامی آقای K است که به اجرا نجات حیوانات خانگی جنبش که قرارداد با شهر هوستون و, شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات برای حمل و نقل حیوانات بی خانمان در سراسر کشور گفت: داونینگ که حیوانات بودند “به خوبی تغذیه که آیا آنها ایستاده در سرگین یا نه. آنها به خوبی مراقبت.”

اما در پشت صحنه یک ایمیل به Mr. K, حامیان Carlock نوشت: “در حال حاضر به من اعتماد آقای K را نیست جایی که من ارسال حیوانات محبوب من. و شما نمی خواهید به ارسال شما وجود دارد یا نه.” که در آن زمان نماینده شهرستان هریس کنترل حیوانات گفت: آنها متوقف شده بود با ارسال حیوانات به آقای K را در مورد 2002 به دلیل آن را برآورده نمی کنند شهرستان استانداردهای مراقبت.

Carlock ذکر شده بود در اوایل خبرنامه به عنوان فرد جمع آوری برای $35,000 کمپین برای خرید ملک در شهر تگزاس. که هرگز به ثمر رسید و در حالی که آقای K را منتقل به ملک متعلق به قیمت در کلدول. با توجه به یک سال 2005 عضویت در خبرنامه, Mr. K برگزاری هفتگی خارج از سایت تصویب حوادث در Petco و PetSmart.

Despite the BEWARE OF DOG sign, supposedly no dogs are kept at the Mr. K's Huntsville address still listed on Yelp.

با وجود برحذر باشید از سگ ثبت ظاهرا هیچ سگ نگهداری می شوند در آقای K را هانتسویل آدرس ذکر شده هنوز هم در Yelp از.

عکس مارگارت داونینگ

امروز در حالی که گروه تماس خود را بدون کشتن پناهگاه این عمل در درجه اول به عنوان یک حمل و نقل. این گروه Facebook متحده است که آن را “نه لانه حیوانات در هانتسویل تسهیلات ما فقط پرورش آنها را برای یک زمان کوتاه به عنوان آنها در حال پردازش برای تصویب و داده برای همیشه به خانه.” (اگر چه این گروه Yelp مثال می گوید می شود پذیرندگان که هانتسویل محل به عموم مردم باز است در روزهای دوشنبه. زمانی که مطبوعات رفت و در آنجا در یک شنبه دیدار در اواخر سال 2019 آن گفته شد آن را باز نمی شد و انجام فرزندخواندگی کردن سایت.)

قبل از گرت متوقف صحبت کردن به مطبوعاتگفت در ماه نوامبر که او دیگر به تصویب رسید از سگ در دولت به دلیل “بیش از حد بسیاری از آنها را…به پایان رسید تا مرده در تگزاس است.” (گرت سخنگوی مغایر با این بیان در یک ایمیل گفت: “اگر یک خانه خوب پیدا شده است بله البته ما اتخاذ در تگزاس است.”)

کوچک حمل و نقل مانند آقای K را در عمل متقابل کشور مردمی شبکه (از جمله کانادا) که در آن گروه های نجات کار برای نجات حیوانات است که در برخی موارد هزاران مایل دور. این پرت و دور افتاده حمل و نقل ارائه می دهند عمده امداد به سر می برند شهری پناهگاه است.

از طریق رسانه های اجتماعی یک سگ در تگزاس و یا تنسی که ساعت دور از کشتن از سر ترحم می توان به “برچسب” توسط یک نجات در اوهایو و یا انتاریو به عنوان طولانی به عنوان یک گروه محلی می توانید شبانه روزی. از آن پس تا به گیرنده نجات برای پیدا کردن یک adopter و این سگ و گربه ها اغلب ادعا کرد قبل از اینکه مالک جدید خود کرده است و حتی آنها را ملاقات کرد.

آقای K را یک رابطه با یک زن کانادایی مدل لباس کماندار اجرا می شود که یک, British Columbia مبتنی بر نجات متمرکز تقریبا به طور انحصاری در جابجایی هوستون سگ به کانادا. آرچر گروه تایید شده است به جلو و حیوانات از شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات; آقای K است که با توجه به پناهگاه مدیر مایکل سفید. (این فشار در نهایت متوجه شدند که یک مجموعه بین تایید شده و تایید نشده نجات زمانی که نه مرهون شفافیت می تواند متقابلا سودمند است.)

