باید ناکسویل پرداخت باج برای دریافت فایل پشت بله یا خیر ؟ در هر صورت آن را گران

به عنوان شهر ناکسویل بی سر و صدا معاملات با یک ransomware حمله است که مانع برخی از این شهر خدمات آنلاین و ساخته شده رزمناو پلیس کامپیوتر, منسوخ, Knox, اخبار توجه متمرکز بر خود در آنچه در سایر شهرستانها را انجام داده اند و به نوعی راهکار برای شهرستان.

آنچه ما در بر داشت چیزی است که شما ممکن است انتظار داشت: برخی از شهرها با پرداخت باج و برخی از آنها حاضر به پرداخت. در هر صورت, آن گران است.

Ransomware نگه سازمان’ وب سایت ها و یا سیستم های داخلی گروگان تا هزینه پرداخت شده است.

پرداخت

پرداخت باج بسیار دلسرد با توجه به رهبران صنعت و اجرای قانون است. ساخت پرداخت emboldens هکرها می کند و اطمینان داده به شما باز خواهد گشت یا این که کاربران قادر نخواهد بود برای از بین بردن worm راه خود را به سیستم و دوباره آن را انجام دهد.

هنوز هم در برخی از شهرستانها پیدا کردن موقعیت خود را بیش از حد وخیم و یا احساس عایق توسط یک بیمه نامه و انتخاب کردن برای پرداخت به هر حال. سطح حمله به شدت متفاوت است از جایی به جای بیش از حد. یک شهر ممکن است به طور کامل فلج توسط یک حمله در حالی که دیگری می بیند این حمله به عنوان یک دلخوری.

بیشتر: آیا ناکسویل سایبر بیمه کمک کند و یا صدمه دیده آن را به عنوان مبارزه با یک عفونت ransomware حمله ؟

ناکسویل استراتژی ناشناخته است و این شهر به طور مداوم خودداری از پاسخ به سوالات در مورد حمله. دیوید بریس رئیس افسر عملیات و معاون شهردار Indya Kincannon قبلا گفته قطب نما شهر “data-recovery بیمه” اما نه خاص ransomware بیمه است که او گفت: “فوق العاده گران است.”

اگر این شهر تصمیم به پرداخت باج آن را چیزی شبیه به زیر است:

در اوایل این ماه شورای شهر در فلورانس, آلاباما, رای به اتفاق آرا به استفاده از پول از شهرستان صندوق بیمه به پرداخت نزدیک به 300.000 دلار در ransomware پرداخت با توجه به محلی گزارش.

“ما نیاز به رویکرد آن از این نظر است که ما قصد داریم به فرض — ما می دانیم که آنها باید برخی از اطلاعات ما نمی دانیم که آنها به ما اطلاعات مهم رک و پوست کنده نمی کنم آنها انجام دهید اما ما نمی دانم” شهردار استیو هولت گفت: در آن زمان.

در سال گذشته در شهرستان پلهام گرجستان, همین, موافقت به پرداخت $380,000 غیر قابل معامله Bitcoins و یکی دیگر از $7,755 برای هزینه های معامله و مذاکره کنندگان با توجه به روزنامه های محلی روزانه تریبون.

پول آمد در این شهر از اموال و بیمه مصدوم شد و بسیار کمتر از $2.8 میلیون هکرها در ابتدا خواستار این گزارش اعلام کرد.

به طور مشابه, Lake City, Florida, پرداخت هکرها تقریبا $480,000 سال گذشته پس از بسیاری از شهرستان های این سیستم تعیین می شود unrecoverable با بازگشت کانال به معنی با توجه به گزارش. باز هم مثل جاهای دیگر این شهر به یک بیمه نامه با معافیت بود که تنها چند هزار دلار است.

آتلانتا در سال 2018 ransomware حمله به طور گسترده ای به عنوان یکی از بدترین ها در سال های اخیر و هر چند مقامات ادعا به پرداخت حدود $50,000 باج پس از مقامات فدرال به اتهام دو شهروندان ایرانی با حمله به مجله آتلانتا قانون اساسی گزارش ادعا بعید است که فدرال کیفرخواست مراجع پرداخت و….

