پی اس شیپور خاموشی مدیران Puja Vohra و گرت واگنر برای بازاریابی پست


مدیران برای رهبری حق بیمه کانال را تلاش های بازاریابی

پی اس بازسازی آن بخش بازاریابی با استخدام Puja Vohra به عنوان اجرایی معاونت بازاریابی و استراتژی و گرت واگنر به عنوان ارشد معاونت اجرایی و مدیر خلاق این شبکه روز دوشنبه اعلام کرد.

“با تغییر ساختار سازمان ما ما می توانیم از قدرت تقویت میراث ما از خلاقیت و نوآوری و بینش رهبری درک ما viewer” گفت: Michael Engleman مدیر ارشد بازاریابی افسر برای پی اس در یک بیانیه است. “Puja و گرت بهترین در کلاس رهبران خود را در فضا است. مهارت و نبوغ خود را به ما کمک خواهد کرد را Showtime به سطح بعدی به عنوان یک مصرف کننده-اولین محتوای حق بیمه, شرکت, آماده به سرمایه گذاری در فرصت های ارائه شده توسط یک سرعت در حال تغییر چشم انداز رسانه.”

Vohra نظارت نظارت بر شرکت تجدید تمرکز بر عملکرد مبتنی بر بازاریابی و مدیریت انواع مختلفی از رشته ها از جمله برنامه بازاریابی, رسانه, تبلیغات, استراتژی های دیجیتال و رسانه های اجتماعی با توجه به پی اس. Vohra سابق truTV اجرایی نیز نظارت بر یک به تازگی شکل گرفته و استراتژی بازاریابی را بدست آورد.

قبل از پیوستن به پی اس, Vohra شد CMO برای BSE جهانی که در آن او به کارگردانی همه بازاریابی خلاق و دیجیتال تلاش برای BSE جهانی خواص از جمله بروکلین نتس و بارکلیز سنتر. او همچنین به عنوان مدیر اجرایی معاونت بازاریابی و دیجیتال برای truTV.

واگنر نظارت تصویری, چاپ, طراحی دیجیتال و خلاق برای پرداخت خدمات تلویزیون.

اخیرا سابق پی اس اجرایی در خدمت به عنوان مدیر جهانی بازاریابی خلاق برای Netflix بکشد و قبل از آن بود VP مطالب و سرمقاله برای FX Networks.

واگنر نیز در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور/مدیر خلاق لوگو و شروع کار خود را در شبکه های پی اس به عنوان یک عضو کلیدی تیم است که به رهبری “بدون محدودیت” تلاش های تجاری گفت: این شبکه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>