معلوم نیست که آقای K را متوقف مسکن حیوانات در هانتسویل یا اتخاذ آنها را در تگزاس — در ماه مه سال 2018 این گروه اعلام کرد که سپتامبر باز خانه خود در Facebook بیان کرد که در حیوانات وجود دارد در دسترس برای تصویب.

آقای K Facebook صفحه پر است از ستایش از حامیان تمجید گرت برای تلاش های خستگی ناپذیر اما گرت Fiore – و بعد از آن خود را وکیل بودند و به کندی پاسخ به درخواست برای شنیدن به طور مستقیم از حامیان.

آن را تا ماه دسامبر زمانی که گرت ارسال شده در عجیب و غریب, جریان از آگاهی Facebook درد دل را متهم به مطبوعات از تهدید به پست خانواده او اطلاعات خصوصی و همچنین گفته مسخره گرت ازدواج تاریخ که مطبوعات شنیده از یک تعداد انگشت شماری از متحدان. (گرت اتهامات کاملا بی اساس به عنوان فشار ساخته شده و هیچ گونه تهدید).

این حامیان به نظر می رسید نشان می دهد که در هر زمان یک فرد می پرسد نجات که در آن حیوانات خود را به, یک توله سگ می میرد. و احتمالا در یک و مهربان راه یا. (به عنوان گرت خودش نوشت: در مورد مطبوعات به سوالات “اجازه دهید من به شما بگویم آنچه این مرد در حال رفتن به انجام رساندن او در حال رفتن برای به انجام رساندن تعداد زیادی از سگ و گربه [که] یک شانس ایستادن نیست کشته!….به نظر من او بهتر از سگ گه ما تمیز کردن کفش ما.”)

اما در کمتر آخرالزمانی ایمیل دهنده Betsy Russell, که گفت که او همچنین به جمع آوری کمک مالی برای درایوهای مواد غذایی و صورتحساب دامپزشک ستایش گرت تلاش در این صورت مزمن حیوانات بی خانمانی.

“این موضوع از دختر سوء استفاده و ناخواسته حیوانات خانگی در منطقه هوستون مطلق تقلید مسخره امیز,” راسل نوشت. “ویلما را می توان به عنوان یک فرد تلاش برای عقب نگه داشتن آب از دریاچه کنر در طول هاروی تنها با یک حوله کاغذی برای کار با. او یک انسانی که اغلب آثار محض ناامیدی و ممکن است در بیش از او می تواند اداره کند چرا که او به سادگی می تواند به نوبه خود پشت خود را بر روی یک حیوان نیاز دارند.”

بررسی SPCA کانکتیکات و رهبر آن فرد Acker

Fred Acker in 2012 testifying in Litchfield Superior Court during one of his hearings. He's holding a photo album of sick and injured dogs he said he'd helped.

فرد اکر در سال 2012 شهادت در لیچفیلد دادگاه عالی در یکی از جلسات. او برگزاری یک آلبوم عکس از بیمار و مجروح سگ او گفت که او می خواهم کمک کرده است.

عکس توسط لسلی Yager

در ماه جولای سال 2016 فرد Acker, رئیس سابق این SPCA کانکتیکات به اعدام محکوم شد 11 فقره از ظلم و ستم حیوانی و دو ماه بعد بود که محکوم به یک سال زندان. اکر سپس 64 در حال حاضر شده است به جرم 15 فقره از ظلم و ستم حیوانات در سال 2014 مورد مربوط به حیوانات در اموال مختلف اما او شش ماه زندان حکم به حالت تعلیق در آمد و او به جای آن داده شده مشروط.

نه تجربه آهسته Acker است که در کنتیکت مقامات رادار حداقل از سال 2002 دو سال پس از خرید یک 3,600 مربع-پا قرن 18 سفید-توفال سقف خانه در مونرو حدود 80 مایلی شمال شرقی شهر نیویورک است. مدت کوتاهی پس از آن او باز SPCA کانکتیکات.

