پی اس ارائه می دهد اولین قسمت جدید Docu-سری ‘اعتراض’ به صورت رایگان


پی اس خواهد شد انتشار اولین قسمت از آن جدید docu-سری اعتراض به صورت رایگان آنلاین نمونه در جریان سیستم عامل و تقاضا در آغاز در نیمه شب روز یکشنبه, جولای 5.

پنج-قسمت تحقیقی مجموعه مستند, کارگردانی و تولید شده توسط برنده جایزه امی کارگردان پت Kondelis بررسی این داستان گیج از بالا مدرسه فوتبال ستاره گرگ کلی بحث محکومیت برای کودک آزاری و تلاش برای حقیقت و عدالت است که به دنبال آن در پی از صدور حکم. قسط اول در دسترس خواهد بود در یوتیوب و همچنین در سراسر تلویزیونی متعدد و جریان ارائه دهندگان از دستگاه های, وب سایت, برنامه و تصدیق خدمات آنلاین و رایگان خود را در تقاضا کانال.

اعتراض رسمی را برتر در Showtime در یکشنبه, جولای 5 در 10 p. m. ET/PT. قسمت های جدید را اغاز هر یکشنبه از طریق اوت 2, در حالی که کل این سری را عرضه خواهد کرد و برای بر روی تقاضا جریان و یا دانلود بر روی پی اس و پی اس ANYTIMEapps و شریک در تقاضا عامل جولای 5.

گرگ کلی حال باور نکردنی شتاب رفتن به ارشد سال سوم دبیرستان در لیندر تگزاس, اما که به طور ناگهانی توقف در تابستان سال 2013 زمانی که او دستگیر شد و بعد از محکوم فوق العاده تشدید تجاوز جنسی از یک دختر چهار ساله و پسر. پس از او محکوم به 25 سال در زندان ایالتی بدون امکان آزادی مشروط ناگهانی از حمایت ظهور به سوال تلفنی بررسی, دادستان تاکتیک ها و در نهایت اعتبار محکومیت. اعتراض قطاری تقسیم جامعه بیش از هفت سال سفر زیر اصلی شرکت کنندگان در این فرایند تجدید نظر به عنوان آنها در پیگیری عدالت است.

اعتراض تولید و کارگردانی در ارتباط با Kondelis و امی برنده جایزه فیلم و تلویزیون تولید, تیم, در, خفاش پل سرگرمی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>