بیمار کینگستون خاکستر ذغال سنگ کارگران را رد پیشنهاد حل و فصل از Jacobs Engineering

ما به شما پرداخت $10 میلیون دلار divvied تا در میان 52 نفر و با بیش از یک سوم رفتن به وکلای مدافع و شما صحبت می کنند هرگز دوباره در مورد نشت که آب گرفتگی شرق تنسی با 7.3 میلیون تن سمی خاکستر ذغال سنگ.

که ارائه Jacobs مهندسی ساخته شده به کینگستون خاکستر ذغال سنگ که کارگران در حال پیگیری برای اولین بار از ده ها تن از پرونده های حقوقی مرتبط با شرکت حمل 2008 پاکسازی تاریخی فاجعه در یک Tennessee Valley Authority سوخت زغال سنگ نیروگاه.

که پیشنهاد کارگران را رد کرد, یک monthslong ناکس اخبار بررسی نشان می دهد.

وکلای جیم اسکات و کیت استوارت که نشان دهنده 52 شاکیان کاهش یافته است به نظر. حل و فصل ویژه استاد دانیل Balhoff حقوقی نماینده نظارت بر روند و Jacobs’ منجر وکیل تئودور Boutrous جونیور نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Jacobs بارها را تکذیب کرد تخلف در این مورد.

در اینجا چیزی است که ناکس اخبار کشف شده در مورد ارائه و تایید در دادگاه پرونده و با منابع متعدد با دانش مستقیم از مذاکرات:

 • Jacobs ارائه شده 10 میلیون دلار برای حل و فصل این پرونده که در مراکز کارگری اتهامات آنها به طور جدی بیمار در حالی که تمیز کردن زغال سنگ خاکستر نشت. پس از وکلای هزینه ها و هزینه های شکل خواهد بود حدود 6.5 میلیون نفر است. در صورتی که گلدان تقسیم شدند به طور مساوی در هر یک از 52 شاکیان می توانند دریافت $125,000.
 • کارگران مورد نیاز خواهد بود به بازپرداخت مدیکر و دیگر برنامه های بیمه برای هر پرداخت صورتحساب های پزشکی به عنوان یک نتیجه از خود آنها هستند.
 • Balhoff حل و فصل استاد را تنها مرجع تصمیم گیرنده هر چقدر شاکی را دریافت خواهید کرد.
 • کارگران نمی تواند دنبال اضافی خسارت اگر آنها توسعه جدید بیماری و یا مرگ ناشی از بیماری فعلی خود را.
 • کارگران موافق به تخلیه فاز یک حکم که Jacobs نقض وظیفه خود برای حفاظت از پاکسازی کارگران و اخراج آنها طرح دعوی در دادگاه. طرح دعوی در دادگاه متوقف شد بعد از فاز یک حکم به طرفین زمان برای رسیدن به یک راه حل. اگر آنها نمی تواند آن را به حرکت به مرحله دوم نیاز به کارگران خود را به اثبات بیماری به طور مستقیم ناشی از خاکستر ذغال سنگ قرار گرفتن در معرض.
 • شهود متخصص است که با کمک کارگران در فاز یک محاکمه خواهد به نوبه خود بیش از Jacobs هر گونه مواد بررسی شده است.
 • کارگران در انتظار, پرونده های حقوقی خواهد بود به طور موثر محروم از اشاره به فاز یک حکم و یا با استفاده از شواهد و مدارک استفاده می شود برای به دست آوردن آن را در خود موارد است.
 • کارگران موافق نیست به بحث در مورد طرح دعوی در دادگاه یا حل و فصل با خانواده و دوستان و روزنامه نگاران و یا پست در مورد آن در رسانه های اجتماعی.