اکر کاهش یافت و به نجات حیوانات پس از شرکت قبلی که در جمع مردم شخصی و اطلاعات بانکی و فروش آن به وکلای مدافع و جمع بدهی ها, در آمد تحت بررسی از کانکتیکات دادستان کل.

AG متهم Acker نقض دولت را ناعادلانه تجارت, شیوه های عمل در سال 1998 ادعا که اکر pilfered اطلاعات خصوصی از اعتباری گزارش دفاتر و سپس با استفاده از اطلاعات در حالی که جعل هویت کسانی که مصرف کنندگان به منظور به دست آوردن دسترسی به حساب های بانکی خود را.

در سال 2007 یک کانکتیکات دستور دادگاه Acker و شرکت خود NRS به “پرداخت جریمه های مدنی از $442,500 و disgorgement از $350,000” با توجه به دادستان کل گزارش.

اگر چه اکر نجات تنها طبقه بندی برای 29, سگ, سوابق دادگاه بعدها نشان می دهد که او وارد بسیاری از بیشتر از کشورهای دیگر است که او در گیر ماهواره ای stalags در شهرهای دیگر مانند unheated انبار در بیت لحم و تجاری لانه در میلفورد.

این یک بیت لحم کنترل حیوانات افسر در پاسخ به یک سگ از دست رفته شکایت در اکتبر 2012 که باعث تشنج 63 حیوانات زندگی در کثیف شرایط در بتن-floored انبار با باز خرپا سقف و روشن توسط تنها در معرض نور لامپ است که در نهایت منجر به Acker حیوانات ظلم و ستم نمی شود.

اسناد دادگاه نشان می دهد که افسر کنترل حیوانات جودی Umstead یافت 76 سگ در تنگ قفس در داخل انبار و در “موقت قلم” خارج از جایی که آنها خیس شدن در باران.

“همه قلم بودند در چمن آب از تجمع و وجود دارد مقدار زیادی از مدفوع که همه آنها راه رفتن را از طریق” Umstead نوشت: در گزارش. در داخل او “دیوانه وار پارس” سگ برخی از پر به قفس “بیش از حد کوچک برای سگ حتی به نوبه خود در اطراف.”

زمانی که Umstead بازگشت سه شب بعد از آن با یک دولت سپاهی او اشاره کرد و او لیزری, حرارت تفنگ از طریق یک انبار پنجره و دیدم که در آن ثبت نام 28 درجه است. اکر و فرناندز اختلاف دما; Umstead پیشنهاد کرد که اکر خرید زیادی دماسنج برای دیوار برای جلوگیری از هر گونه سردرگمی است.

“او رد” Umstead نوشت.

فرناندز بعدها شهادت است که آن را به اندازه کافی سرد در یک شب و مدت کوتاهی قبل از تشنج است که او می خواست به حرکت هشت سگ به Monroe, امکانات, اما تنها تا به حال اتاق در ماشین خود را برای چهار. دو نفر از کسانی که در پشت سمت چپ بودند تریر, خواهر و برادر, هنری و پنی که به اشتراک گذاشته شده در یک جعبه که سرفه باعث شده بود فرناندز به می خواهید به حرکت آنها را در وهله اول.

و در حالی که نجات در حال حاضر در برخورد با حرص و ولع خوردن از سگ فرناندز گفت Umstead او از رفتن به کارولینای جنوبی برای انتخاب کنید تا. (فرناندز کاهش یافته است به نظر برای این مطلب).

در ابتدا متهم با 63 فقره از حیوانات, ظلم, Acker محکوم شد 15. باقی مانده سگ بازگردانده شدند به Acker.

سپس با توجه به سال 2013 کنترل حیوانات را استشهاد شهر مونرو را کنترل حیوانات بخش متصلب بود تا “91 صفحات تماس برای خدمات و/یا شکایات مربوط به Acker و خود را نجات [از جمله] شکایت از بیمار و مجروح حیوانات به فروش می رسد ملک فقیر/لانه شرایط ضعیف تصویب شیوه و بیش از حد تصویب هزینه” در میان دیگران است. (مونرو کنترل حیوانات افسر اد Risko کاهش یافته است به نظر برای این مطلب).

