صدایی زنگ: چربی تونی مجبور است مردم را از خواب بیدار و به اطراف نگاه

هوستون خود Fat Tony است صدایی زنگ و اجبار همه را از خواب بیدار. “کل آلبوم در مورد هرج و مرج است که ما در حال حاضر نه به صراحت در مورد هرج و مرج اما در مورد چگونگی آن را ساخت ما احساس و ایده های در مورد چگونه ما می توانیم در برابر آن واکنش نشان می دهند می گوید:” هنرمند.

Fat Tony است نقل مکان به نیویورک خواهد شد بازگشت به زادگاه خود را برای نمایش در وایت اوک سالن موسیقی پنج شنبه, مارس 5. نسل اول نیجریه-آمریکا مطرح شد در هوستون سوم بخش و ساخته شده یک نام برای خود را با ترکیب منحصر به فرد از در خود را به صورت شعر همراه با یک غیر قابل انکار عنصر از سرگرم کننده است.

“من می خواهم این آلبوم به فشار برای مردم به ماندن درست به آنچه آنها باور دارند که به حق است و آنچه آنها باور دارند که عادلانه و به مبارزه برای خود بلکه بسیاری از سرگرم کننده در حالی که انجام آن بیش از حد.”

پیام خود را واضح و روشن از خواب بیدار و آهنگ طنین عمیقا با ترکیبی از احساسات مردم ممکن است در مورد آب و هوای فعلی جهان مجموعه را تندرست می تپد. آلبوم کوتاه و شیرین است و مطمئن شوید که به ضربه زدن انگشتان پا و افکار نورد.

از خواب بیدار دیدم Fat Tony teaming تا با دوست و همکار هنرمند Taydex. دو ملاقات کرد زمانی که راه اندازی توسط Taydex مدیر برای یک جلسه در استودیو با یک تعداد انگشت شماری از هنرمندان است. آنچه این دو را از شب را صرف در استودیو بود یک دوستی عمیق پر شده با بسیاری از مکالمات در مورد ایده های آنها به اشتراک گذاشته.

“من فکر می کنم آن کسانی که مکالمات که واقعا birthed تقریبا هر آهنگ در این آلبوم می گوید:” چربی تونی. اولین آهنگ که رهبری آنها را به دیدن این پروژه از طریق بود hauntingly اغوا کننده و صاف و آهنگ “خدایی,” با الهام از یک اسقف TD جیک خطبه که چربی تونی اتفاق افتاده است در سراسر آمده در هنگام گشت و گذار در وب است.

او توضیح می دهد که چگونه تصویری از اسقف خود را گرفتار توجه به ویژگی های آن کثافت جیغ, عرق کردن و شفاعت برای جماعت خود را به خواب بیدار می شوید به جهان اطراف آنها را به جای چرخش به دور یک احساس چربی تونی آشنا بود با زمانی که بحث در مورد موضوعات با دوستان خود. “این رفت و از چیزی است که من فکر کردم واقعا خنده دار به چیزی است که من فکر کردم واقعا قوی و برخی از کلمات عاقلانه.”

Fat Tony و Taydex قطعا در بر داشت یک راه برای تعادل طنز قدرت و نظرات خود را با غنی ضربه و پیچیده لایه های صدا سراسر این آلبوم منتشر شده از این فوریه در پارکینگ سوابق.

“وجود دارد از آلبوم جایی که من می گویند به نظر من در مورد خیلی چیزهای جدی و بعد شعر من ممکن است بگویید یک شوخی است. وجود آهنگ های که در آن من بسیار عصبانی و با صدای بلند و برخی وجود دارد که احساس می کنید آرام و دلپذیر و با نشاط,” او می گوید. “من می خواهم به مردم نشان می دهد که وجود یک تعادل در این زندگی و من امیدوارم که آنها آن را احساس کنید.”

چربی تونی رفت و از شیکاگو به لس آنجلس و سپس نیویورک اجازه خود پروژه های مختلف منجر می شود. خود را در حرکت اخیر خود به نیویورک برای شرکت-لغو معاون نمایش به نام “معاون زنده” دو ساعت نشان می دهد بحث های رپ در یک شبانه پنل با مهمانان مشهور.