علاوه بر این ناکس اخبار از طریق سوابق دادگاه و گفتگو با منابع متعدد با دانش مستقیم از مذاکرات آموخته زیر در مورد Balhoff:

 • او در میانجی لیست تایید شده توسط قضات در ایالات متحده دادگاه منطقه از بخش شرقی از تنسی است.
 • Balhoff یک لوئیزیانا میانجی انتخاب شد و پرداخت توسط Jacobs.
 • کارگران وکلای مدافع به توافق Balhoff انتصاب به عنوان استاد خاص در این مورد است.
 • ایالات متحده دادرس قاضی بروس Guyton نوشت: در سفارش خود را تنها دلیل او امضا در Balhoff است زیرا کارگران وکلای مدافع به آن موافقت کردند.
 • Balhoff بارها و بارها گفته کارگران او “انتخاب” توسط یک قاضی فدرال برای میانجیگری در این مورد.
 • کارگران وکلای مدافع به ندرت همراه مشتریان خود را در حل و فصل جلسات با Balhoff.
 • Balhoff آشکار نیست به هر کارگر مبلغ هر یک به طور خاص دریافت قبل از درخواست کارگران برای امضای حل و فصل است.
 • Balhoff بارها و بارها گفته کارگران ارائه شد و بهترین آنها را از Jacobs.
 • Balhoff فراهم نیست همه کارگران با یک کپی از حل و فصل به دنبال بررسی قانونی توسط یک شخص ثالث مستقل — به عنوان مورد نیاز در حل و فصل قبل از آنها آن را امضا کردند.
 • Balhoff نیست خواندن کل حل و فصل به کارگران و یا توضیح هر دوره از آن را در جزئیات.
 • Balhoff گفت: کارگران این مورد می تواند در سال کشیدن اگر آنها را رد کرده و حل و فصل است.
 • Balhoff بارها و بارها گفت که این کار با قرار دادن یک ارزش مالی در زندگی یک مرده خاکستر ذغال سنگ کارگر بود “بالا پرداخت درجه” و استوار “با خداوند خوب” حتی اگر این گروه از شاکیان شامل زنان بیوه از کارگران است.

مسیر برای میانجیگری

Jacobs شنود گذاشته شد توسط TVA به تمیز کردن نشت از 7.3 میلیون تن زغال سنگ خاکستر – سمی خورش از سموم فلزات سنگین و مواد رادیو اکتیو در دسامبر 2008 در TVA را کینگستون فسیلی گیاه در Roane County است.

ناکس اخبار بررسی: Kingston خاکستر ذغال سنگ نشت کارگران به عنوان ‘expendables,’ طرح دعوی در دادگاه توسط بیمار و در حال مرگ معتقد

زخمی: Kingston خاکستر ذغال سنگ امداد رسانی کارگران به دنبال شنوایی در مذاکرات حل و فصل به عنوان زخمی

پس از نشت نفت 48 پاکسازی کارگران کشته شده اند و صدها نفر دیگر بیمار هستند با توجه به شمارش از موارد از دادگاه سوابق نگهداری می شود توسط ناکس اخبار. آنها ادعا Jacobs گمراه آنها در مورد خطرات ناشی از خاکستر ذغال سنگ در معرض رد آنها کافی دنده محافظ مانند ماسک تنفسی و آلودگی امکانات با دستکاری سطح تهدید تست و تهدید شغل خود را اگر آنها اصرار بر حفاظت تنفسی.

Jacobs بارها را تکذیب کرد تخلف در این مورد.

یک ناکس اخبار تحقیقات – مداوم از اوایل سال 2017 – نشان داده است را دارا گمراه عمومی در مورد خطرات ناشی از آن خاکستر ذغال سنگ هم مقایسه آن را به خاک و اصرار دارد تنها خطرناک عنصر از نگرانی بود آرسنیک.

ناکس اخبار نشان داده شده است را دارا می دانستم که به عنوان دور برگشت به عنوان دهه 1960 آن زغال سنگ خاکستر شد سمی به اندازه کافی به نوار رنگ از وسایل نقلیه و می دانستم که از طریق علمی تست به عنوان دور برگشت به عنوان 1980s آن خاکستر ذغال سنگ شامل سطح بالقوه خطرناک از مواد رادیو اکتیو.

حدود سه ده پاکسازی کارگران و همسران – 52 در همه شکایت Jacobs در سال 2013. یک هیئت منصفه در ایالات متحده دادگاه منطقه در ماه نوامبر 2018 حکومت Jacobs نقض قرارداد خود را با TVA و نقض وظیفه خود برای محافظت از پاکسازی کارگران است. همان داوران حکومت خاکستر ذغال سنگ قرار گرفتن در معرض است که قادر به ایجاد بیماری و مرگ و میر ناشی از آن کارگران است.

