شش منطقه بالا و مدارس با استفاده از بومی آمریکا لقب. کسانی که رفتن به دور ؟

به عنوان تیم های ورزشی حرفه ای ارزیابی مجدد تصاویر مرتبط با بومیان آمریکا کلیشه های شرق تنسی مدارس تحمل برخی از نام مستعار نیست مسابقه برای رسیدگی به این موضوع است.

در ناکس پوشش اخبار منطقه وجود دارد و شش دبيرستان که با استفاده از بومی آمریکا لقب و تصاویر: دلار Cherokees, Loudon, Redskins, McMinn County Cherokees, Oneida, سرخپوستان, Sequoyah ستاد و جنوب دویل Cherokees.

در جولای 13, NFL, واشنگتن تیم اعلام کرد این امر رها به نام Redskins و جدید را انتخاب کنید یکی پس از فشار از عمده حامیان مانند فدرال اکسپرس.

چاک Hoskin جونیور اصلی رئیس چروکی ملت مستقر در کوشینگ اوکلاهما – کشور بزرگترین قبیله چروکی با بیش از 385,000 قبیله ای شهروندان – ستایش واشنگتن, تیم ملی فوتبال در تلاش برای بازنشسته مستعار. با این حال او به نام استفاده از نام “توهین آمیز موهن و غلط به عنوان بسیاری از نام های دیگر و توصیفاتی از آمریکایی های بومی در سراسر ورزشی” در یک ایمیل به ناکس اخبار.

طلسم مدرسه تغییرات باید در “سطح محلی” Hoskin گفت. قبایل می توانید به راهنمایی در مورد تناسب فرهنگی و او گفت که او امیدوار مدارس “را که بازخورد و انجام آنچه درست است.”

“به نظر من در حالی که برخی از مدارس با بومی کثافت ممکن است به نظر می رسد به عنوان موهن و یا توهین آمیز به دیگران زمانی که مدارس با استفاده از بومی کثافت آن را بیش از حد سخت برای کنترل, فرهنگی, تناسب, تیم, کشباف, تصاویر ترویج و یا فن های محلی پایگاه” Hoskin گفت.

پاسخ از مدارس منطقه

طرفداران و مدارس مسخره آمریکایی های بومی و فرهنگ بومی با استفاده از جنگ bonnets چهره رنگ گریه شعارهای جنگ و شرکت در tomahawk-سفت حرکات “را به عنوان اگر ما بقایای گذشته” Hoskin گفت.

“این افتخار نیست چروکی سنت و نه آنها افتخار ما دیگر قبایل” او گفت:.

اونیدا با استفاده از همان نام کاربری به عنوان لیگ اصلی بیس بال کلیولند تیم اعلام کرد که یک بررسی از نام آن در جولای 3.

Jeanny فیلیپس, مدیر مدارس برای اونیدا ویژه مدرسه منطقه گفت: منطقه خواهد راه اندازی یک کمیته برای بررسی استفاده از نام “اگر زمان اجازه می دهد.”

کمیته – به احتمال زیاد متشکل از فارغ التحصیلان و اعضای هیئت مدیره و هیات علمی را توصیه به هیئت مدیره مدرسه تا پایان سال تحصیلی, او گفت:.

“ما درک می کنیم این یک موضوع حساس است و این موضوع داده خواهد شد و بیشترین توجه” فیلیپس گفت: در یک پیام متنی به ناکس اخبار.

مایک Garren, Loudon, مدیر مدارس گفت: او با تمرکز بر ایجاد یک طرح بازگشایی مدارس در میان COVID-19 همه گیر اما “ما ممکن است نگاه کنید (نام مستعار) در حال حرکت رو به جلو است.” وی گفت: تصمیم گیری برای تغییر نام خواهد بود ساخته شده توسط منطقه مدیره آموزش و پرورش.

وقتی پرسید که آیا او فکر Loudon را با نام مستعار باید تغییر Garren گفت: “به نظر من که یک جامعه محور تصمیم گیری برای ما انتخاب کردند.”

Loudon County school رئیس هیئت مدیره بابی جانسون گفت که او هیچ برنامه ای برای بررسی این لقب برای Loudon یا دلار اما اگر نیاز به بحث های عمومی بیش از تصاویر در هیئت مدیره خواهد شد “در آن نگاه کنید.”

جانسون گفت که او را نمی بینم گرامی برای Loudon یا دلار آمریکا به عنوان تهمت. خود بزرگ مادر بزرگ بود Cherokee, هندی,, او گفت:, و او نمی خواست یا نام کاربری را تغییر دهید.

