ظرف سمت: فیلیپ Lockett از فریز و Takashima سوابق

برای بزرگنمایی کلیک کنید Phil Lockett is getting through the current crisis by focusing on others. - ED ALLER

  • اد اللر
  • فیل Lockett شدن از طریق زمان بحران با تمرکز بر دیگران است.

فیلیپ Lockett می دانستم که همه چیز داره به بد وقتی که او شروع به شنیدن از خود موسیقی همکاران که بر روی تور در اروپا است. تورهای شدن بودند لغو چپ و راست اچ گیر کردم در ایتالیا و رسانه های اجتماعی پست گفت: داستان از حکومت و خیابان ها خلوت. او می دانست که آن را فقط یک ماده از زمان قبل از همان اتفاق می افتد در اینجا.

“ما آن را می دانستند, آمد, اما هنوز هم در زمان ما تعجب” Lockett می گوید. “هنگامی که ما تصمیم به Takashima سوابق و تقریبا تمام خانواده از رستوران باحال بود زیرا نشان داد که خدمات و صنعت در تلاش بود به پرش پیش از این و مسئول و مردم را تشویق به ماندن در خانه — اما هنوز هم پس از آن اتفاق می افتد به شما آن را مانند,” Oh shit.'”

Lockett که تقسیم وقت خود را در پشت میله های زندان در فریزر را (1811 Pestalozzi خیابان 314-773-8646) و با نام تجاری جدید Takashima سوابق (4095, Chouteau, خیابان 314-571-9133)بوده است از کار از هر دو میلادی تصمیم گرفت تا به طور کامل شاتر در صورت COVID-19 بیماری همه گیر. اما او متمرکز شده است خود را در وضعیت و در عوض در مورد همکار خود صنعت مهمان نوازی حرفه ای که ممکن است باید قوی پشتیبانی شبکه و کسب و کارهای کوچک مانند معشوق بی شرمانه زمینه است که در حال مبارزه برای بقای خود. بخشی از دلیل خود را برای دیدگاه او توضیح می دهد که با گسترده خود را تجربه تور با گروههای مانند Tony Danza Tapdance اغراق و Emmure — یک شیوه زندگی است که کمتر به پر زرق و برق از غیر نوازندگان ممکن است فکر می کنم.

“من احساس خوش شانس است که تجربه تور” Lockett می گوید. “در تور شما را مجبور به جیره بندی مواد غذایی و پول شما گیر در یک مکان و نمی تواند در هر نقطه و یا انجام هر چیزی. وقتی که ریشه دوانده در تو واقعیت چگونه زندگی می کنند مانند این به طور طبیعی می آید اما نه هر کس که تجربه بنابراین من فکر کردن در مورد چگونه من می تواند کمک کند. من می دانم که چه سطح از زنده ماندن من می تواند تحمل کند; من اشک پیراهن من برگشت و آن را به شما بدهد اگر شما به آن نیاز دارید.”

یکی از راه های Lockett کمک به همکار خود نوازندگان و خدمات صنعت همکاران این است که با جلب توجه به بسیاری از جمع آوری اعانه که در حال کمک به کسانی که نیاز دارند در طول این زمان. او در خصوص نقل مکان کرد توسط Nomad جمع آوری کمک توسط خود تور همکار فرانک Fanelli است که ارائه کمک به نوازندگان که از دست داده اند شغل خود را به عنوان تورهای لغو شده اند و سالن های توقیف. او همچنین تشویق مردم به حمایت از بودجه مانند دروازه انعطاف پذیری صندوق ایالات متحده Bartenders صنفی متصدی بار کمک های اضطراری برنامه و خوب برای گرو, همه از آن تعیین شده است تا برای کمک به مهمان نوازی حرفه ای آنها به عنوان حرکت به آینده. او مصرانه از همه برای بررسی در بر دیگران اشاره کرد که در این شرایط دشوار می تواند ماشه برای کسانی که در حال حاضر ممکن است در برخورد با مسائل مربوط به سلامت روان.

“من در تلاش برای تمرکز بر بد اما در آنچه که ما انجام می دهند در حال حاضر به مراقبت از دیگران” Lockett می گوید. “این تصدیق به بخشی از این صحنه چرا که هر کس در حال انجام آنچه آنها می توانید انجام دهید برای کمک به. دیدن چگونه ما همه با هم به مراقبت از یکدیگر است که به من امید است.”

