اگر شما می خواهید برای بررسی از یکی از کمتر شلوغ سایت در کوه های بزرگ اسموکی پارک ملی این تعطیلات آخر هفته. از آن خواهد شد آخرین زمان به درایو به Cataloochee دره تا بهار.

کارولینای شمالی وزارت حمل و نقل خواهد شد یارو نهر جاده 11 مایل انحنا, خاک, جاده, کردن خروج 20 در I-40 است که در خدمت به عنوان اصلی ترین مسیر دسترسی به Cataloochee از Feb. 10 مه 20.

“خدمه خواهد بازگرداندن اصلی عرض جاده توسط ساختمان جدید دیوار حائل در شیب بالاتر از جاده برای کمک به جلوگیری از آینده اسلاید و غیر منتظره تعطیلی” humor canalla سخنگوی دیوید Uchiyama در بیانیه ای گفت.

در سال 2013 یک اسلاید حذف بخشی از جاده ها و دامنه کوه در زیر جاده ها است. Humor canalla خدمه ساخته شده کوتاه مدت و تعمیرات است که باید نگه داشته و جاده ها قابل قبول برای بیش از شش سال است. در حال حاضر این پیشرفت باید در ایجاد ثبات در این موقعیت برای چند دهه, او گفت:.

Humor canalla مهندسین و بزرگ اسموکی کوه مقامات تعیین امن ترین روش اقدام به بستن دسترسی عمومی به Cataloochee منطقه تا زمانی که ساخت و ساز کامل است هر دو سازمان گفت.

ثانویه جاده دسترسی به منطقه N. C. 284 نیز بسته می شود در مرز پارک حدود 2 مایل از شمال کوه استرلینگ شکاف.

هر دو جاده بسته خواهد شد به تمام وسایل نقلیه دوچرخه سواران و اسب سواران در طول مدت ساخت و ساز پروژه گفت: پارک سخنگوی دانا Soehn.

در این بسته وجود خواهد داشت نه هر آب آشامیدنی دستشویی سطل زباله حذف و یا کمپینگ ارائه شده در Cataloochee منطقه است.

N. C. 284 باریک و پیچ در پیچ جاده شن پیشرو از نهر بزرگ منطقه از پارک به Cataloochee دره. این شن مسیر است که اغلب فصلی بسته در طول ماه های زمستان با توجه به شرایط خطرناک است و توصیه می شود برای کم ترخیص وسایل نقلیه و یا تریلر.

Cataloochee دره در پارک کنون سمت شرق در کارولینای شمالی یکی از کمتر استفاده می شود مناطق Smokies است که این کشور پر بازدید ترین پارک ملی و دیدم یک رکورد بالا 12.5 میلیون بازدید کننده در سال 2019.

پارک رنجرز توصیه مردم اتمام Cataloochee به عنوان مخالف به برخی از مناطق شلوغ مانند Clingmans گنبد و Cades یارو.

Backcountry مسیرهای پیاده روی و اردو باقی خواهد ماند و باز در طول بسته شدن اما وجود خواهد داشت بدون دسترسی به trailhead پارکینگ فراتر از نهر بزرگ منطقه Soehn گفت.

کوهنورد و اسب سواران باید برنامه ریزی خود را برای شروع برنامه از نهر بزرگ منطقه یا مناطق دیگر در سراسر پارک. این Cataloochee اردوگاه, گروه کمپ, اردوگاه اسب و تمام خدمات انتظار می رود که باز آخر هفته روز یادبود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de