خریدار وبلاگ اخبار: اشک تریلر ساخته شده برای قدیمی timey تجربه کمپینگ

چه جدید در جامعه خود را? پیدا کردن در اینجا در Shopper-اخبار وبلاگ. ما باید به روز رسانی بر مردم, مکان ها و کسب و کار و مدارس و ورزش در جامعه خود را. بررسی بازگشت در طول هفته.

شمال/شرق

اشک تریلر ساخته شده برای قدیمی timey تجربه کمپینگ

کارول Z. شین, Shopper, اخبار

زمانی که camper تریلر ساز ریچارد Heishman مذاکرات در مورد “اشک” در جاده او به این معنا نیست که نوع شما را از یک پنچر خطاب سیستم های الکتریکی و یا یک overbooked KOA.

او به معنی اشک تریلر – تنها نوع او می سازد تقریبا به طور کامل توسط دست – برای کسب و کار خود را Tenspeed اشک.

در اطراف از سال 1930, اشک گردشگران بسیار محبوب شد و پس از جنگ جهانی دوم است. “وجود دارد بسیاری از قطعات یدکی! می گوید:” Heishman. در واقع آشنا براق بیرونی پوست معمولا ساخته شده از آلومینیوم بال بمب افکن هواپیما. علاوه بر این می گوید Heishman افرادی که می خواهم رشد عادت کرده اند به کمبود سهمیه بندی شد و خارش می شود کمی بی بند و بار. “در حال حاضر آنها در نهایت قادر به پیدا کردن برخی از حالت عادی – آنها قادر به سفر. آنها نمی باید سطل سطل از پول, اما آنها قادر به رایگان به پرسه زدن در اطراف یک کمی.”

Heishman که جزئیات اتومبیل در هارپر خودکار مربع تکمیل شده خود را برای اولین بار اشک در 2013. “ما آن را در زمان به هارپر اتومبیل و قهوه رویداد. و این دیوانه بود. مردم واقعا دور توسط آن دمیده – توسط ساخت. من که اصلا انتظار آن را. من فکر کردم ” شاید من می تواند انجام این کار است.'”

او می خواست برای شروع کسب و کار بدون رفتن به بدهی. یک سرمایه گذار بالقوه افزایش درخواست “چگونه بسیاری از این می تواند به شما میل لنگ در یک ماه؟” Heishman تردید است. “من یک متقاطع بین یک خلاق و سازنده است. برای من یک ساختمان در یک زمان و صنعتگری سنگین تر بودن فقط گرفتن آنها وجود دارد. این نوع از عجیب و غریب در کارآفرینی آب و هوا. و این خوب است برای برخی از افراد, اما هرگز واقعا قصد من. من می خواستم به تمرکز بر روی با کیفیت بالا واقعا تریلر.”

Heishman پدر و پدر بزرگ شد و سازندگان. “من یاد گرفتم از به دنبال بیش از شانه خود را. ‘آن را درست انجام دهد و یا نه در همه.’ ساختمان تریلر دیوانه است دلیل این که شما به خوبی در بسیاری از چیزهای مختلف اگر شما در حال انجام همه فرآیندهای خود را. نجاری کار فلز ساخت.” در مغازه خود را خاموش Lovell, جاده, او تلاش می کند به انجام بسیاری از کار در خانه به عنوان او می تواند. “این بهترین راه است.”

به Heishman این تریلر در حال ترکه به معنای گذشته و به پایین منتقل می شود از طریق یک خانواده برای نسل های. و او یکی از طرفداران بزرگ از کوچکتر camper به طور کلی. “ما اردو رفت از چند هفته پیش و به نظر می رسید مثل اکثر مردم شما را هرگز نمی دیدم. با اشک کمپینگ شما هنوز هم هزینه های بسیاری از وقت خود را در خارج.

“وجود دارد یک داستان عاشقانه در پشت آن. درب باز هچ نور را در یک لیوان شراب و یک زن و شوهر از مردم فقط مصرف یک گام به عقب و تنفس آن را در. و آنها باید قادر به انجام آن را برای یک مدت زمان طولانی است.”

شما می توانید پیدا کردن Tenspeed اشک – نام می آید از Heishman گذشته به عنوان یک رقابت دوچرخه سوار – در themakercity.org/maker-directory/tenspeedtears-llc و tenspeedtears.onuniverse.com.

