رسانه های اجتماعی در حال تغییر است ما بیشتر

“من شما را دوست دارم Gramma” یک کودک نو پا sputters از صندلی بالا و به دنبال آن با بداهتا خنده: 201 دوست دارد.

(دو ساله نوه باز می شود یک کیسه آرد—آن را در همه جا می رود و او به نظر می رسد تا زمانی.): 157 دوست دارد.

در روز و یا پس از ارسال کنه شروع به خرد شدن به عنوان نشانی از هیجان تایید دریافت کرده و آنچه ممکن است ناخودآگاه باقی می ماند این است: چرا این پست در مورد من نوه دریافت کمتر دوست دارد?

پس از تمام نظرات مثبت صحبت می کنند haha های رسانه های اجتماعی کاربر در سمت چپ با یک ریزه-کوچک غرق شدن سوال: چه می توانم انجام دهم بهتر است دفعه بعد ؟

و پس از آن دوره وجود دارد که کاربر بر روی “میل” end که تجارب چه روان درمانگر دکتر متی بهشت می گوید: خطرناک ترین جزء از رسانه های اجتماعی: اجتماعی مقایسه.

اما این همه نیست. آن را بهترین دوست: FOMO یا ترس از از دست رفته است, see-saw کشیدن کاربران دوباره و دوباره. و آن را کمک نمی کند که استراتژی کسب و کار به احتمال زیاد در حال حاضر شامل رسانه های اجتماعی و با یک تشویق پاسخگویی به آن است.

به معنای واقعی کلمه. بن افلک کشیدن یک سیگار. تکواندو.

“در یک سنتی, شبکه اجتماعی, شما ممکن است خودتان مقایسه کنید تا به ده نفر است. در رسانه های اجتماعی شما در حال مقایسه خود را به هزاران و حتی صدها هزار نفر—آن همواره ما را در حال سقوط کوتاه می گوید:” بهشت.

آن را ایمن می گویند که 2.65 میلیارد نفر در سراسر جهان که شرکت در رسانه های اجتماعی خودمان را پیدا کنید در ترشی.

نوجوان استفاده از رسانه های اجتماعی وجود دارد خراب قطار در حرکت آهسته. هنگامی که مزاحمت سایبری در میان نوجوانان می گیرد به نظر می رسد شایعات, شایعات بی اساس در یک صفحه عریض که در نتیجه خجالت محرومیت یا بدتر. در قرن 21 ما حتی تا به حال به اختراع “Cyberbullicide” یک اصطلاح برای خودکشی “با توجه به داشتن غیر مستقیم و یا مستقیم با تجربه آنلاین پرخاشگری:”

آن را ویرانگر به فکر می کنم که تقریبا 7 درصد از افراد جوان باید اقدام به خودکشی که برای هر کس که موفق وجود دارد 100 که سعی می کنید—چون به آنها مرگ برای تلفن های موبایل بهتر از رفتن به مدرسه هر روز در میان دیجیتال زمزمه. در آن سن و سال اینترنت واقعا غیر قابل اجتناب است.

بهشت متحده “مضحک بچه ها که در رسانه های اجتماعی هستند و در برخی از راه در یک نقطه ضعف.” آکادمی اطفال آمریکا تعریف اصطلاح دیگری: Facebook افسردگی که توصیف این نوع از علائم افسردگی دیده می شود قبل از نوجوانان و نوجوانان است که گذراندن وقت در رسانه های اجتماعی. FOMO بسیار واقعی و در محافل اجتماعی ترس است که توسط دست رفته بر روی یک فعالیت آن را در برخی از راه منجر به خروج. و دوباره طرد اجتماعی در میان نوجوانان ثابت کرده است کشنده باشد.

بازگشت به مادر بزرگ, 2006 زمانی که Facebook را باز کرد به طوری که هر کسی با یک آدرس ایمیل می تواند بپیوندید. فعلی @edus هرگز درهم خیلی سریع به حذف عکس ها, پاک کردن پروفایل پس از دریافت درخواست دوستی از مادر خود—یا عمه—و یا حتی بدتر از گذشته مدرسه ابتدایی معلم.

در حالی که بزرگسالان در نظر گرفته می شود کمتر تاثیرپذیر کمتر شکننده—در یک محیط اجتماعی—هستند ؟ Facebook افسردگی است نه محدود به نوجوانان است.

شاون McDermott, یک مهندس شبکه (فنی حرفه ای که قصد پیاده سازی و نظارت بر شبکه های کامپیوتری) تا به حال حضور رسانه های اجتماعی از آنجا که سیستم بولتن بورد ’80s. او در نوشته ها و نظرات هر روز قوی آنلاین شخصیت خود را به رسمیت می شناسد و شرایط “Facebook افسردگی” و “FOMO.”

“منظورم این است که برای مطمئن شوید که من می دانم مردم خودم که در فرد ممکن است به عنوان مهاجم در زندگی واقعی به عنوان آنها خواهد بود آنلاین” McDermott می گوید.

نادان خنده دار, mis-آموزنده سطح بالا پست های تحریک او را به واکنش نشان می دهند بیشتر است. “من سعی می کنم به نقطه ای مردم به حقایق آموزش بدون اینکه آنها را عصبانی. گاهی اوقات اگر به شما حمله را تعطیل خود را گوش دادن و توانایی های شما چیزی انجام,” او می گوید.

در حالی که McDermott اذعان می کند او ممکن است گناه از اینترنت چرخش در یک راه سرگرم کننده با دوستان خود وجود دارد حساب که با استفاده از قدرت از گمنامی به ترول بدتر. او را گرفته در چند. “آن را مانند کشتی با یک خوک در گل شما هر دو رفتن به کثیف.”

McDermott اضافه می کند که هنگامی که او مشغول اظهار نظر منفی گاهی اوقات نوشیدن درگیر شد و اگر آن را با کسی که او می دانست که او معمولا در محافل بازگشت به جبران. همانطور که برای کسانی که او نمی داند که شخصا به عنوان آنها می گویند: Auf Wiedersehen, سراخ کون.

بهشت که ستایش شده است اما همچنین کاهش در رسانه های اجتماعی مربوط به ظاهر خود را در یادگیری کانال می گوید: “بسیاری از در بزرگ آنلاین پایه فن عشق چه باید بگویم و دیگر نمی تواند مقاومت در برابر مصرف jabs به عنوان قد کوتاه است. من شاهد بوده است و به مجازی اوباش ذهنیت و آن طول می کشد یک پوست ضخیم خود را خارج وجود دارد.”

حفاظت از اراذل و اوباش ناشناس ماندن به معنی مردم عمل در راه گفتن چیزهایی که آنها به طور معمول نمی اکسپرس در فرد است.

ذهنیت اوباش در جریان بوده است, من می خواهم تصور کنید, از زمان های ماقبل تاریخ هر چند به احتمال زیاد این دایناسورها احتمالا فقط hangry.

به راحتی سرمایه داری و همبند مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی قرار داده اند آن را به صورت ضروری در جامعه ما بدون در نظر گرفتن معایب آن را در خدمت به ما احساسی خوب بودن.

و یا به عنوان بهشت می گوید:

“شما همیشه پیدا کردن کسی بهتر از شما در رسانه های اجتماعی: زیباتر و قوی تر و سریع تر و دقیق تر. آن را بسیار سخت به احساس می کنم مثل شما خوب در هر چیزی از آنجا که بسیاری از مردم به نظر می رسد به آن را انجام دهد از شما بهتر است.”

افسوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>