به طور کلی آتلانتا در حمله بود و انتظار می رود به هزینه مالیات دهندگان برخی از $17 میلیون.

پرداخت نمی کند

مقامات در بدفورد ماساچوست قربانی یک ransomware حمله تابستان گذشته و هکرها خواستار بیت کوین پرداخت برابر با 5.3 میلیون دلار با توجه به محلی گزارش. هکرها محروم شهرستان counter-ارائه از 400.000 دلار پول که آمد از پوشش بیمه.

به جای ارائه بیشتر این شهر تصمیم گرفتند برای بازیابی آن اطلاعات خود را در یک حرکت است که هزینه در صدها هزار نفر بود اما تحت پوشش بیمه است.

New Bedford شهردار جان میچل گفته فوربس حرکت همیشه کار نمی کند اما با وجود برخی از اضافی آن هزینه های نیروی انسانی را در این مورد است.

Mecklenburg County North Carolina — که بخشداری است Charlotte — حاضر به پرداخت $23,000 باج برای قفل فایل های در سال 2017, با توجه به گزارش. آن زمان ماه را برای این سیستم به طور کامل بهبود می یابند اما بر خلاف برخی از مکان های آسیب شد, حداقل و شهرستان فقط به پایان رسید تا پرداخت برخی از $10,000 در خسارت و هزینه های اضافه کاری.

در اوایل این ماه, Knox, اخبار, گزارش های مشابه ransomware در کللیرویلل و شهرستان Johnson. نه شهرداری پرداخت باج.

هنوز هم آن هزینه مصیبت. جانسون شهرستان خریداری شده نرم افزار های جدید برای کمک به تقویت امنیت و تصمیم گرفتند به جای حدود 350 مصالحه کامپیوتر برای حدود $400,000.

نتایج مشابه رخ داده در شهرهای دیگر مانند بالتیمور که شهردار حاضر به پرداخت حدود $76,000 باج زمانی که شهر شد و ناودان با یک ransomware حمله سال گذشته است. بودجه شهر است پس از برآورد این حمله هزینه خواهد شد حداقل $18.2 میلیون – ترکیبی از دست داده و یا تاخیر در درآمد و هزینه های مستقیم برای بازگرداندن سیستم.

نه اینقدر تند و سریع

گاهی اوقات شهرداری پرش تفنگ دادن “همه روشن” قبل از این مجموع تاثیر این حمله بوده است متوجه شد.

در یک ransomware حمله اوایل این سال در تورانس کالیفرنیا, شهرستان اظهار داشت: در اصل “عمومی شخصی داده شده است نهفته” تنها به به می گویند که نزدیک به دو ماه بعد که هکرها به سرقت برده گنجینه عظیمی از کامپیوتر و فایل های حاوی اطلاعات حساس شخصی کارکنان و دیگران.

ناکسویل رهبران در حال حاضر به حال به راه رفتن در یک بیانیه است.

ساعت پس از این حمله مقامات شهرستان در دیدار با خبرنگاران گفت: اوضاع تحت کنترل پلیس و آتش پاسخ بود نه مانع. اما به زودی پس از آن گفتگو ناکسویل پلیس اعلام کرد ماموران نمی خواهد پاسخ به تصادفات ماشین مگر اینکه آنها درگیر آسیب و یا غیر فعال نقلیه مسدود کردن ترافیک زیرا آنها می توانند خود دسترسی الکترونیکی سیستم گزارش دهی. که هنوز هم در این مورد.

در روز حمله شد دیوید بریس رئیس افسر عملیات و معاون شهردار Indya Kincannon گفت: این شهرستان در بررسی های اولیه نشان داد که هیچ مالی یا اطلاعات شخصی به خطر بیافتد شده است. این شهرستان گفت: این ذخیره اطلاعات کارت اعتباری استفاده می شود به پرداخت. رزرو آنلاین برای شهرستان امکانات اعتقاد بر این بود در معرض خطر است یا نه.

این شهر به طور مستمر خودداری از پاسخ به سوالات در مورد این حمله از جمله اینکه آیا اطلاعات جدیدی که نشان می دهد شخصی و یا سوابق مالی به سرقت رفته بودند.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>