فرگت

داوطلبان سوخت کمیته ها و تخته

مارجی Hagen, Shopper, اخبار

بعد از گل رز ان کایل پا را از MPC در ژوئن 18, شهردار رون ویلیامز تا به حال یک صندلی برای پر کردن و در تاریخ 25 ژوئن اعلام کرد انتصاب مایکل Bellamy را به جای او. Bellamy هیچ غریبه ای به شهر کسب و کار. این فرگت مقیم در حال حاضر به عنوان رئیس کمیته گردشگری و اتحاد خود را عمل به قانون است.

در یک کارگاه آموزشی قبل از جلسه به طور منظم در ژوئن 25, هیئت شهردار و Aldermen بررسی برنامه های کاربردی برای همه کمیته ها و تخته. پس از اختلاط در سال 1980 شهر متکی است داوطلبان برای خدمت به جامعه از طریق مشارکت مدنی.

در طول سال برخی از ادغام و یا منحل شد; در حال حاضر 10 انجمن و کمیته ها. آنها تحت عمل منشور و آیین نامه که در تعریف وظایف و رئوس مطالب شیوه های. BOMA دوباره ارزیابی آنها بر اساس سالانه رای گیری در عضویت و هر گونه تغییرات پیشنهادی.

هیئت لوله کشی و گاز/مکانیکی بازرسان هیئت مدیره از منطقه بندی تجدید نظر بصری و منابع بررسی هیئت مدیره به دنبال اعضای با برخی از ویژگی های تخصص و یا تجربه مرتبط با. این سروصدا کمیته مشورتی به نظر می رسد برای داوطلبان واجد شرایط مرتبط با منافع مانند حفظ نظارت و بهبود کیفیت آب ،

دیگران مانند موزه کمیته جلب می خواهید داوطلبان با یک علاقه واقعی در فرگت تاریخ است. بسیاری از اعضای درگیر شده اند و برای چندین دهه را تماشا کرده اند به عنوان شهر “رشد” برخی حتی اهدای تاریخی موارد برای صفحه نمایش. توجه داشته باشید: این موزه به طور موقت بسته شد تا زمانی که آن را امن تلقی به بازگشایی شده است.

هنر و زیباسازی کمیته ترکیب عضویت سال گذشته است. به طور سنتی این کمیته مختصات فصلی, دکوراسیون, دارای نمایشگاه های هنری و ارائه سالانه زیباسازی جوایز. در این سال آن جوایز احتمال داده می شود برای دکوراسیون تعطیلات.

پارک ها و دو و میدانی شورا نقش مهمی توصیه توسعه امکانات تفریحی پارک سیاست و ورزشی زمینه تخصیص. اعضای فعال شده است در دفاع از McFee پارک گسترش است.

تاسیس در سال گذشته, گردشگری,/بازدید هیئت مشاوران ترویج بازدید فرگت و کار برای شناسایی فرصت های است که به کسب و کار به شهر. با تمرکز بر خرده فروشی ناهار خوری و محل سکونت هیئت مدیره توافق برای افزایش تعداد مسکن نمایندگان از یک تا سه.

شاید یکی از مهم ترین آموزش کمیته روابط. تاسیس در سال 2009 هدف آن است که به بیشتر از نزدیک اتصال شهر با ما در مدارس و فعالیت های دانشجویی. معاون شهردار لوئیس Povlin یک حامی قوی و طرفداران مربوط به گروه انجمن اولیا و مربیان و مسئولین مدرسه در ترویج و تجلیل از دستاوردهای, جوانان, رهبری و خدمت به جامعه است.

گفت: ویلیامز: “ما می خواهیم به استخدام افرادی که می تواند درگیر و دست.” اطلاعات بیشتر در townoffarragut.org.

شروع جولای 1, شهر جلسات برگزار خواهد شد فرد در جامعه ، ماسک مورد نیاز خواهد بود و اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته خواهد شد. این جلسات هنوز هم از تلویزیون پخش شود در جامعه و کانال های موجود بعد از آن در یوتیوب است.

نظر

حرکت بزرگ نمی خواهد بود آسان به عنوان پای

لسلی برف, Shopper, اخبار نویس

من آن صدا را آسان. من می گویند چیزهایی مانند “ما فروش خانه به عنوان بسته تا چند چیز شما می خواهید به نگه داشتن و بزرگ فروش املاک. پس از آن من درایو شما پدر و آن دو نیمه گربه وحشی به ناکسویل و همه ما را به زندگی خوش و خرم با هم.”

