اگر شما از طرفداران فوتبال ملی لیگ برتر فوتبال به پایان رسید و چند روز پیش در میامی. اما اگر شما فقط یک فن از فوتبال حرفه ای در هر شکل و سپس شما در حال گرفتن یک ده هفته پل به پیش نویس NFL و تگزاسی’ minicamp و OTA است. سلام به تکرار دوم از وینس مک ماهون را XFL و سلام به هوستون Roughnecks که در آغاز فصل اول از XFL فوتبال این شنبه در 4:00 p. m. در TDECU ورزشگاه در برابر لس آنجلس Wildcats.

بر خلاف اولین نسخه از مک ماهون را XFL که به طول انجامید فقط یک فصل حدود بیست سال پیش ساخته شده و به عنوان یک ظاهری کمکی به بالای glitz از WWE با نام تجاری این است که فوتبال محور نام تجاری با بسیار معتبر و شدید هوشمند الیور شانس مسئول به عنوان کمیسر لیگ. این Roughnecks خود را یک چهره آشنا در سر مربیگری موقعیت سابق تانکر دستیار (و سر مربی در بسیاری از متوقف می شود پس) ژوئن جونز آوردن خود را اجرا و ساقه حمله به لیگ.

فهرست برخی از نام بسیار جالب را برای شما باید برنامه را در بازی روز شنبه. در اینجا شش نام است که باید با طنین تگزاس طرفداران و طرفداران NFL به طور کلی:

10 SAMMIE COATES WR (6-1, 210, Auburn)
Coates نادر است Pittsburgh Steelers گیرنده گسترده پیش نویس انتخاب است که crapped با این تیم و پس از تندرست به کلیولند Coates شد هوستون تگزاس در سال 2018 هزینه های کل فصل با تیم ملی به پایان رسید که 11-5 تا حد زیادی به عنوان یک ویژه تیم های شرکت کننده. این سرگرم کننده خواهد بود برای دیدن چه نوع از اعداد جونز’ سیستم تولید در XFL و Coates می تواند یک ذینفع تصویب حمله سنگین.

18 کانر کوک, QB (6-4, 217, Michigan State)
قبل از ضرب و شتم لوایح بوفالو در پلی آف یک ماه پیش لایحه اوبراین تا به حال فقط یک حذفی برنده شدن در سر خود را حرفه مربیگری. آن را به عقب آمد و در سال 2016 فصل آن را بیش از اوکلند اظهارات و کارفرمایی بود سوم رشته rookie کانر طبخ. بنابراین تا زمانی که جاش آلن نمی تواند در برخورد با اهالی تگزاس در ژانویه کوک شد پاسخ به یک اوبراین سوال چیزهای بی اهمیت. در حال حاضر او فقط یکی از بسیاری از quarterbacks در XFL تلاش برای پیدا کردن یک شانس دوم در انجام وعده خود را.

21 چارلز جیمز CB (5-9, 185, چارلستون جنوبی)
یک زمان وجود دارد هنگامی که جیمز به یکی از محبوب ترین بازیکنان فوتبال در Texans. افسانه ای خود را آغاز و در طول 2015 فصل سخت می زندکه او یکی از آخرین کاهش تگزاسی اردوگاه های آموزشی…

… و ادامه داد: زمانی که او استقبال را بر روی این تیم بخشی از راه را از طریق 2015. او نیز ساخته شده این تیم در سال 2016 اما هوا از بادکنک خود را با یک اشتباه بزرگ در از دست دادن به انگلستان در هفته 3 که فصل است و او از آنجا اطراف را به چند تیم قبل از دوباره پیدا کردن راه خود را به هوستون در XFL. او خواهد بود یکی از بیشتر به دنبال تولدش/عکس های سلفی در تیم توسط طرفداران Roughnecks.

44 ANDRE ویلیامز RB (6-0, 220, کالج بوستون)
ویلیامز ندارد هوستون تگزاس روابط اما او یکی fo بیشتر تزئین بازیکنان نوپای لیگ. در بوستون کالج ویلیامز یکی از پشت در حال اجرا در کشور به پایان رساندن چهارم در Heisman رای گیری در سال 2013. در NFl, او تا به حال بسیار سخت rookie سال با غول در سال 2014 (721 متری هفت touchdowns) قبل از حل و فصل را به یک بیت از یک کارگر ماهر ، در سن 27 این ممکن است Williams’ آخرین فرصت در یک NFL آینده.

54 LATROY LEWIS, LB (6-3, 240, تنسی)
مانند Coates and James Lewis یکی دیگر از هوستون تگزاس کوتاه تایمر پیوستن به این تیم در طول رنجور 2017 فصل و پیدا کردن راه خود را بر روی این میدان در ماه دسامبر زمانی که تیم نابود شد توسط صدمات. لوئیس’ نقطه بالا به عنوان یک تگزاس بود سه ماهه چهارم گونی از 49ers’ جیمی Garoppolo در ماه دسامبر از دست دادن خانه به Niners.

94 هفتگی EALY د (6-4, 273, میسوری)
آسان است که طعنه و tantalized در طول زمان خود را در NFL نشان دادن گاه به گاه چشمک می زند از درخشش در گرفتن پس از کارفرمایی. شاید بهترین بازی حرفه ای خود را در بزرگترین بازی زندگی حرفه ای خود را به عنوان او پر ورق آمار در سوپر باول 50 با رهگیری یک گونی دو TFL را دو QB بازدید, مجبور اشتباه کردن و اشتباه کردن بازیابی.

گوش دادن به شان Pendergast SportsRadio 610 از 6 صبح تا 10 صبح روزهای هفته تا کی. همچنین او را دنبال کنید در توییتر twitter.com/SeanTPendergast و مانند او در Facebook در facebook.com/SeanTPendergast.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im