برخی از آخرین تغییرات به هوستون هنرهای نمایشی صحنه آمدن به شما

به عنوان محلی اقامت در خانه سفارشات در محل باقی مانده هوستون هنرهای نمایشی جامعه همچنان به پیدا کردن راه هایی برای یادآوری مخاطبان آن است که هنوز هم در اینجا با وجود تعویق انداختن و لغو اجرای برنامه است که مخاطبان در شمارش شد و شرکت ها نیاز به اقامت مالی حلال.

هوستون باله است و لغو آن برنامه ریزی و اجرای کلاس ها برای آینده قابل پیش بینی نیست حکم را به طور کامل امکان از سرگیری در برخی از زمان و بعدها در سال است.

این نیز تاثیر می گذارد باله آکادمی کلاس که لغو شده اند در حال حاضر. “پیشرفته ترین دانش آموزان (که زندگی در هوستون باله خوابگاه یا آپارتمان) را به خانه بازگشت. در مورد سیزده دانش آموزانی که قادر به بازگشت به خانه در حال مراقبت برای هوستون باله کارکنان. برای اطمینان از تداوم ترم ما, آکادمی علمی به سرعت در حال ایجاد اصلی محتوای دیجیتال برای همه دانش آموزان از جمله باله کلاس های متناسب با هر سطح از آموزش” رئیس جمهور هیئت مدیره S. شاون استفن گفت: در یک ایمیل اعلام خواهد شد.

در بیانیه ای که Stephens همچنین گفت: کمیته اجرایی هفته گذشته “و بر خلاف بسیاری از همسالان ما در سراسر جهان و در هوستون به اتفاق آرا رای به استفاده از پول نقد در دست به افتخار ما تعهدات مالی به ما کارکنان تمام وقت (رقصنده کارکنان تمام وقت معلمان) از طریق پایان سال مالی جاری. پس از یک بررسی جدی ما منابع مالی کمیته اجرایی موافقت کرد که این مسئول انسانی و البته درست.”

گروه تئاتر یکشنبه اعلام کرد که آن را لغو بقیه آن 2019-20 فصل با توجه به کوروناویروس. مانند بسیاری از دیگر سالن های تئاتر در هوستون از آن است که درخواست دارندگان بلیط برای اهدای هزینه بلیط خود را پس بدون اجرای برنامه و یا آن شرکت را لغو و بالا بردن صندوق, جشن, منابع مالی آن نامشخص است.

دارندگان بلیط با ما تماس بگیرید [email protected] برای بلیط گزینه های. لطفا صبر کنید تا آوریل 6 به تلاش برای رسیدن به تئاتر از طریق تلفن در 713-520-0055.

فاجعه بار تئاتر ساخته شده یک ضبط کامل از تولید آن کوهان دار تغییراتدر دسترس به صورت رایگان در یوتیوب. با توجه به Shayna Schlosberg مدیریت جهت فاجعه بار در طول کراوات آنها تحت sStay در خانه سفارشات آنها ارائه خواهد شد دیگر ضبط شده از محصولات خود را.

خیابان اصلی تئاتر راه اندازی کرده است بلند پروازانه برنامه آنلاین هنر همراه با خیابان اصلی تئاتر است.وجود خواهد داشت چهار جزء با به طور منظم رایگان آنلاین ارائه شده:

[email protected]صفحه اصلی: شما آمده ام به خانه ما این همه سال – در حال حاضر اجازه دهید ما به شماست. ما باید هنرمندان های تک گویی ها و آهنگ ها, طراحان, های هنری, مدیران, های, داستان, همه از طریق فیلم کوتاه.

TY سه شنبه ها: ارائه برای ما تئاتر برای مخاطبان و اعضای خانواده خود را در قالب فیلم کوتاه و فعالیت های پیوست.

همکاری کلاس: آنلاین کلاس های تئاتر برای کودکان و یا هر کسی که می خواهد به کمی سرگرم کننده!

بخشی از هنر سری آنلاین: ادامه خواهیم داد ما MainStage بخشی از هنر سری آنلاین با بحث از طریق زوم به طوری که ما می توانیم با هم زندگی می کنند. رایگان و برای همه به عنوان همیشه. لطفا توجه داشته باشید: این را کمی طولانی تر به ترتیب اما آنها در آثار هستند.

خیابان اصلی ارسال خواهد شد هنر با هم ارائه در این سیستم عامل:

MainStreetTheater.com
Facebook: @MainStreetTheaterHouston
توییتر: @msthouson
Instagram: @mst_houston
یوتیوب: خیابان اصلی تئاتر هوستون
هفتگی eblasts: ثبت نام در MainStreetTheater.com (اسکرول به پایین صفحه)

هوستون بزرگ اپرا که لغو بقیه آن 2019-20 فصل است که به دنبال به جلو به سقوط زمانی که آن 2020-21 فصل امیدوار است برای شروع با کارمن و ورتا. در ضمن HGO است های آخر از آن 2000 تولید کارمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>