زنجیر تلویزیون ارائه رایگان, اخبار, سرگرمی برنامه نویسی

خانه نشین بینندگان می توانید اقامت در و زنجیر’

ظرف را در جریان خدمات زنجیر تلویزیون است که ارائه دسترسی رایگان به برخی از اخبار و سرگرمی های برنامه نویسی در زمانی که آمریکایی ها ماندن در منزل به دلیل coronavirus بحران است.

“امروز ما اعلام کرد ما در حال ارائه آمریکایی ها با هزینه و دسترسی به اخبار و سرگرمی که ما مردم را تشویق به “اقامت و رسن.” به عنوان بخشی از این ابتکار SlingTV ارائه هزاران ساعت برنامه نویسی – از جمله کودکان و نوجوانان ، – از طریق یک تجربه رایگان بدون پرداخت مورد نیاز” شرکت گفت.

رایگان برنامه نویسی می توان از طریق یک برنامه دانلود شده در یک Roku آمازون یا دستگاه Android یا در sling.com.

رایگان برنامه نویسی شامل اخبار از ABC News Live به همراه هزاران نفر از فیلم را نشان می دهد و مناسب برای کودکان و نوجوانان و خانواده ها است.

“به ماندن آگاهانه در این زمان نامشخص آمریکایی ها نیاز به دسترسی به اخبار از منابع معتبر” گفت: وارن Schlichting گروه, رئیس جمهور, تلویزیون رسن. “با بسیاری از آمریکایی ها و پیدا کردن خود را ماندن در خانه ما یک فرصت برای استفاده از پلت فرم ما برای کمک به آنها در مقابله با این سرعت در حال تحول وضعیت است.”

زمان زنجیر تلویزیون مشترکین می توانید دسترسی به محتوای رایگان از زنجیر تلویزیون در رابط کاربر در هر زنجیر-تلویزیون-پشتیبانی از دستگاه بدون تغییر اشتراک خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>