شش کشته تیرانداز در داد و بیداد در میلواکی پردیس Molson Coors

در یکی از بدترین تیراندازی در ویسکانسین تاریخ مسلح به کشته شدن پنج نفر و سپس خود را — در طول یک تیراندازی داد و بیداد بعد از ظهر چهارشنبه در میلواکی پردیس Molson Coors با توجه به منابع متعدد.

پلیس نامیده می شدند به آبجوسازی پیچیده در 4115 W. دولت سنت در 2:08 p. m. ده دقیقه بعد کارکنان از طریق ایمیل اطلاع داده است که یک تیرانداز فعال بود و یا در نزدیکی دوم-کف پله ها از آلاینده کارخانه ساختمان 4.

تیرانداز شناسایی شد به عنوان یک زن 51 ساله که مشغول به کار آبجوسازی. هویت قربانیان و تیرانداز منتشر نکرده بودند در انتظار اطلاع از خانواده خود را. چندین منابع اجرای قانون در ابتدا گزارش هفت نفر فوت کرده است.

تیرانداز مسلح بود با دو اسلحه با صدا خفه کن, به گفته یک منبع پلیس.

صدا خفه کن و یا سرکوبگران قانونی هستند در 42 متحده از جمله ویسکانسین. آنها باید با دولت فدرال ثبت تحت اسلحه ملی عمل می کنند. با توجه به آخرین گزارش از ع بیش از 29,333 ثبت شده در دولت است.

جرم و جنایت مربوط به دستگاه های نسبتا نادر است با توجه به اغلب ذکر شده مطالعه گفت: حدود 150 پرونده های مربوط به صدا خفه کن شد, محاکمه در دادگاه فدرال از سال 1995 به 2004.

همه قربانیان تیراندازی درگذشت. وجود دارد هیچ گزارشی از آسیب.

میلواکی رئیس پلیس Alfonzo مورالس گفت: پلیس چک کردن محل نگهداری از بیش از 1 ، 000 کارکنان بود که با توجه به زمان شب چهارشنبه. “ما باید برای چک کردن کارکنان یکی یکی.”

“این یک زمان برای ما به فکر می کنم در مورد آن دسته از خانواده ها به دلیل وجود پنج افرادی که به کار می رفت امروز درست مثل هر کس به کار می رود و آنها فکر می کردند که برای رفتن به کار خود را به پایان برساند و بعد از بازگشت به خانواده خود را” میلواکی شهردار تام برت گفت. “آنها نمی کند و غم انگیز آنها هرگز خواهد شد.”

پس از درخواست برای یک لحظه سکوت رژیم صهیونیستی است. تونی Evers گفت: “دل مردم ویسکانسین رفتن به مردمی که دلیلی به قتل رساندند.”

در 4:45 p. m. پلیس گزارش وجود دارد و دیگر یک تهدید اما آبجوسازی شد و هنوز هم فعال صحنه جرم. 5:30 p. m. کارکنان است که تا به حال نگه داشته شده است در داخل برای بیش از سه ساعت اجازه داده شد به ترک کسب و کار. “مردم در حال رفتن به خانه بود با خانواده های خود گفت:” آنتونی Rainey, بین المللی, نماینده ایران خودرو اتحادیه کارگران که نشان دهنده برخی از این کارخانه کارگران است.

پلیس همچنین راه اندازی منطقه عملیات برای Molson Coors کارکنان و خانواده ها در Harley-Davidson کارخانه پارکینگ در جونیو خیابان.

شش Milwaukee County سیستم حمل و نقل اتوبوس شد و در صحنه پنج شنبه شب برای استفاده به عنوان گرم شدن زمینه. اتوبوس که به طور معمول اجرا در این منطقه در حال جایگزین تا اطلاع ثانوی.

مسیرهای 30, 30X & 35 با استفاده از شمالی خیابان 27 بین غرب Vliet خیابان و غرب Wisconsin Avenue. مسیر 35 با استفاده از غرب Vliet بین خیابان 27 & 47 خیابان با توجه به MCTS.

Molson Coors مدیر عامل گاوین tony walsh گفت: میلواکی کار را برای بقیه هفته و آبجوسازی باقی خواهد ماند تعطیل برای “زمان حال برای اطمینان از ما از مردم زمان خود به مقابله با وقایع امروز.”

Ald. راسل Stamper که منطقه شامل Molson Coors آبجوسازی ارائه تسلیت به قربانیان و همکاران خود.