Lockett در زمان یک لحظه برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در ایالت سنت لوئیس صنعت مهمان نوازی مرور جدید “عادی” و آنچه که به او امید در مواجهه با سختی.

به عنوان یک مهمان نوازی حرفه ای چه مردم نیاز به دانستن در مورد آنچه شما در حال رفتن را از طریق ؟
که سخت است برای پاسخ به. همه زندگی من من مردم شناخته شده است که گذاشته و یا در غیر این صورت مجبور به توقف خود را حرفه ای انتخاب شده — که در آن خود را تنها گزینه برای رسیدن بیکاری در حالی که آنها در بر داشت یک کار جدید است. من خیلی ترجیح می دهم اگر این وضعیت بود که ساده است. متاسفانه این وضعیت بزرگتر و گسترده تر و خیلی بدتر است. من نمی دانم اگر هر چیزی وجود دارد که من قصد دارم از طریق است که مردم نیاز به دانستن است. من به احتمال زیاد برخورد با آنها — استرس و نگرانی و ترس — هر چند نه خیلی در مورد خودم اما لزوما جامعه من. آن جمعیتی که در معرض خطر بالاتر مرگ اگر آنها گرفتن این چیز. افراد مسن و کسانی که دچار ضعف سیستم ایمنی بدن در بیمارستان و کمک به کارگران است. اولین پاسخ دهندگان. ‘ضروری’ کارگران است. همه دوستان و خانواده در موسیقی و تور صنعت که در وضعیت مشابه به عنوان ما در صنعت خدمات. دوستان و هموطنان خدمات کارگران صنعت. بسیاری از ما زنده به چک چک. کسانی که کوچک و مستقل صاحبان کسب و کار که نمی توانید فایل بیکاری و در تمام احتمال, ممکن است هرگز دوباره باز که در حال از دست دادن همه چیز است. اوایل امروز من در صحبت کردن با همسایه که هرزه برای آبجوسازی (اجازه دهید فقط می گویند آن را بسیار عظیم و بسیار خوبی شناخته شده است). آنها تخمین می زنند که سنت لوئیس را از دست بدهند حداقل سی درصد از آن کافه ها و رستوران ها در آن زمان آن را امن برای بازگشایی شده است. او پیش بینی گذاشته شدن به زودی. من حدس می زنم آنچه که من قصد دارم از طریق در تلاش است تا به بسته بندی کردن سر من در اطراف این اثر موج دار شدن از همه آن را و چگونه من می تواند به طور موثر کمک و پشتیبانی می کند.

چه چیزی شما را از دست ندهید بیشتر در مورد کار خود را ؟
جریان کار — که احساس شما احساس می کنید زمانی که شما در حال ناودان اما شما و خدمه خود را در حال اجرای کاملا مانند ساعت ، همچنین من از دست تعامل با مشتریان و معرفی آنها به چیزی جدید با ابتلا به طور منظم و دانستن دقیقا چه می خواهند و چگونه آنها آن را می خواهم آنها را بدون گفتن یک کلمه. این حس از هدف است.

چه چیزی شما را از دست ندهید حداقل?
احتمالا برخورد با آن نادر مهمان که بدون توجه به آنچه شما انجام آن را به اندازه کافی خوب نیست. این نوشیدنی به اندازه کافی خوب نیست; این غذا خوب نیست به اندازه کافی; خدمات خوب نیست به اندازه کافی. شما می دانید که ویژه ‘کلاس’ از فردی که در حال حاضر آن را در سر خود را به صورت شفاهی اجابت مزاج بیش از همه شما را قبل از آنها حتی راه رفتن در درب.

چه یکی از چیزهایی که شما مطمئن شوید که شما انجام هر روز به حفظ یک حس عادی?
راه رفتن در اطراف آپارتمان من تا آنجا که من می خواهم یک بار لرزش یک زن و شوهر از قوطی با هیچ چیز اما یخ بزنید یخ در اطراف در یک لیوان مخلوط … من شوخی! راستش هیچ کدام از این ها طبیعی است. من عادی است از خواب بیدار شدم و کار و ساعت را از حالت فشرده خارج کنید و معاشرت در یک نوار محلی برای بیت, رفتن, خانه, خواب تکرار کنید. هر حس عادی و یا تعمیر و نگهداری آن رفته است از پنجره به بیرون. هر چند با این فراوانی از زمان در دست من شده است خواندن خیلی بیشتر. من هم معطوف به ایجاد و کار بر روی موسیقی (من نیاز به یک Patreon حساب درست است؟). من در نهایت کار بر روی پروژه های در اطراف آپارتمان است که من بوده ام قرار دادن خاموش. گمان می کنم این چیزی است که من برای حفظ: پیدا کردن یک هدف برای خودم.