با وجود تبلیغات منفی, Acker soldiered حتی پس از سال 2016 محکومیت زمانی که قاضی دنیس Markle دستور داد او را به ترک مونرو خانه در عرض 30 روز و بیشتر از تماس با حیوانات.

که اعتقاد بر محور 17 سگ اکر تا به حال warehoused در یک تجاری لانه قبل از آنها منتقل به بیت لحم انبار. لانه صاحبان در نهایت گفت: اکر به حذف سگ.

صاحبان و بعد در توصیف این شرایط به یک حیوان افسر کنترل: انباشته در تنگ حمل و نقل جعبهها سه بالا برای زمانی که 24 ساعت سگ اغلب ادرار و defecated به خود خالی مواد غذایی و آب کاسه.

برخی از آنها تحت پوشش در مدفوع “با توجه به طولانی مدت حبس و عدم جعبه فضا” افسر تاد کاری در او نوشت: حکم بازداشت نرم افزار برای Acker. صاحبان و گفت: کاری که برخی از سگ ها دچار اسهال, کرم, پوست, خارش, ریزش مو و دیگر شرایط.

یک SPCA کارمند اعزام از مونرو به حضور به سگ گفت: کاری که اکر فقط می خواستم او را برای رفتن مختصر بازديد روزانه زیرا او نمی خواهید به پرداخت هر گونه اضافه کاری. با توجه به حکم کارمند رفت و به فرناندز با نگرانی اما “به بهترین دانش خود را بدون درمان بود که تا کنون ارائه شده است.”

پس از سال 2016 اعتقاد Acker باقی مانده رایگان بر روی باند در حال بررسی درخواست تجدید نظر خود را. با وجود قاضی Markle سفارش Acker ادامه داد: به اقامت در پناهگاه برای ماه می باشد. پس از شکست او به نظر می رسد برای یک ماه نوامبر 2017 شنوایی Markle صادر نیمکت حکم.

خروج خود را چپ اموال در یک وضعیت مخاطره آمیز: در ژانویه 2018 بانک نیویورک ملون شکایت کرد Acker و نهاد که متعلق به اموال — حیوانات تصویب شبکه املاک و مستغلات LLC — برای بازگشت پرداخت وام مسکن و علاقه است که دارای عقاید $912,000 در ماه اوت سال 2019.

دستیار وکیل دولت مت jvc u. s. a., که محاکمه این مورد گفت که چون اکر تنها به جرم بزه دولت قدرت کمی برای بازیابی او.

“من فکر نمی کنم آن را لزوما فقط یک کلاهبرداری گفت:” jvc u. s. a., که بزرگ شدم در سمت غرب هوستون و کسی که به تازگی به تصویب رسید یک سگ بود که حمل و نقل از هوستون به کانکتیکات است.

“من می دانم که وجود دارد نیاز فوری [برای کسانی که سگ],” jvc u. s. a. گوید. “وجود سایه های خاکستری مناسب است ؟ بار وجود دارد زمانی که شما در تلاش بودند که ساخته شده توسط SPCA [کانکتیکات] و به شما می گویند…? اما برای کسی تلاش برای…آوردن این سگ به کانکتیکات و کمک به آنها در پیدا کردن یک خانه…چه کسی می داند که چه نوع از پناهگاه آنها خواهد بود در بخش دیگری از این کشور است.”

اما او می افزاید: “و سپس…شما می خواهم در برخورد با فرد. و وجود دارد فقط هرگز هیچ تلاش واقعی برای مطابقت با استانداردهای اولیه مورد نیاز هستند که کسی در آن موقعیت است.”

به دنبال بازگشت به سگ, تشنج کنترل حیوانات افسر Umstead گفت: مطبوعات که Fernandez “یکی بود که احتمالا در صحنه بیش از [Acker] بود….او می تواند بحث یک بحث خوب است او می تواند به شما همه شما می خواهید به شنیدن. او با کشیدن رشته ها هنوز هم.”