“ننگین و شنیع خشونت مرگبار که مرتکب شد در آبجوسازی پیچیده امروز هیچ جایی در جامعه ما و باعث می شود هیچ حس” Stamper در بیانیه ای گفت. “سرد و بی توجهی به جان انسان ها و عدم ارزش برای زندگی انسان است که نشان داده شد باید قاطعانه محکوم سراسر میلواکی در ویسکانسین و در سراسر کشور.”

در واقع این فاجعه را به اخبار در سراسر کشور است. در شروع کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید تسلیت خود را “به خانواده ها در میلواکی که در آن یک قاتل باز اخراج در یک شرکت Molson Coors دم.”

“این یک چیز وحشتناک. دل ما به مردم ویسکانسین” به رئيس جمهور است.

‘بیشتر med واحد در اینجا’

آتش نشانی و اورژانس برنامه های رادیویی از Broadcastify دستگیر اولین هرج و مرج دقیقه زمانی که پاسخ گوی اضطراری وارد نقاشی یک تصویر واضح از صحنه وحشتناک.

“من فقط شنید در رادیو هفت — هفت — قربانیان. ما ممکن است بخواهید برای دریافت med واحد در اینجا” آتش فرمانده گفت: بیش از رادیو و تلویزیون تکرار شماره که منابع دیگر نیز گزارش شده است.

“شروع به ساختمان نجات وظیفه نیروهای” یکی دیگر از آتش فرمانده دستور داد.

سپس یک سوم فرمانده آمد و در رادیو و تلویزیون.

“من فقط به حال یک افسر پلیس به من اطلاع که تیرانداز خودکشی و (افسر) معتقد است آنها باید شش قربانیان علاوه بر تیرانداز” سومین فرمانده گزارش dispatchers.

مدت کوتاهی پس از آن, آتش نشانی فرمانده به نام امدادگر واحد است.

“شروع مصدوم مجموعه نقطه و شروع کار بر روی گرفتن med چاه (paramedic واحد) در اینجا” فرمانده گفت: بیش از رادیو.

Paramedic واحد از میلواکی و West Allis اعزام شدند همراه با افسران برخی از پوشیدن بالستیک دنده از FBI ع میلواکی شهرستان کلانتر, دانشگاه اداره پلیس و سرویس مارشال آمریکا.

پلیس مسدود کردن صحنه در شمال 35 و غرب دولت خیابان. بزرگراه 175 نیز بسته در غرب دولت و Vliet خیابان.

بخش کلانتر برگزار شد و تمام آن روز شیفت افسران از جمله نمایندگان مسئول گشت Mitchell فرودگاه بین المللی وظیفه فراتر از پایان برنامه ریزی تغییرات خود را.

کسب و کار و مدارس در مستند

برای خیلی از اواخر بعد از ظهر, آبجوسازی در مستند عنوان شد در نزدیکی کسب و کار و مدارس. یک مامور اجرای قانون معتقد به Milwaukee County sheriff معاون گزارش کنندگان که حدود 30 نفر پرسنل بودند پناه در محل در آبجوسازی.

کارکنان داخل Molson Coors دیوانه وار رو در تماس با کسانی که در خارج از. جیمز Boyles گفت همسرش, Lasonya Ragdales گفت: او را با متنی که او در یک اتاق قفل شده با همکاران. آثار او در این ادعا بخش.

یک کارمند که خواسته است که نام خود را استفاده نمی شود گفت: Journal Sentinel او با این نسخهها کار در دفتر شرکت حدود 200 متری از آبجوسازی.

“ما نشسته بودند در دفتر ما و برخی از همکاران شروع به گرفتن و جمع آوری در ویندوز و ما شاهد اجرای قانون با اسلحه خود را کشیده در حال اجرا نسبت به آبجوسازی” او گفت:.

“سپس ما این انفجار ایمیل تایید آنچه در جریان است که یک تیرانداز فعال است. و سپس مدیران راه رفتن در اطراف مردم را به اتاق های سراسر ساختمان دور از آبجوسازی.”

23-در سال شوروود مرد گفت که او وارد یک ساعت و نیم اولیه برای 3 p. m. مصاحبه شغلی اما تبدیل شده بود به دور توسط یک افسر پلیس گفت که او را به تماس تماس خود را در میلر. زمانی که او به نام مخاطب صدا در آستانه اشک و گفته شده است یک فعال تیرانداز حادثه است.

مرد که نمی خواست به نام او زده شده بود تا از تجربه است. او داده شده بود گزینه 2 یا 3 بعد از ظهر مصاحبه شکاف زمان. اگر او می خواهم انتخاب زمان قبل او گفت: او می شده اند داخل در تیراندازی.

“من حدس می زنم من تصمیم درست” او گفت:. “این ترسناک به فکر می کنم من تا به حال در داخل ساختمان که در آن زمان.”