من مادر می خندد و می گذارد روی می شکند. “شما در حال حرکت با سرعتی بیش از حد!” او می گوید. من به او یادآوری می کنند که ما شده ایم صحبت کردن در مورد حرکت برای سال, و این درست است اما او هرگز واقعا آن را در نظر گرفته تا خواهر لوری گذشت است. در حال حاضر او را در مواجهه با یک گریم واقعیت; خانه او بیش از حد بزرگ است و من پدر زوال عقل بدتر شده است. و بدون خانواده در شهر او را به تنهایی در راه او هرگز قبل از.

من فکر می کنم او خواهد بود شادتر در تنسی و من به او بگویید ، من می توانم ببینم او هر روز و کمک به سهولت او را بار. من می توانم به دکتر قرار ملاقات با او و اجرا به فروشگاه زمانی که او اجرا می شود از موز و یا قهوه. من می تواند کمک به او پیدا کردن جایی برای داوطلب به طوری که او می خواهم احساس بخشی از جامعه. او می تواند او را ببینید بچه ها و نوههایشان ، او می تواند با او بازی نوه بزرگ هنگامی که اردن و جو به شهر می آیند. من لیست همه چیز را من باید ارائه دهد و من نمی بازی منصفانه است.

شوخی و خوش من سعی می کنم به مادر من برای دیدن آنچه که او از دست رفته در ناکسویل.

من یک عکس از من در حیاط پشت و ارسال آن را به او را با یک عنوان با این مضمون که “اگر شما زندگی می کردند و در تنسی شما می تواند به داشتن یک cookout در اینجا در این شب است.” من یک عکس از بشقاب شام و متن آن را به او. “ما با داشتن ماهی قزل آلا کبابی و سرد مارچوبه سالاد امشب. Wish you were here!” من وسوسه او را با عکس های از توله سگ جدید آلاله. من جلب او را با عکس ها از تمام نان و کیک و پای من شده است در طول پخت این بیماری همه گیر. “در اینجا لیمو شطرنج پای من ساخته شده این بعد از ظهر” من پیامک اوایل امروز. “آیا پای لیمو مورد علاقه خود را؟”

هنگامی که او در متون من بازگشت او به من می گوید من یک بچه بداخلاق و لوس و این که او مرا دوست دارد. من او را به پاسخ به عنوان یک نشانه آن است که همه فشار من درخواست این است که در نهایت کار. مامان من شروع به این باور زندگی وجود دارد در حال انتظار برای او در اینجا. همه او را به انجام آن می گویند “بله من حرکت به ناکسویل.”

اما گاهی اوقات بعد از او با من تماس یک بچه بداخلاق و لوس من فکر می کنم در مورد آنچه که من میخواهم از او. مادر من هرگز در هر نقطه زندگی می کردند اما Cleveland, Ohio. من در خانه پدر و مادر است که 15 دقیقه به دور از خانه مادر من در زندگی به عنوان یک کودک. دوستان نزدیک او همه نزدیکی زندگی می کنند حتی اگر آنها در زندگی کمک امکانات در حال حاضر. او می داند که در آن همه چیز است; او توسعه روابط با پزشکان. زندگی آشنا است و ثابت حتی اگر آن را سخت.

من درخواست مادر من در 87 به رها کردن همه است که در یک فرصت بهتر زندگی با من 500 مایل دورتر. من در حفظ و تصویر لحظه ای که او به پیاده روی در خارج از خانه او را دوست دارد برای آخرین بار. من تصور کشیدن از جلوی گربه گریه در صندلی عقب مادرم گریه در صندلی جلو پدرم خوش غافل. آن خواهد بود که سخت ترین چیز او تا کنون انجام داده است. من متقاعد شده وجود دارد شادی را به توان در اینجا یافت نشد برای مادرم اما آن را نمی خواهد بود آسان است. حتی اگر پای لیمو و یک توله سگ شیرین در انتظار او است.

لسلی برف ممکن رسیده در برف [email protected]

بیشتر: نامزد انتخاب چین به عنوان موضوع به نظر می رسد عجیب و غریب داده شوهرش گذشته | ویکتور اش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>