SMPTE گسترش دسترسی به برنامه های آموزشی, حوادث و استانداردهای اسناد


گسترده تر و مقرون به صرفه تر آنلاین ارائه می دهد متخصصان صنعت فرصت برای ارتباط رشد و آماده شدن برای آینده

سفید دشت, n. y. — مارس 23 سال 2020 — SMPTE® سازمان است که در تعریف آینده از داستان سرایی امروز اعلام کرد تغییرات به آن آموزشی برنامه نویسی و طراحی شده به آن را آسان تر برای متخصصان صنعت به نگه دارید تا با آخرین فن آوری و برای یادگیری مهارت های جدید. علاوه بر حمایت از توسعه حرفه ای جامعه را قوی آرایه رسانه و جلسات و دوره های آنلاین ارائه می دهد کاربران یک راه برای ارتباط با همکاران و آماده سازی برای فرصت های آینده در صنعت و جهان است.

“ما می دانیم که بسیاری از متخصصان صنعت در حال کار ساعت های طولانی به نگه داشتن اخبار و سرگرمی در حال اجرا در حالی که دیگران در حال کار از خانه و برخی از آنها گذاشته شده است” گفت: باربارا Lange, مدیر اجرایی, در SMPTE. “این یک زمان دشوار برای صنعت ما و تمام اعضای ما در سراسر جهان بدون توجه به آنچه وضعیت خود را. امید ما این است که بهبود دسترسی به SMPTE رسانه مجازی دوره های زندگی جریان جلسات و مجموعه ای از استانداردها و مقالات مجله کمک خواهد کرد که عضویت ما حفظ ارتباط با همسالان و مربیان در ادامه به استفاده از تجربه مدیران صنایع و گسترش خود را از دانش و تخصص و آمادگی برای هر آنچه در آینده ممکن است به ارمغان بیاورد.”

SMPTE ساخته شده تغییرات زیر به آن آموزشی و ویژگی های ارائه شده:

• مجازی البته قیمت قطع شده است 50٪. جزئیات در دسترس هستند تحت مربی و مطالعه گزینه های در دسترس آموزش و پرورش از منوی کرکره ای در smpte.org.

• SMPTE فن آوری رسانه ای در حال تمام آنلاین در دسترس برای همه در smpte.org/smpte-webcasts.

• جامعه و همچنین افتتاح مجموعه آزادانه در دسترس SMPTE استانداردها و مقالات از SMPTE حرکت تصویربرداری مجله به کمک حرفه ای در کار خود را. مشاهده لیست در smpte.org/free-standards-and-publications.

• جامعه است که کار با محلی SMPTE بخش به جلسات جریان به طوری که هر عضو می تواند به اقامت در بالا از فن آوری بدون توجه به جایی که آنها هستند. آخرین اخبار در جلسات بخش در دسترس است smpte.org در جامعه خبرنامه و محلی در بخش ایمیل. اشتراک به طور کلی و بخش خاص ارتباطات در go.smpte.org/subscribe.

• SMPTE است ، microsites ها و کمک حرفه ای به دست آوردن بینش های زیر یک تم. تم تاسیس تا کنون عبارتند از: هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در رسانه ها, mit media lab در رسانه ها و Microservices در رسانه ها. بیشتر سایت ها در حال حاضر تحت توسعه است.

SMPTE جمهور پاتریک Griffis, که همچنین فناوری معاون رئیس جمهور در CTO در دالبی به تازگی خطاب به اعضای یک پیام است که ادامه خواهد داد به تکامل به تحولات و فرصت های بوجود می آیند. این پیام است که قابل مشاهده در smpte.org/smpte-president-message-members. خیلی از خبری که Griffis سهام نیز قابل اجرا به بزرگتر حرفه ای جامعه است.

“در طول SMPTE تاریخ جامعه و پاسخ به مطالبات در حال تکامل فن آوری از طریق فن آوری ما کمیته های آموزشی, ارائه شده, دسترسی به فکر پیشرو مهندسین و معماران و طراحان و بیشتر” توضیح Griffis. “وضعیت ما در حال حاضر در حال تولید یک مجموعه جدید از خواسته ها و چالش های عضویت ما و صنعت. برای پاسخ به این چالش ها ما در حال ساخت برخی از استانداردهای ما اسناد و SMPTE حرکت تصویربرداری مجله مقالات آزادانه در دسترس است و دسترسی به کتابخانه گسترده ای از حرکت-تکنولوژی تصویربرداری و حرفه ای رسانه ها آموزش گزینه های مقرون به صرفه تر به مهندسین و متخصصین در سراسر جهان است.”

کاربران با به روز پروفایل می توانید مطمئن شوید که آنها در حال گرفتن آخرین اطلاعات در تمام منابع SMPTE را ارائه کرده است. کاربران به سادگی ورود به SMPTE سایت برای دسترسی و ویرایش مشخصات خود را داده است.

جامعه خواهد بود ارسال تمدید عضویت از طریق ایمیل. حق عضویت انجمن حمایت گسترده ای از برنامه های آموزش و پرورش و همچنین به عنوان محلی بخش و SMPTE حرکت تصویربرداری مجله. SMPTE ارائه می دهد حرفه ای و تمدید عضویت در 50% برای کسانی که بیکار هستند و می خواهم به تمدید در حال حاضر. اطلاعات بیشتر در دسترس هستند از SMPTE عضویت مدیر روبرتا گورمن [email protected]

اطلاعات بیشتر در مورد SMPTE در دسترس است smpte.org.

# # #

در مورد SMPTE®
جامعه از حرکت تصویر و تلویزیون مهندسین® یا SMPTE است تعریف آینده از داستان سرایی. جامعه ماموریت برای فعال کردن ویژگی های چارچوب است که اجازه می دهد تا حرفه ای جهانی جامعه به رسانه های هنری, آموزشی, و مقاصد سرگرمی و برای توزیع آن محتوا برای بهره مندی و لذت بردن از مردم در سراسر جهان. به عنوان یک جهانی داوطلب محور جامعه از فن توسعه دهندگان و طراحان SMPTE است که مشغول رانندگی با کیفیت و تکامل از تصاویر متحرک و تلویزیون و رسانه های حرفه ای. جامعه مجموعه استانداردهای صنعت است که کمک به کسب و کار حداکثر رساندن بازارهای خود را بیشتر مقرون به طور موثر فراهم می کند مربوط به آموزش و پرورش است که پشتیبانی از کاربران حرفه ای رشد و پرورش درگیر و متنوع عضویت در جامعه.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا خواص صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/SMPTE/200423SMPTE-Education.docx

لینک عکس:
www.wallstcom.com/SMPTE/SMPTE-Educational_Offerings.jpg
عکس عنوان: گسترده تر مقرون به صرفه تر ارائه شده از SMPTE اجازه دهید حرفه ای, اتصال, رشد و آماده از خانه های خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>