خریدار وبلاگ نیوز: یک نان به فقیر خاطرات و پرورش دهندگان سگ

چه جدید در جامعه خود را? پیدا کردن در اینجا در Shopper-اخبار وبلاگ. ما باید به روز رسانی بر مردم, مکان ها و کسب و کار و مدارس و ورزش در جامعه خود را. بررسی بازگشت در طول هفته.

فرگت

شهر مقامات چک کردن to-do list

مارجی Hagen, Shopper, اخبار

برخورد با COVID-19 شده است یک چالش برای همه ما است و آن را دشوار است برای شهر فرگت بیش از حد. نگه داشتن پروژه های در حال حرکت بوده است یک اولویت برای کارکنان و مقامات منتخب.

در اخیر ایمیل, شهردار, رون ویلیامز نوشت: “من تا به حال ساکن تماس با من شکایت که ما تا به حال برای انجام هر کاری در چند سال گذشته و آنها تعجب اگر ما تا به حال رفتن به شروع به انجام کاری برای تغییر است. من هم چند چیز است که به تازگی اتفاق افتاده است و چه خواهد شد این اتفاق در آینده. این فقط پروژه شمارش نیست همه به روز شده استفاده از زمین فرمان ى مقننه و گردشگری به روز رسانی.”

این لیست تا به حال بیش از 50 آیتم های که شده و یا در حال نزدیک تکمیل همراه با پروژه های برنامه ریزی شده در طول چند سال آینده. ما نمی توانیم گزارش همه آنها را در حال حاضر, اما این عکس ها نشان می دهد برخی از تغییرات اخیر.

استقبال از کسب و کار عقب: در حال حاضر که اقامت در خانه سفارش شده است برداشته فرگت غرب ناکس اتاق بازرگانی برگزار شد “مینی” بازگشایی برش روبان مراسم در تاریخ 1 مه به استقبال مشتریان بازگشت.

رستوران آب به شراب پیتزا آشپزخانه ناکسویل و فین ایرلند رستوران و میخانه را دوباره باز برای داخل و ناهار خوری تحت دستورالعمل های دقیق در مورد بهداشت و گنجایش. برای زمان حال آنها تمام خواهد شد در ادامه به ارائه حمل کردن. مراقبت های شخصی کسب و کار کت سالن شلاق و مجموع شامپو مو و بدن پزشکی در زمان روبان قلمه ،

همه چیز در حال تغییر روزانه پس از رفتن به visitfarragut.org/farragutresourcesduringcovid19 برای اطلاعات بیشتر در حال حاضر.

نظر

یک نان به فقیر خاطرات و پرورش دهندگان سگ

لسلی برف, Shopper, اخبار

آن را در وسط شب وقتی که من شنیدن آلاله زار زار گریه کردن. من نگاهی به ساعت مچی. آن بوده است تنها دو ساعت پس از آخرین زار زار گریه کردن. من وانمود نمی نیاز به رفتن به خارج بکشید و یک بالش بر سر من.

شوهر من باقی مانده است هنوز هم در کنار من. من نمی توانم بگویم اگر او را در خواب و یا فقط در حال انتظار برای من برای گرفتن تا با توله سگ. من جواب چند دقیقه بعد هنگامی که او پنجه نرم می کند: “اگر شما او را در حال حاضر من قسم می خورم من به شما اجازه خواب در صبح است.”

این یک انتخاب سخت است اما من آن را. من اجازه آلاله از جعبه سرب خود را به پایین پله ها پشت و جلو درب. بعد از چند دقیقه لرز در شب درجه من معکوس دوره سقوط به تخت و امیدوارم که خواب میبیند من.

آن را نمی کند.

در 6:45 شوهرم به من ارمغان می آورد قهوه و من متوجه من ساخته وحشتناک مقرون به صرفه; 6:45 احتمالا نمی تواند واجد شرایط برای خواب. خورشید نیست حتی ، من جرعه قهوه من در حالی که من شوهر لباس برای کار. آه او عمیقا و می گوید: “من فکر می کنم آلاله در تلاش است تا مرا بکشند.” من نمی توانم مخالف است. سپس او می افزاید: “من به یاد داشته باشید لیلی بیدار شدن از خواب در وسط شب.”

پس از او برگ برای کار من زنبق و آلاله به حیاط خلوت, به طوری که آنها می توانید لذت بردن از مورد علاقه خود را به فعالیت های خرناس و فرز در مورد. پس من خود را بکشید تخت سگ به دفتر من آنها را هر یک درمان و نشستن در میز من به گرفتن برخی از کار انجام می شود.

لیلی مسلم است من به آلاله بهتر از درمان است. او بوییدن و در توله سگ و دزد استخوان او. من به لیلی استخوان به آلاله و شروع به تایپ کنید. آلاله متقاعد شده است لیلی بهتر است تخت و تلاش برای مذاکره یک تجارت است. آن را به خوبی نمی. من زیر لب سخن گفتن تحت نفس من “من به یاد داشته باشید این که خیلی سخت به کار هنگامی که لیلی یک توله سگ بود.” من سگ خارج برای بیشتر خرناس و فرز. من دقیقا صفر کار انجام می شود.

در روز بعد من تصمیم به قرار دادن چیزی در crockpot برای شام. نه سگ دوست دارد ایده. آلاله صعود من در حالی که من ریز ریز کردن سبزیجات. نه به outdone لیلی خم در برابر پاهای من از پشت در حالی که من از کار افتاده گلدان کباب. دو سگ فک مشاجره بین پاهای من در حالی که من آشپز. سپس گوشی من حلقه.

من جواب بدم اما سگ بیش از حد با صدای بلند برای من به شنیدن. من فریاد می زد “من با شما تماس پشت” به من و مادر امیدوارم که یک روز من می توانم.

وقتی همسرم به خانه می آید در پایان روز آلاله است Zoomies. که آنچه ما آن را هنگامی که او اجرا می شود در اطراف خانه پارس بدون هیچ دلیل روشنی. “من فکر می کنم او گرسنه” فریاد من بر دین است.

من دست او را به یک لیوان شراب در حالی که ما به تماشای آلاله اجرای mad مدار در اطراف جزیره آشپزخانه. “من به یاد داشته باشید لیلی اقدام مانند این که او یک توله سگ بود,” او می گوید برای دومین بار در آن روز.

من فکر می کنم به زمانی که لیلی جوان بود. اردن بود اما پسران نوجوان بودند. آنها هر دو در حال بازی فوتبال بودند و ما رانندگی در سراسر شهر در تلاش برای نگه دارید تا با برنامه های خود را. آن را نمی تواند آسان شده اند اما من به یاد داشته باشید هر یک از آن.

من نگاه شیرین آلاله خواب کاملا از وحشی اجرا و بالا بردن شیشه ای من به توست روز. “در اینجا برای فراموش کردن گذشته” من می گویند. “حافظه ضعیف است پرورش دهنده سگ بهترین دوست.” و ما هر دو نوشیدنی به آن است.

لسلی برف ممکن رسیده در برف [email protected]

بیشتر: بعد از شکست دانشگاه تنسی قانون مدرسه دین جستجو می تواند به اجرا 2021

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>