آن را به عنوان شناخته شده “فاز یک” حکم. آن نکردند و با آن جایزه خسارت. برای برنده شدن خسارت این همان 52 کارگر خانواده ها باید متقاعد جدید هیئت منصفه خاکستر ذغال سنگ واقع ناشی از قرار گرفتن در معرض بیماری و مرگ و میر به محرومیت از هر گونه بیماری زمینه ای و یا منبع دیگر بیماری است.

TVA کارگر مرگ: مالیات بر ارزش افزوده گفت: Jean Nance زغال سنگ خاکستر امن بود. در حال حاضر او مرده است.

ایالات متحده منطقه قاضی تام Varlan در ژانویه 2019 دستور Jacobs به تلاش برای میانجیگری در حل این مورد. Jacobs ساخته شده خود را ارائه کردند. Balhoff این هفته ظ متوجه حل و فصل رد شد.

بیشتر پرونده های حقوقی در انتظار

پس ناکس اخبار راه اندازی کاوشگر چندین بیشتر پرونده های حقوقی به نمایندگی از صدها نفر از دیگر کارگران و خانواده های آنها کینگستون ساکنان و Roane County رهبران دولتی واصل شده اند.

پروب مخصوص: ما در معرض سمی خاکستر ذغال سنگ و گاز دودکش در TVA گیاهان کارگران می گویند

اما در سال 2013 مورد اول در ایالات متحده دادگاه منطقه به صورت محلی و در سراسر کشور – که در آن هیئت منصفه ارائه شده است حکم مربوط به این موضوع از خاکستر ذغال سنگ قرار گرفتن در معرض و کشنده بیماری. اگر هیئت منصفه در مرحله دوم قوانین زغال سنگ خاکستر ناشی از قرار گرفتن در معرض کارگران و بیماری های آن خواهد بود که برای اولین بار چنین تصمیم گیری در کشور است.

آمریکا خاکستر ذغال سنگ Association — یک گروه لابی برای سوخت زغال سنگ گیاهان — اخیرا در ماه اکتبر گفت: سازمان حفاظت محیط زیست وجود ندارد “مستند آسیب موارد” مربوط به مسمومیت با خاکستر ذغال سنگ قرار گرفتن در معرض و خواست آژانس برای روشن کردن کنار هر درخواست به برچسب آن را به یک زباله های خطرناک شبیه به زباله های هسته ای.

سازمان حفاظت محیط زیست است پس از لغو یا کوچک عقب مقررات مربوط به ذخیره سازی زغال سنگ و خاکستر زباله.

در کاپیتول هیل: Kingston خاکستر ذغال سنگ فاجعه کارگران درخواست تجدید نظر به سازمان حفاظت محیط زیست, کنگره برای کمک به حفاظت

پس ناکس اخبار راه اندازی آن بررسی تعداد انگشت شماری از ایالت های جنوبی از جمله کارولینای شمالی و ویرجینیا دستور داده اند که زغال گیاهان به حفاری تا زباله از unlined خاک چاله ذخیره آن را به دور از عمده آبراه و تمیز کردن همه آلودگی از آن است.

مالیات بر ارزش افزوده در سال گذشته موافقت کرد به حفاری بیش از 15 میلیون تن زغال سنگ خاکستر از آن خاک چاله در ممفیس و Gallatin پس از شواهد آلودگی نازل شد.

جف Lyash, TVA مدیر ارشد اجرایی و TVA هیئت مدیره باید رد درخواست توسط کینگستون خاکستر ذغال سنگ فاجعه کارگران به ارائه بودجه برای مراقبت های پزشکی خود را.

TVA موافقت به پرداخت Jacobs’ لوایح قانونی و هر گونه خسارت تعلق می گیرد برای ادعاهای مربوط به کینگستون نشت تحت شرایط جبران خسارت توافق آن با Jacobs, یک, Knox, اخبار تحقیق نشان داده است.

تنسی دفتر تحقیقات است که در حال حاضر انجام یک کشته به درمان کینگستون کارگران است. با حل و فصل پیشنهاد را رد کرد, اقامت از پرونده های مدنی در برابر Jacobs در حال حاضر برداشته شده است. ایالات متحده منطقه قاضی تام Varlan هنوز یک فاز دو تاریخ محاکمه.

ایمیل جیمی Satterfield در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @jamiescoop. اگر شما لذت بردن از جیمی پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>