شما چه بوده است استرس-خوردن/نوشیدن به تازگی ؟
ویسکی. بسیاری از ویسکی. هنگامی که خبر رسید که ما بسته Takashima سوابق من به خانه رفتم که یکشنبه شب messaged تری در فریز و صرف تمام شب (و اکثر صبح) پیام کوتاه و برقراری ارتباط با صنعت دیگر دوستان در مورد آنچه که ما می تواند/می تواند/باید انجام بعدی. من تا به حال یک بطری ویسکی در کنار من کل زمان. نه به آن افتخار می کنم اما شرمنده یا نه.

چه چیز شما ساخته شده مطمئن شوید که شما نمی خواهید برای اجرا از دیگر از کاغذ توالت?
مواد غذایی و مشروبات الکلی و آبجو و پول است. من بیشتر نگران پول از هر چیز دیگری بیشتر نگران دوستان و عزیزان در این رابطه.
شما باید قرنطینه با سه نفر. که شما را انتخاب کنید?
وجود دارد بیش از حد بسیاری از را انتخاب کنید, هر چند, من خوش شانس ترین انجمن ایرانیان هم اتاقی همیشه جاش و Pyatt. ما شناخته شده هر یک از دیگر و تور با یکدیگر پس از یک عمر پیش. با ما تجربه این خوبه فقط به نظر می رسد مانند دیگر تور: ما نمی توانیم در هر نقطه در حال سهمیه بندی و گیر با یکدیگر انجام هیچ چیز نیست. آن بسیار مشابه است.

یک بار COVID-19 است و دیگر تهدید و افراد مجاز به رفتن به عقب و اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید ؟
بازگشت به کار و انجام آنچه که من انجام.

چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین تغییر برای صنعت مهمان نوازی خواهد بود هنگامی که مردم مجاز به بازگشت به فعالیت طبیعی سطح ؟
چشم انداز. تمام این مصیبت تا کنون به نور چگونه آسیب پذیر صنعت است که در چنین شرایطی و چگونه ضروری است محلی برای تجارت نه فقط در اینجا بلکه در سراسر کشور است. من نمی دانم اگر این اتفاق خواهد افتاد اما من می خواهم برای دیدن اقدامات در حال حاضر در محل و به خوبی تامین می شود که تضمین کمک های اضطراری به مستقل کسب و کار و کارکنان خود را در صورتی که اورژانس این قدر همیشه اتفاق می افتد دوباره. من بسیار آگاه از برنامه چه در محل و چه بیمه وجود دارد که به کمک آنها می توانید هر چند من شک دارم که هیچ یک از کسانی که آماده بودند برای یک سناریو بود. آن را تقریبا مانند توزیع Band-ایدز برای یک تفنگ ساچمهای زخم هنگامی که آن را واقعا یک قطع عضو. شاید که تغییر خواهد کرد. *دارای نفس است.* همچنین پروتکل های بهداشت. من فکر می کنم وجود خواهد داشت دو نوع از مردم: آن دسته از کاربران که خود را از بازگشت به روال عادی و کسانی خواهد بود که بسیار شک و تردید در مورد حتی بیرون رفتن. خیلی دوست دارم که چگونه در آغاز این کافه ها و رستوران ها داشتن به وضوح نشان می دهد و کاربران چگونه تمیز ما در حال حاضر و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در بالای آن است که به اعتقاد من ما باید برای ادامه ساخت که بسیار قابل مشاهده برای همه به احساس تا حدودی راحت دوباره.

چه یک چیز است که به شما امید می دهد در طول این بحران ؟
دوستان و خانواده و جامعه (هر دو حرفه ای و تحت اللفظی). من همیشه وحشت زده شده با طول های افراد را به کمک و حمایت خود را از محله جامعه و شهر در هنگام خرابی اتفاق می افتد به خصوص در صنعت خدمات. من نمی دانم شاید من بیشتر خوش بینی از امید. امید من این است که همه ما از این طریق دریافت کنید و زنده ماندن طولانی به اندازه کافی برای یک بار دیگر دور میز جمع آوری کنید و یا گرم کردن به نوار و به اشتراک گذاری یک دور یا دو. تا آن زمان آن را مجازی بارها و Facetime عکس. به سلامتی!

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در [email protected]

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>