تیک-تاک-تیک-تاک—Makin’ عشق با هوستون مطبوعات گرسنه است یک بار دیگر به ارائه بیشتر غیر متعارف روز ولنتاین توصیه های موسیقی. انتظار می رود این صف به ذوب لباس درست کردن بدن خود را هر کجا که شما ممکن است; آشپزخانه, پارکینگ, بیایید امیدوار باشیم که نه پدر و مادر و معلم و… اما من حدس می زنم با توجه معلم است که می تواند واقعا کار می کنند ؟

چند نکته اگر من ممکن است در تهیه یک لیست پخش و همچنین چیزهای دیگر:

  1. اگر شما واقعا احساس می کنید نیاز به بازی یک آهنگ آهسته استراتژیک گیاه آن را در وسط لیست پخش به طوری که او/او از لحاظ جسمی نمی تواند دریافت کنید و آن را تغییر دهید.
  2. در حالی که آن را قطعا یک حزب کار را به حفاظت بهتر است اگر طرف دیگر دارای پشتیبان گیری حفاظت در صورتی حزب برای اولین بار نیست که گه خود را با هم و یا در صورت بیش از آنچه که ارائه شد مورد نیاز است.
  3. من حدس می زنم برای زوج های متاهل— قفل درب ؟ اما می کند که محدود کردن فعالیت های اتاق خواب…

برای گوش دادن به توصیه های زیر در کامل اتمام لیست پخش “Makin’ عشق با هوستون مطبوعات 2020” در Spotify توسط کیت مک لین. اگر شما از دست رفته در سال گذشته نه چندان کلاسیک ولنتاین روز آهنگ آن را نیز در دسترس بر روی لیست پخش Spotify در: “Makin’ عشق با هوستون مطبوعات 2019.”

بدون خدا نگهدار بیشتر و در تن از Usher: آنها با ما تماس بگیرید H-O-ما-به-N, P-R-ESS در حال حاضر کودک به من بگویید که شما می خواهید شما می خواهم به انجام این کار با من.

“در آفتاب (شیر پسر Electrify ریمیکس)” با کالی ماهواره TIAAN شیر پسر: شاید من مرده ام. شاید او مرده است ؟ ما همه مرده ؟ این آهنگ نهایی “خیلی خوب من ممکن است مرده” جام جم.

“غرق شدن (Avicii Remix)” توسط Armin Van Buuren, لورا, V, Avicii: این آهنگ باعث می شود من می خواهم به سقوط به یک توپ های نئون گودال و شما را پیدا کردن من. که یا چرخ در IAH به برخی از شهر, پارتی, جزیره تا پایان فروش همه چیز خود را در بازگشت به خانه از طریق Craigslist پذیرش صندوق پول برای باز کردن یک trattoria و نوشتن رمان-رمان-در-کنار در به طور کامل کارکنان ویلا. و به طور کامل کارکنان این بدان معناست که: dudes به راننده شما مکان زمانی که شما در حال شلاق در اطراف در یک سال 2020 مک لارن.

“در عشق” توسط Baynk: ظریف, ریتمیک, پس زمینه, مصنوعی, می, جاز حتی sleepiest از شنوندگان را به حرکت است. در خانه سالمندان آن نوع از صفحه کلید سکته مغزی منجر به STD است. فقط شوخی, من عاشق همتون. لطفا ادامه به تعداد زیادی از جنس وحشی. آیا آن را برای بیش از حد خسته سی و چیزی را با بچه ها.

“صبح” توسط مارک E Bassy: شما می توانید تصور کنید که بیدار شدن از خواب به یک صدای شبیه به این ؟ شعر مثل این ؟ لعنت. من نمی دانم. من مژه ممکن است حلق آویز اما آیا شما می خواهید برای دریافت شماره من?!?

“دریافت رایگان” توسط Major Lazer, Amber Coffman: یک روز کامل آمده است و رفته پوشیدن چیزی جز نازک پارچه های ضد آب و در حال حاضر از آن زمان به پوست که حتی در عمومی در کنار ساحل ،

“شب گذشته یک D. J. زندگی من را نجات داد” توسط Indeep: چند بار به یک DJ نجات زندگی خود را? دقیقا.

“کارولین” توسط Aminé: Aminé زمانی که به شما می گویند: “بیایید گوری مانند یک فیلم تارانتینو” آیا شما معنی مانند Once Upon A Time In Hollywood یا بیشتر شبیه به بیل را بکش: جلد 1? آره خشن ممکن است به منظور برای این یکی.

“عشق Serenade (Pt.1 و دوم)” توسط Barry White: خرس قطبی فرش پوست می شود. روسیه سفید(‘S.) 78 درجه داخل مانند شما آن را می خواهم. بزرگ پیتزا هاوایی در راه است. آه صبر کنید, آن را فقط به من.

“برو F*** خودتان” توسط دو پا: و فقط می خواهم که— پلکان bannister درگیر می شود.

محترم ذکر است فقط به این دلیل:

“باور” توسط X❻: Hmm شاید این می رود در سمت راست ماشین قبل از اینکه شما با گرفتن و در آغوش که کسی خاص. هیچ کلمه مورد نیاز است. نه واقعا. لطفا توقف صحبت کردن.

“من”. توسط geneva track & field: پرداخت بدون توجه به متن آنها بسیار مرضی اما از سوی دیگر این ظروف فقط به پایان رسید و انتظار آن است که صابون دست به ریاست…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su