وقتی گفت که نجات حیوانات در هوستون شد ارسال حیوانات SPCA کانکتیکات Umstead اظهار, “من نمی خواهد ارسال یک کک را به آن محل….این چیزی است که ضربات ذهن من است که تو تمام این نجات در جنوب که فکر می کنم ” من همه در انگلستان بزرگ است و ما در حال رفتن به کشتی تمام این بازگشایی از سگ وجود دارد و آنها هیچ سرنخی که آنها در حال ارسال [آنها را] به.”

واضح است که آقای K را نمی خواهم به سوال

تقریبا از آغاز گرت و آقای K سخنگوی Rocky Fiore استقبال سوال در مورد سگ’ مقصد با خصومت.

پس از موافقت با ارائه اسناد و مدارک و عکس ها نشان دادن که در آن سگ رفتن گرت دو بار لغو جلسات قبل در فضای مطبوعات در Fiore که در نیویورک زندگی می کند و که ناسزا لادن ایمیل شامل معلمان و دانش آموزان و طعنه و کلاه حملات. او در عین حال عجیب و غریب مفهوم است که موضوع اخبار قطعه اول باید اعطای مجوز به نام در یک داستان.

وقتی گفت که فشار لازم نیست گرت برکت سخنگوی اخراج خشمگین Fiorian fusillade: “اوه, و من اصلا نیاز به اجازه خود را به دنیا بگویید چه بازنده قطعه گه شما هستند.”

Fiore که alter-ego Demonboy قرمز-wigged چرم-چادری چهره-نقاشی incubus fronting یک eponymous “ترسناک-راک” گروه توضیح داد که او یک “بین المللی شکل عمومی و سرگرم کننده” و سپس تهدید به اهرم که مشهور است.

“دفعه بعد که شما در تلاش برای بالا رفتن دوباره من فکر می کنم دو بار من را به میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است که مطمئنا جرم را به خود سادیستی سازمان ملل متحد حرفه ای رفتار [sic],” Fiore نوشت: در سبک بی نظیر. “شما هیچوقت انجام تحقیقات خود را بر من دوستان در حال حاضر شما را رنج می برند وجدان شما به ارمغان آورده اند بر خود [sic].” (گرت و Fiore ادعا کرد که به عنوان بخشی از مطبوعات را “شکار ساحره” آن را پخش شایعات در مورد آقای K حیوانات رفتن به آزمایشگاه است.)

این بود تنها پس از درخواست های مکرر برای عکس ها نشان می دهد که در آن حیوانات رفت که یک تعداد انگشت شماری از ظهور تا آقای K Facebook صفحه نمایش خندان مردم با سگ اما فاقد مفید در زمینه. (نزدیک بازرسی از این عکس ها نشان می دهد که برخی از آنها گرفته شده در داخل SPCA کانکتیکات).

اما نه همه از آقای K حیوانات منتقل شد به طور مستقیم به صاحبان جدید – برخی از سگ ها در تصویر در Facebook صفحه نیز نوشته شده بر روی Petharbor.com و اتخاذ یک حیوان خانگی در سراسر کشور خدمات پناهگاه مایل قرار گرفتن در معرض بیشتر برای adoptable حیوانات.

غیر انتفاعی است که به طور معمول جمع آوری کمتر از $50 ، 000 سالانه مانند آقای K را تنها نیاز به فایل استخوان آنلاین “کارت پستال” با IRS. کسانی که براده نمی عبارتند از مالی و یا هیئت مدیره لیست اما برخی از سازمان ها در حال حاضر به افشای این اطلاعات به مردم است. (این longform 990s, ارسال شده در Guidestar.org نشان می دهد که نجات دریافت بین $17,945-$19,331 در کمک های مالی و سهم برای سال 2011-2013, اما باقی مانده بود با تنها بین $501-$1,055 پس از هزینه است.)

همچنین تا حدودی اشتباه ساختار مقررات تگزاس سازمان های کسب و کار کد اجازه می دهد تا وزیر امور خارجه به درخواست تناوبی براده از سازمان های غیر انتفاعی “نه بیشتر از هر چهار سال یک بار.”

