SlingTV راه اندازی رایگان 14 روز ‘قرنطینه’ ارائه


ارتقاء بخشی از “ماندن در و زنجیر’ برنامه

خدمات OTT زنجیر تلویزیون گفت: آن را باز کرده است تا آن اخبار-غنی زنجیر بسته آبی رایگان برای مشتریان جدید برای 14 روز تلاش برای نگه داشتن آمریکایی ها مطلع به عنوان آنها مجبور به کار و بازی از خانه در طول COVID-19 شیوع.

زنجیر تلویزیون گفت: آغاز مارس 26 و از طریق آوریل 5, کسانی که جدید به جریان ویدئو در سرویس دریافت خواهد کرد زنجیر آبی به صورت رایگان و دسترسی به کانال های مانند سی ان ان فاکس نیوز, HLN, MSNBC, Bloomberg TV, پنیر چدار, اخبار Newsy و محلی در حال حاضر.

“با بیشتر ایالت ها و شهرداری ها صدور پناهگاه در محل سفارشات هر کس نیاز به آخرین اطلاعات به انجام بخشی خود را,” Sling TV, گروه رئیس جمهور وارن Schlichting گفت: در آزادی مطبوعات. “ما امیدواریم که برای ایجاد انگیزه آمریکایی ها به خانه ماندن و اقامت در طول این زمان بحرانی.”

این حرکت بخشی از برنامه کلی “اقامت و زنجیر” ابتکار که Sling TV راه اندازی شد در 18 مارس می دهد که آمریکایی ها هزینه و دسترسی به اخبار و هزاران نشان می دهد و فیلم بدون پرداخت زنجیر تلویزیون حساب مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>