برخی از ناکسویل سالن آماده برای باز کردن اما بدون که کلاسیک جو

دانیل براک زمان بزرگ نیست. جانباز عصب است که دارای تخصص در مردان نظافت شروع کسب و کار خود را در ماه ژانویه است. او فقط گرفتن آغاز شده که coronavirus بسته همه چیز را.

بیش از یک ماه بعد براک آماده است برای رفتن دوباره و برنامه ای برای باز کردن مغازه خود را روز شنبه هنگامی که Knox County منظور محدود کردن بدن, تا تو, سرو و دیگر کسب و کار برداشته شده است. مادر چهار گفت: او می خواهد به خارج شدن از خانه و بازگشت به کار.

او در استودیو است که در داخل فرگت را Studios غرب سالن سوئیت. او گفت که او را به گرفتن پیام از مشتریان “التماس” او را به پشت باز است.

“آن را واقعا دشوار است برای بستن درب بلکه من می دانستم که چقدر مهم است و من صبر کردم بسیار با صبر و حوصله برای این ماه در حال حاضر (shutdown),” او گفت: اوایل این هفته.

تغییر قوانین برای تنسی سالن و آرایشگاه

براک مثل این است که یک تعداد سالن و آبگرم صاحبان کسب و کار کوچک در Knox County, در انتظار virus محدودیت و آماده برای بازگشت به کار.

در اوایل این هفته زمانی که Knox County شهردار Glenn Jacobs و Knoxville شهردار Indya Kincannon اعلام کرد شهرستان دستورالعمل جدید جاکوبز گفت: سالن ها و دیگر خدمات شخصی کسب و کار خواهد بود قادر به باز کردن “هفته جلوتر از بقیه از دولت است.”

رژیم صهیونیستی. بیل لی تغییر کرده است که جدول زمانی.

Knox County هنوز باز خواهد شد تا برای اولین بار در روز جمعه اما لی گفت: نمایندگان مجلس صبح امروز (یکشنبه) که در سالن و آرایشگاه در سراسر کشور می تواند به عنوان اوایل به عنوان چهارشنبه آینده در 89 شهرستانهای تحت سفارشات خود را از بهداشت فردی ادارات.

بیشتر: چگونه ناکسویل و Knox County, برنامه ریزی برای باز کردن همه چیز به عقب تا در میان coronavirus

در اصل فرماندار اعلام کرد بقیه دولت را مجبور به انتظار برای کوتاهی مو و سبك حداقل تا مارس 29. در جهت او به گریز به اصلاح حکم و کمتر از یک روز بعد از او.

چگونه سالن کار خواهد کرد برای جلوگیری از coronavirus

براک گفت که او را به تمرین در فرزندان و شوهر چگونه او را قطع مو در طول COVID-19 — هنگامی که هر دو او و مشتری خواهد شد با پوشیدن ماسک. او آن را به او گفت. چون او شده است هل دادن قرار ملاقات را برای هفته, براک گفت که او یک خط از مشتریان آماده برای به دست آوردن یک تر و تمیز. اما او برنامه ریزی در نظر گرفتن آن کند.

“من به شما کنترل تعدادی از مشتریان من در یک روز. من قصد ندارم به کار یک شیفت 12 ساعته که برای اطمینان حاصل کنید,” او گفت:. “بنابراین من تنها قادر به انجام بسیاری از یک روز و قادر به پاکسازی در بین با اسپری های ضد عفونی کننده و پاک کردن شمارنده و تغییر حوله و capes.”

در سراسر شهر, تیغ سلمانی تیز و نه کارمند تمام وقت در حال آماده سازی برای باز جمعه است. صاحب جاش فینک گفت: این فروشگاه که نزدیک به جشن ششمین سال خود را در کسب و کار — به تازگی تغییر به یک قرار ملاقات-تنها سیستم پس از انتقال آسان تر خواهد بود.

وجود خواهد داشت دیگر تغییرات بیش از حد, او گفت:. تر تمیز بدون ریش trims, آرایشگران با پوشیدن ماسک (حتی اگر آنها مه تا عینک خود را) و مشتریان خواهد شد و باید منتظر مدل موی خود را در وسیله نقلیه خود را.

“من فکر می کنم (انتظار خارج) است که برای ما بزرگترین ضربه چون من احساس می کنم که یکی از بهترین بخش در مورد این آرایشگاه است که جو و کشیدن همه خارج از سلمانی نوع کشد که فضای دور کمی,” او گفت:.

“آیا ما باید یا نباید نگران من نمی دانم” او ادامه داد. “اما بسیاری از ما در حال حاضر استفاده از دستکش هنگامی که ما کوتاهی مو و چیزهایی مانند آن پس تا آنجا که می رود ما نوع در حال حاضر استفاده می شود به آن.”

دیگران, چند, نیست, بنابراین مطمئن شوید. یک کارمند در یک آبگرم محلی تماس ناکس اخبار را با نگرانی در مورد محل کار خود را باز جمعه است. فرد خواسته برای او هویت نکردن چرا که او را نگران میکند.

در میان دیگر خدمات آبگرم می کند, آرایش و اپیلاسیون کامل بدن. کارمند گفت: کارگران نمی تواند عمل اجتماعی فاصله و آنها نمی توانند جمع آوری بیکاری اگر آنها را انتخاب کنید به ماندن در خانه پس از شهرستان اجازه داده است کسب و کار برای باز کردن.

“راه شهرستان است که به دنبال آن است که ما در حال رفتن به اجازه دهید مردم برای در حالی که کمی ببینید که چه کسی بیمار می شود و سپس بسته آن صنایع پایین و من فقط نمی خواهم به یک خوک گینه برای بیماری چون من نمی توانم اجتماعی فاصله است.”

Knox County, راهنمای سالن و سرو خال کوبی

  • باز تنها با وقت قبلی. صندلی برای کاربران حداقل باید 6 فوت از هم جدا در مناطق خدمات. کاربران نمی توانید صبر کنید در داخل.
  • مراجعان و کارکنان/ارائه دهندگان خدمات باید غربالگری قرار گرفتن در معرض بیماری قبل از خدمت.
  • مشتری و کارمند/ارائه دهنده خدمات باید از پوشیدن پارچه صورت پوشش اگر خدمات ارائه شده نیاز به کارگر به عرض 6 پا از مشتری است.
  • خدمات که نیاز به حذف از مشتری در صورت پوشش نمی توان انجام شده در طول فاز یک.
  • هنگامی که عملی اضافه کردن پلکسی گلاس موانع حفاظتی به ایستگاه برای کاهش تماس بین حامی و ارائه دهندگان خدمات. مورد نیاز برای مانیکور و پدیکور ایستگاه های جداگانه حامی و ارائه دهنده خدمات.

ایمیل تایلر در محک [email protected] و به دنبال او را در توییتر @tyler_whetstone. اگر شما لذت بردن از تایلر پوشش حمایت قوی محلی نگاری با اشتراک برای دسترسی کامل به تمام مطالب ما بر روی هر پلت فرم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>