“وجود دارد مقدار زیادی از غرور و افتخار در آن نام” جانسون گفت.

Knox County مدارس هیئت مدیره رئیس سوزان شاخ گفت: او را نمی دهید که در مورد خواسته جنوبی-دویل نام مستعار و اضافه کرد او متمرکز شده است در بازگشایی مدارس.

“در این زمان منطقه است با توجه به تغییر” Knox County Schools سخنگوی Carly Harrington گفت: در یک ایمیل به ناکس اخبار.

لی Parkison مدیر مدارس برای McMinn County Schools فکر می کند چروکی نام مستعار “ارزش بررسی.” تا کنون نام مستعار نبوده است آورده به هیئت مدیره مدرسه.

“من واقعا نمی دانم (بومی آمریکا) تاریخچه (در McMinn County) و من می خواهم به می دانم که گفت:” Parkison که او نیز گفت که او به دنبال اطلاعات در مورد چگونه چروکی نام مستعار به دست می آمد. “من قطعا باز به بحث در مورد (نام مستعار).”

مدرسه با سابقه آمریکایی های بومی پشتیبانی

Sequoyah, بخشی از مونرو در مدارس شهرستان افتتاح شد و در سال 1995 پس از مدسنویل دبیرستان و Vonore دبیرستان بسته شده و ترکیب شده است. یک کمیته راهبری از رهبران مدرسه, اعضای جامعه, کارکنان, والدین و دانش آموزان به رهبری نامگذاری روند برای مدرسه جدید.

کمیته راهبری رسیده به شرق گروه از سرخپوستان چروکی در مورد پیشنهاد, مدرسه, نام, Lee Anne Strickland, مدیر اجرایی برنامه های فدرال و دانشگاهیان برای مونرو در مدارس شهرستان گفت: در یک ایمیل.

“از طرف شرقی گروه از سرخپوستان چروکی, من می خواهم به گسترش پشتیبانی کامل در تجلیل از رهبر بزرگ ما Sequoyah” نوشته جاناتان تیلور سپس مدیر ارشد در یک سال 1994 نامه ای به این کمیته ارائه شده به ناکس اخبار.

“این امر می تواند یک افتخار برای من به حمایت خود در کمیته تلاش های خود را از نامگذاری جدید خود را بالا مدرسه ‘Sequoyah دبیرستان رئیس” نامه ادامه داد.

فوریه مشخص سالگرد 25 از مدرسه باز و یک گروه از سرخپوستان چروکی بازدید از مدرسه برای یک مراسم به اضافی برکت Strickland گفت.

ملی مکالمه محلی موضوع

در حالی که مدرسه مستعار و کثافت هستند مورد استفاده در رویدادهای ورزشی, تنسی متوسطه انجمن ورزشی دولت حاکم بر بدن برای بالا مدرسه دو و میدانی گفت: از آن هیچ کنترل بیش از مدارس عضو ” لقب.

“که قدرت استوار در دست محلی هیئت مدیره آموزش و پرورش و یا حاکم بر بدن” یک TSSAA گفت: در یک ایمیل.

UT استاد جغرافیا و جغرافیای فرهنگی محقق Derek Alderman گفت: بومی آمریکای کثافت و مرتبط با تصاویر کلیشه ای مناسب و فرهنگ می تواند مضر به بومی آمریکایی ها اعتماد به نفس است.

“این تمایل به مسدود کردن آنها را در زمان و آنها به عنوان نماینده در گذشته و اغلب بسیار جنگ که تجدید نظر به آنها را به عنوان یک طلسم, اما واقعا انکار واقعیت” Alderman گفت. “و آن را انکار می کند و آنچه آنها در مورد.”

Loudon اولین مدرسه مستعار بود Tuskhogs. مدرسه و سپس تغییر نام آن به Hilltoppers در سال 1934 و در آن زمان نام مستعار در سال 1948.

Alderman گفت: رهبران مدرسه ممکن است فکر می کنم از یک نام مستعار و یا تصویر نژادپرست است اما این بخشی از یک بزرگتر عمل فرهنگی که در آن بومی آمریکایی ها کلیشه ای. این نوع از تصاویر او گفت که می تواند تضعیف درس در مورد سهام و تنوع که در حال تدریس در برنامه درسی رسمی.

“ما ممکن است نه لزوما احساس می کنیم در حال انجام آسیب ممکن است ما نمی تواند نگه داشتن آنچه ما فکر می کنم در حال مخرب views اما ما در واقع با اینحال شرکت کننده در و, کمک به یک بزرگتر فرایند تاریخی یا تاریخی الگوی بد و بد نمایش دادن گروه دیگری از مردم” Alderman گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>