کسانی که براده باید شامل یک لیست از زمان مدیره و همچنین سازمان آدرس فعلی. هیچ چیز مانع غیر انتفاعی از تشکیل پرونده بیشتر, اما آقای K را ندارد ظ گزارش از سال 2005 به گفته وزیر امور خارجه ،

شکست به یک فایل به موقع گزارش منجر به جریمه, اما وزیر امور خارجه پایگاه داده آنلاین نشان نمی دهد که آقای K را تا کنون از دست داده; و نه آن را نشان می دهد اگر وزیر امور خارجه درخواست گزارش. هنگامی که خواست برای روشن شدن این که آیا یک سازمان غیر انتفاعی است که قادر به انجام کسب و کار بدون پر کردن یک گزارش در 15 سال وزیر امور خارجه, سخنگوی استفان چانگ تنها مراجعه کننده به مطبوعات به این قانون است.

کلی مبهم و تاریک کردن باعث می شود آن را دشوار برای پیگیری کردن اعضای هیئت مدیره فعلی به درخواست حتی پیش پا افتاده ترین سوال است.

نگاهی به گرت خواهر شرلی والدز که ذکر شده بود به عنوان یک عضو از هیئت مدیره در سازمان longform مالیات براده از 2011-2013 قبل از آقای K تنها در زمینه کارت پستال. والدز که او نیز در فهرست اصلی تماس با ما برای چندین اخیر آقای K را جمع آوری اعانه نمی خواهم به بررسی کنید اگر او هنوز هم در هیئت مدیره. پس از گفت و مطبوعات می تواند و نه “اثبات” او در هیئت مدیره, او گفت:, “ترک اذیت و آزار من است. من هیچ نظر….برو پیچ خودتان. خداحافظ.”

در نهایت آقای K را حفظ یک وکیل شان ویلیامسون که مطمئن مطبوعات که آقای K را نمی شد, ارسال حیوانات به “برخی از کابوس تسهیلات است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد SPCA کانکتیکات سابقه Williamson, خار آن را به عنوان در گذشته است. وقتی پرسیده شد که چرا آقای K بود آوردن حیوانات به کانکتیکات و بدون یک مجوز واردات او گفت: او می خواهم که به آن نگاه کنید.

Harris County Animal Shelter has a rescue-approval policy. The question is whether it's being enforced.

شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات دارای یک نجات-تصویب سیاست. سوال این است که آیا آن را در حال اجرا.

عکس مارگارت داونینگ

ویلیامسون نیز تا به حال هیچ توضیحی برای چگونگی گرت با کمک یک کانادایی هموطن سوء استفاده قرار گیرد آنچه به نظر می رسد یک راه گریز در این شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات نجات-تصویب سیاست.

قبل از اینکه یک گروه نجات قادر به کشیدن یک حیوان از پناهگاه آن اول باید به نمایش و تایید شده است.

به منظور تایید نجات باید با ارائه اسناد و مدارک نشان دادن آنها می توانید ملاقات حداقل برای مراقبت های پزشکی و مسکن و رژیم غذایی در میان عوامل دیگر. پس از تایید نجات ممکن است تعیین یک فرد برای انتخاب یک حیوان در آن قرار داده شده است.

سیاست ایالات متحده است که مورد تایید گروه ممکن است انتقال یک حیوان به یک تایید نشده است. اما به نظر می رسد که به اتفاق آقای K (تایید نشده) و شریک زندگی خود را در کانادا (تایید شده).

در تحقیق این داستان مطبوعات تلاش برای پیگیری حرکات چند سگ از آقای K است. یکی از آنها شامل یک عکس که Fiore ارائه شده به مطبوعات و که همچنین به نظر می رسد آقای K Facebook صفحه به عنوان داشتن یک خانه شاد.

سگ, سپیده دم, متمایز بود چرا که او دچار یک بیماری پوستی است که ترک یک دنباله از سیاه و دلمه کردن پوزه و پوزه صورتی و خام است. در سپتامبر سال 2019 او ومیگوید نسبت به کشتن از سر ترحم.