“من می گویند که آن یک زندگی در حال تغییر چیزی. من ملاقات بسیاری از مردم که من را به ادامه کار با از که نشان می دهد و اگر آن را نشان می دهد که من به معنای واقعی کلمه نمی خواهد بود قادر به انجام آنچه که من انجام می دهند در حال حاضر.”

دوستان و vibes خوب هستند چربی تونی نور هدایت. رپر توضیح می دهد که چگونه از خواب بیدار و همه از پروژه های خود را ساخته شده در اطراف احساس طبیعی و همکاری با سایر هنرمندان است. “هر تولید کننده است که من ساخته شده یک آلبوم با آنها همه مردم که من مربوط به یک موسیقی, سطح, اما زمانی که ما با هم بودند نه تنها ساخت موسیقی است که زمان ما را به اویختن.”

درست بودن خودش و واقعی است Fat Tony شعار می آید و آن را در سراسر نه تنها خود را سبک موسیقی و همکاری انتخاب بلکه در چشم خود را برای مد است. “از لحظه ای که من به فکر ساخت موسیقی وقتی که من بچه بودم, آنچه برای من مهم بود این بود که اصلی و یک راه عالی برای اصل است که فقط با بودن خود و به نمایندگی از تمام جنبه های خود را که شما فکر می کنید هسته ای خود را,” او می گوید.

موسیقی خود را با آشغال ضربه و انرژی گرفته شده از سنگ و رول, پانک راک و رپ از سراسر جهان است. Fat Tony اذعان می کند که او همیشه کشیده شده است, به, پانک, اما نه وسوسه به لباس ، بیشتر چه, پانک راک از بودن خود را بدون توجه به هزینه ؟

“وجود دارد عمیق تر ایدئولوژی است که من می خواهم به جلو و از زمانی که به آن می آید و من فکر می کنم که این یکی از راه های که در آن من خودم را از آمدن در سراسر به عنوان یک هنرمند اصلی بدون احساس مثل من pandering.”

زمانی که بحث های مختلف رپ سوله لحظه ای و کلیشه از خواننده های رپ که مردانه مردان با اسلحه و نگرش چربی تونی می داند این است که مرگ یک کلیشه.

“من می توانم بگویم که مردم خسته شدن در حال حاضر و بیش از هر زمان من می خواهم برای قرار دادن که چربی تونی انرژی به دنیای موسیقی فقط در برخی از واقعا متفاوت گه و نه فقط به خاطر متفاوت بودن, متفاوت اما به دلیل آن واقع است و آن را از یک محل که در آن هدف ما این است که برای ضربه و ذهن خود را به شما نشان می دهد چیزی متفاوت و از آن لذت ببرید در حالی که ما در حال انجام آن است.”

بدون توجه به جایی که او بر روی نقشه یک چیز Fat Tony هرگز اجازه می دهد تا به دور بماند این است که عشق خود را برای هوستون. او ممکن است یکی از بهترین سفیران برای شهرستان. “این وظیفه من به اخبار مثل این و گسترش این کلمه در مورد هوستون چون من فکر می کنم در هوستون است که البته شناخته شده و جای آن را به میلیون ها نفر از مردم و از این رو شهرت, اما من فکر می کنم از نظر فرهنگی آن را دریافت نمی کند توجه آن را سزاوار است.”

چربی تونی در حال حاضر در حال کار بر روی پروژه دیگری پرداختن به دیدگاه های خود را به عنوان اولین نسل نیجریه-آمریکا در تلاش برای دریافت در تماس با ریشه های خود را. او اذعان می کند او را نگه می دارد ذهن خود را باز کنید تا آنجا که این راه را او.

“من در یک رول و من نه توقف با همه نوع از پروژه های از موسیقی به فیلم, من فقط می خواهم به نگه داشتن در حال اجرا دهان من” او می گوید: با خندیدن.

چربی تونی انجام خواهد شد با محو شدن همه اونا و مایکل LaCour پنج شنبه 5 مارس در وایت اوک سالن موسیقی 2915 N. اصلی درب در 8 p.m $10-12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>