ویدئو تکان دهنده نشان می دهد راننده درو کردن دوچرخه سوار در خیابان Louis, Hit-And-Run

برای بزرگنمایی کلیک کنید The video, which appears to have been captured by a home security camera, shows the moment of impact. - SCREENSHOT FROM THE VIDEO BELOW

  • تصویر از ویدیو زیر
  • این ویدئو که به نظر می رسد به اسارت گرفته شده توسط دوربین های امنیتی نشان می دهد و لحظه ای از ضربه.

یک فیلم تکان دهنده مشترک بعد از ظهر امروز در رسانه های اجتماعی نشان می دهد این لحظه یک راننده در سنت لوئیس کشت و زرع از طریق یک دوچرخه سوار — و پس از آن فقط نگه داشته و در رانندگی.

این تصویری است که از آنجا رفته ویروسی به اشتراک گذاشته شده در Facebook توسط مردی به نام Doug Worsham و به نظر می رسد دوربین های امنیتی فیلم. در آن یک دوچرخه سوار دیده می شود سوارکاری, پایین خیابان هنگامی که یک رنگ تیره سدان ناگهان تبدیل به یک گوشه ای و کرم او را در ارسال و دوچرخه سوار آن پرواز را از طریق هوا و خرد شیشه جلو خودرو.

اما به جای حتی توقف برای دیدن اگر انسان خوب بود, راننده از ماشین منگنه گاز بلافاصله پس از ضربه ویرانگر رانندگی از نظر دوربین در حالی که مرد و دوچرخه خود را دراز حرکت در خیابان است.

با توجه به عنوان در این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط Worsham حادثه رخ داده است در گوشه ای از Ulena خیابان و Eichelberger خیابان در جنوب St. Louis.

پلیس تایید می کنند که آنها دریافت یک تماس در مورد hit-and-run صبح امروز در پاسخ به این صحنه فقط پس از 10 a. m. آنها می گویند قربانی آگاه بود زمانی که آنها وارد شدند و اورژانس به صحنه نامیده می شد. آنها توصیف خودرو به عنوان تنها یک “سیاه سدان.”

این sleuths در نظرات این ویدئو هر چند معتقدم که آنها باید آن را تنگ پایین بیشتر از آن با کلی concensus بودن وسیله نقلیه است که یک سیاه یا آبی تیره Chevy Malibu تولید شده بین سال های 2008 و 2012. با توجه به پست توسط Worsham, این وسیله نقلیه, سیاه, پنجره های رنگی و به تازگی شکسته شیشه جلو اتومبیل.

پلیس می گوید تحقیقات ادامه دارد. اگر شما هر گونه اطلاعات است که می تواند مفید و رسیدن به آنها را در 1-866-371-8477.

سازمان دیده بان ویدیو برای خودتان زیر:

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>