در اواخر سپتامبر سال 2019 سحر ذکر شده بود به عنوان “فوری” در مورد Facebook صفحه از یک گروه از داوطلبان در شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات که برجسته کردن موارد لازم. در اکتبر 4, 2019, گروه ارسال شده است که سحر شده بود نجات توسط یک ساز و برگ به نام سگ سیاه نجات جامعه از بریتیش کلمبیا.

که سازمان Facebook صفحه شامل یک عکس از سحر همراه با یک نظر که سگ شد “امن با سگ نجات [sic].” این عکس نشان می دهد که گرت دست cradling سحر پوزه.

سگ سیاه, موسس, مدل لباس کماندار گفت: مطبوعات در ایمیل های که به او کمک می کند تا اتخاذ آقای K سگ و که او و گرت “آیا می دانید هر یک از دیگر مدت زمان طولانی. او را پرورش سگ برای من است.” (Archer شناخته شده در هوستون نجات جامعه به عنوان منتقدان هوستون گروه های نجات. در پیام های ارسال شده on Facebook, او به نام یکی از محترم مدافع یک “چاق و زشت ترول” و تمسخر دیگر داوطلب برای داشتن یک کودک مبتلا به اوتیسم یک بارب کمتر blunted توسط این واقعیت است که او اشتباه “مبتلا به اوتیسم است.”)

در اینجا گیج کننده بخش: Williamson, وکیل و فیوره هم گفت: مطبوعات که آقای K را گرفته بود سگ به کانکتیکات است. ویلیامسون اظهار داشت: در یک ایمیل که سگ شد “در اصل به نجات و Blackdog اما به پایان رسید تا رفتن به CT [sic]” که نبود سرحال به عنوان Fiore پاسخ: “گوش دادن به شما قطعه گه بله سگ رفت و به کانکتیکات به یک خانه خوب [sic].”)

اما اگر آرچر منتقل سگ به آقای K را او را نقض, شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات سیاست.

ما سعی کردیم به حالت مستقیم از این با چهار اشخاص — Mr. K, کماندار به SPCA کانکتیکات و HCAS. پاسخ روشن بود به عنوان گل.

از کماندار: “راستش هیچ یک از کسب و کار شما.”

از فرناندز: “هر چه سراخ.”

از HCAS مدیر مایکل سفید: “ما بر این است که درک فرد است که بنا به گزارش حمل و نقل سگ به کنتیکت نیز می کشد حمل و نقل و کار با دیگر گروه های نجات. در این مرحله ما آگاه هستند از سگ های دیگر کشیده از شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات توسط Cindy آرچر گروه نجات که ممکن است منتقل شده اند به کانکتیکات پناهگاه در سوال. ما در حال ادامه تحقیقات ما در این زمینه است.”

سفید نیز تایید کرد که سحر رفت و به طور مستقیم به یک فرد وفق و باقی نمی ماند در SPCA کانکتیکات. خوشبختانه وجود دارد یک پایان خوش. اما سفید هنوز هم نمی خواهد توضیح دهد که چگونه به سگ منتقل شد و برای تایید نشده در وهله اول و سپس رفت به کانکتیکات و بدون یک مجوز واردات.

یک HCAS سخنگوی کاهش یافته است به روشن شدن یک چیز: اگر مورد تایید گروه نجات می تواند مشخصه هر کسی آنها را می خواهید انتخاب کنید تا یک سگ چه به جلوگیری از آنها را از تعیین کسی که اجرا می شود تایید نشده امداد و نجات به عنوان طولانی به عنوان آنها را فاش نمی آن ؟

هیچ چیز در پناه سیاست به نظر می رسد به آدرس که امکان. اگر این چیزی است که اتفاق افتاده است در این مورد سفید نمی گویند.

مانند parvo از سکوت مسری بود.

شما می توانید بپرسید-اما-ما-نمی-Tell سیاست در تمام شکوه و عظمت خود را

قبل از بدرفتاری با حیوانات در نهایت با او Acker قادر به سرکوب بیشتر منتقدان در بخشی به دلیل سریع قرعه کشی قانونی تهدید.

