سینکلر یوتیوب تلویزیون رسیدن به حمل و نقل برای مقابله 19 RSNs


توافق را شامل نمی شود, Fox Sports, غرب, نخست بلیط

ساعت بعد از بله, شبکه اشاره خود را اختلاف با یوتیوب تلویزیون که پرچم در حال اهتزاز بود و در عین حال به اعتصاب حمل و نقل مقابله برای اقلیت شریک Sinclair Broadcast Group دیگر منطقه ای ورزشی شبکه سینکلر گفت: آن را امن تمدید برای بسیاری از کسانی که در شبکه های.

سینکلر گفت YouTube تلویزیون به توافق حمل 19 سینکلر 21 RSNs: Fox Sports غرب و نخست بلیط نیست بخشی از معامله و دیگر نمی خواهد انجام شده توسط سرویس جریان از مارس 5.

کانال های درگیر در این توافق نامه شامل Fox Sports Arizona, Fox Sports Florida, Fox Sports Midwest, Fox Sports, شمال, Fox Sports, اوهایو, Fox Sports San Diego, Fox Sports, جنوب, Fox Sports Southwest, Fox Sports, جنوب, Fox Sports خورشید و SportsTime اوهایو.

اوایل امروز بله شبکه که در آن سینکلر یک اقلیت شریک گفت: آن را کاهش یوتیوب تلویزیون. در ساخت این اطلاعیه بله گفت سینکلر “برای خود دلایل انتخاب را به یک معامله برای بعضی و نه همه آن خدمات برنامه نویسی است که از مطالعه خارج شدند بزرگ-بازار RSNs های یاد franchises و بازیکنان ستاره.”

آیا این بدان معنی است که سینکلر سرمایه گذاری مشترک RSN با توله شیکاگو — خیمه شبکه ورزش-همچنین فاقد یک کالسکه توافق نامشخص است. خیمه های ورزشی ذکر نشده بود در اعلام.

“ما خوشحالیم که یوتیوب تلویزیون قادر به موافقت با نظر بر 19 از ما RSNs و آنها را ادامه خواهد داد برای ارائه به مشترکین با دسترسی به برخی از مهمترین در خواست های ورزشی شبکه در کشور گفت:” سینکلر SVP و مشاور عمومی David بربر در آزادی مطبوعات. “میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر کشور لحن به مطالب ورزشی روزانه و در سینکلر هدف ما این است که به این عنوان به طور گسترده ای در دسترس به عنوان امکان پذیر است.”

او ادامه داد که سینکلر “عمیقا ناامید” با یوتیوب تلویزیون تصمیم به تصویب Fox Sports غرب و نخست بلیط. “ما ارائه شده بازار رقابتی شرایط اما در نهایت یوتیوب تلویزیون کاهش یافته” بربر گفت: در انتشار. “ما را تشویق یوتیوب تلویزیون مشترکین که ارزش این RSNs به نوبه خود به دیگر جریان خدمات و یا محلی خود کابل و یا ارائه دهنده های ماهواره ای برای ادامه دسترسی و یا به طور مستقیم تماس یوتیوب تلویزیون با بازخورد.”

نخست بلیط و Fox Sports غرب باقی می ماند در دسترس در انواع دیگر جریان سیستم عامل است. سینکلر خواسته است طرفداران این کانال به اینجا مراجعه به یادگیری بیشتر در مورد گزینه های جریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>