حل سرد موارد و رمز و راز در پشت TBI: در داخل Alcatraz شرق جرم موزه نمایشگاه

فکر می کنم از آلکاتراز شرق جرم موزه جدید در نمایشگاه به عنوان دو برای یک: برجسته کار کمتر شناخته شده تنسی سازمان اجرای قانون در حالی که درخواست را به کمک در حل سرد موارد است.

کبوتر جعل جاذبه های شناخته شده برای نمایش برخی از کشور بدنام ترین جنایتکاران و گریز ماشین های جدید باز کرده و گرفتاری نمایشگاه بر اساس تاریخ و کار تنسی دفتر تحقیقات.

این نمایشگاه موقت می دهد بازدید کنندگان پشت سر-به-جرم-صحنه نگاه در جزئیات و شواهد از حل و موارد حل نشده از سراسر داوطلب دولت است.

“برای یک زمان بسیار طولانی سازمان ما شده است پیچیده در بسیاری از رمز و راز” TBI سخنگوی جاش Devine گفت ناکس اخبار. “ما امیدواریم که این نشان می دهد مردمی از این فرصت برای قدردانی بیشتر از وسعت آنچه که ما انجام دهد.”

راشل ادیب مدیر برای آثار و نمایشگاه در موزه مشغول به کار با TBI به کامپایل اطلاعات و ایجاد نمایشگاه بیش از دو سال است.

“من احساس می کنم مانند بسیاری از بازدید کنندگان ما آشنا هستند با خود محلی کلانتر, یا می دانید چه اف بی آی می کند اما آنها لزوما در مورد کار که TBI می کند و چگونه حیاتی آن است که برای کمک به حل موارد در طول کل دولت و آوردن منابع اضافی برای جوامع کوچک,” ادیب گفت.

ترک خوردگی محلی موارد

بازدیدکنندگان در موزه این شانس را به خواندن در مورد وحشیانه 2015 قتل دونالد لاتون در کداک یک مورد سرد که در آن مقامات هنوز به دنبال پاسخ و چندین هرگز حل و فصل از دست رفته کودکان موارد است.

“ما این را به عنوان یک فرصت نه تنها برای برجسته کردن کار ما و آموزش های عمومی بلکه واقعا همچنین مطمئن شوید که مردم آگاه هستند از موارد حل نشده و از دست رفته کودکان” Devine گفت. “این فقط طول می کشد یک فرد برای نجات کسی که به خوبی ممکن است یک بازدید کننده به این موزه که می بیند چیزی و می داند که چیزی که می تواند ما را به پاسخ.”

از دیگر موارد برجسته عبارتند از: 2012 Bain خواهر آدم ربایی 2014 قتل Rhonda Daugherty و 1998 قتل امور خارجه بهداشت ، تامی Burks.

برجسته قهرمانان

همچنین در نمایش یک فریم با اعتبار و نشان از عامل د’Greaun ‘دی’ Frazier اولین TBI عامل مرگ در حین انجام وظیفه.

فریزر بود که در موزه روز دوشنبه به یادبود مورد.

“من درک که حافظه خود را در حال زنده نگه داشته و فداکاری است که او ساخته شده است چیزی است که ما را همیشه گرامی” فریزر مادر ویرجینیا Mondie گفت. “من امیدوارم که مردم او را ببیند و می دانم که کسی است که همیشه به دنبال جامعه و که آنها را به یک خانواده بیش از حد.”

بازدید از آلکاتراز شرق در Pigeon Forge

Alcatraz شرق جرم موزه طول می کشد بازدید کنندگان در یک سفر را از طریق تاریخ آمریکا جرم است. نمایشگاه های تعاملی و اصل آثار را به موزه سرگرم کننده و آموزشی تجربه.

بیشتر: جعل کبوتر در حال حاضر بستنی است که شما می توانید ‘buzzed.’ می تواند ناکسویل بعدی خواهد بود ؟

موقت TBI نمایشگاه باز است و خواهد شد بر روی صفحه نمایش تا ژوئن 2021.

پذیرش کلی بلیط ها $14.95 برای کودکان سنین 8-12 و $26.95 برای بزرگسالان است. قیمت با تخفیف در دسترس هستند برای سالمندان, قانون و اعضای نظامی و Seiver ساکنان شهرستان.

محکم بلیط قیمت ارائه شده برای اضافی موزه تجارب است.

خانواده جاذبه در 2757 پارکوی در کبوتر کرده ام. موزه باز است ساعت 10 صبح تا 9 بعد از ظهر آخرین تماس برای خرید بلیط یک ساعت قبل از بسته شدن.

بلیط های در دسترس هستند alcatrazeast.com/tickets.

ایمیل Allie Clouse در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @allie_clouse. اگر شما لذت بردن از Allie پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>