که اتفاق افتاده است در سال 2014 پس از لسلی Yager بنیانگذار گرینویچ رایگان پرسنوشت: یک سری از سخت هدف قرار دادن قطعات در پناهگاه کمک به نگه داشتن اکر در کانون توجه است.

اما او قادر به ترساندن یک زن که بازدید خود را پناهگاه و امید اتخاذ یک بچه گربه در یک تابستان سوزان روز در سال 2016.

زن Themis Klarides بود رهبر اقلیت جمهوری خواه برای کنتیکت در مجلس نمایندگان. وکیل سابق و بدنسازان که یک بار خدمت روی لئامت دادن به عنوان یک حلقه دختر برای WWE, Klarides به دست آورده شهرت به عنوان یک مدافع برای آسیب پذیر, داوطلبانه خود را خدمات حقوقی در یک پناهگاه برای قربانیان خشونت خانگی است.

در SPCA کانکتیکات Klarides گفت: مطبوعاتاو و خواهر او نگران بودند توسط سگ خارج “است که به وضوح نگاه مانند آنها در پریشانی.” این دو نفر از کارکنان وظیفه گفت Klarides که آنها مجاز به می آیند برای دیدن این گربه به این دلیل که مالک وجود ندارد.” (اگر چه کارکنان ممکن است اشاره به Acker به عنوان مالک فرناندز در حال حاضر تبدیل بر روی کاغذ پناهگاه مدیر).

“ما در نهایت آنها را متقاعد به اجازه دهید ما در, و آن را فقط منزجر کننده در داخل” Klarides گفت.

در نهایت Klarides آموخته است که دلیل اکر نبود در محل چرا که او در دادگاه.

در ماه جولای سال 2016 دو ماه قبل از Acker دوم دور از اعتقادات Klarides تماس دادستان و در یک کنفرانس مطبوعاتی خواستار قوانین سختگیرانه تر برای سرکوب پناهگاه مانند Acker است.

“واقعیت این است که [Acker] رو محکوم شد یک پیروزی بزرگ برای حقوق حیوانات در این حالت” Klarides گفت.

“آن را مانند کشیدن دندان او را محکوم و پس از آن شما پیدا کردن که چرا آن را تنها یک بزه آنها می تواند هر چیزی در مورد این واقعیت است که او صرفنظر شهر,” او گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است برای معرفی بیشتر قانون در دولت فوریه جلسه “با استفاده از این به عنوان یک مثال است.”

البته Klarides اشاره کرد وجود دارد در حال حاضر قوانین در جای خود – آنها فقط نیاز به اجرا شود. این یک نا امیدی به اشتراک گذاشته شده توسط Jo-Anne Basile, مدیر اجرایی, کانکتیکات آرا برای حیوانات که پشتیبانی از این 2017 موجب قانون توسط Klarides و همکاران او.

تحت قانون پناهگاه باید استانداردهای خاصی و باز می شود به وزارت کشاورزی بازرسی.

بسیل گفت که محلی و مقامات دولتی ابراز تمایل واقعی برای سرکوب نگران پناهگاه اما عظیم گردش مالی باعث شده پس از آن انتخابات به نظر می رسید به غرفه تلاش – از جمله تدوین جدید پناهگاه مقررات.

“آن را گیج کننده به ما…با توجه به پشتیبانی که قانون بود که آن را تا به حال ورشکستگی برای دو سال و نیم” بسیل گفت: مطبوعات. “علاوه بر این که در این مورد خاص شما رو واردات قانون است که در حال تجاوز و ظاهرا نه بیشتر در حال انجام است.”

که واردات قانون بود دوباره نقض در ماه دسامبر.

“من دعا می کنم سال بعد که من خیلی بهتر است و من قادر خواهد بود به انجام بیشتر و شبکه های حمل و نقل انجام آنچه که من می تواند به صرفه جویی در حیوانات” گرت نوشت: آقای K Facebook صفحه در ماه دسامبر و مدت کوتاهی قبل از یکی دیگر از کانکتیکات اجرا شود.

مثل همیشه نجات می تواند با استفاده از کمک های مالی. فقط از آنها بپرسید و یا شهرستان هریس, پناهگاه حیوانات که در آن حیوانات در حال رفتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im