در داستان مدرسه ابتدایی 3815 W. Kilbourn Ave. یک معلم دیده می شد آرامش یک مشخصه متزلزل مادر وحشت زده است که کودکان خود را در معرض خطر بودند. او با عجله به مدرسه پس از شنیدن این خبر.

در جنگل مدرسه 3121 W. دولت سنت آندره Thu گفت: او به همراه بسیاری دیگر از پدر و مادر رفت و به انتخاب کنید تا فرزندان خود را در پایان از مدرسه حدود 3:15 p. m. اما یک تماس از مسئولان مدرسه در مورد مستند. بسیاری از پدر و مادر بودند چرخش بلوک در حال انتظار برای همه روشن است.

Thu گفت: او می تواند یک “جریان از ماشین پلیس” آمبولانس و کامیون های آتش نشانی. او احساس خوبی که بچه ها امن در داخل.

“من بیشتر نگران در مورد چگونه آنها احساس” Thu گفت. “آنها باید از نوع ناجور.”

یک کارگر که پاسخ تلفن در هایلند آموزشی آکادمی خصوصی گروه کودک مرکز مراقبت در 4212 W. کوهستانی Blvd. گفت: حدود 3 بعد از ظهر که آنها منتشر شد کودکان به صورت عادی.

“خدا را شکر آن را به ما نمی,” او گفت:.

جمعی دیگر تیراندازی در ویسکانسین

در 20 سال گذشته ویسکانسین است که از 11 جرم قتل.

بدترین اتفاق در سال 2005 زمانی که هفت نفر کشته و چهار زخمی در زندگی کلیسا از خدا خدمات در هتل شرایتون در بروکفیلد. تیرانداز 44 ساله تکنسین کامپیوتر و سپس خودش را کشته بود.

یک سال قبل از آن یک مینه سوتا مرد به کشته شدن شش نفر در حالی که گوزن شکار در شمال ویسکانسین.

در سال 2007 دو تیرباران های دسته جمعی اتفاق افتاد تنها چند ماه از هم جدا. در ژوئن پنج نفر کشته شدند در دلوان هنگامی که یک مرد به ضرب گلوله دوقلو فرزندان خود را همسر خواهر او و سپس خود را. در ماه اکتبر شش کشته شدند که یک جنگل شهرستان کلانتر معاون رفت و در داد و بیداد در دختر سابق خود را آپارتمان.

دو تیرباران های دسته جمعی نیز اتفاق افتاده است در سال 2012. در ماه اوت شش کشته شدند در معبد سیک ویسکانسین در اوک کریک توسط یک تیرانداز که خودکشی کرد. و در ماه اکتبر سه کشته در Azana سالن & آبگرم در بروکفیلد.

در مورد Molson Coors

Molson Coors آشامیدنی شرکت ، که در عمل MillerCoors در اکتبر. 30 اعلام کرد قصد دارد به دنور و انتقال صدها نفر از شرکت های بزرگ حمایت از مشاغل به میلواکی دفتر 3939 W. کوهستانی بلوار.

آبجو در حال حاضر 610 شغل در میلواکی ، عملکرد شرکت بر اساس وجود دارد عبارتند از: منابع انسانی و منابع مالی و فن آوری اطلاعات.

همچنین اصلی آبجوسازی در غرب خیابان دولت و کوچکتر به تازگی گسترش یافته آبجوسازی در 1515 شمالی 10 سنت هم باید 750 شغل.

بازسازی اعلام کرد در پاییز گذشته طراحی شده است برای کاهش هزینه ها با 400 تا 500 شغل بودن حذف سراسر Molson Coors. تحکیم نیز گرد هم خواهد آورد کارکنان در نقاط مرکزی, به طوری که آنها بهتر می تواند با هم کار کنند.

Molson Coors دیده است ادامه کاهش فروش به عنوان آن را به طور پیوسته افزایش رقابت از صنایع دستی حذفی و همچنین دیگر سازندگان مشروبات الکلی. اخیر آن تغییر نام از Molson Coors Brewing Co., نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری در شراب آب معدنی و دیگر نوشیدنی های الکلی.

این داستان به روز خواهد شد.

جینا بارتون اوان کیسی تام Daykin سارا Hauer الیوت هیوز Annysa Johnson, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Noennig, Lainey Seyler, مریم Spicuzza جان استپ جو Taschler و ریکاردو تورس از مجله نگهبان کارکنان و ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار نیک Penzenstadler کمک به این گزارش.

تماس با سوفی کارسون در (414) 223-5512 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @SCarson_News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>