داکوتای جنوبی, نه ورزش ارائه می دهد بهترین فرار از این بیماری همه گیر | آدامز

ورزش اغلب ارزش دارد برای فرار از آنها ارائه دهد. اما coronavirus همه گیر شده ناودان که دریچه فرار بسته است.

با این وجود من سعی کردم به انجام بخشی از من, هک کردن ورزش های مربوط به ستون به امید حمل و نقل خوانندگان من از واقعیت تلخ از یک ویروس مرگبار است. من نجیب تلاش شده است با ملاقات جهانی تصویب.

یک خواننده خرد تلاش من در یک ایمیل که بیش از حد معمول سطح از خشونت و shrillness که من ستون می تواند به تحریک.

Betty نوشته است: “آیا ما می توانیم هنگامی که مانند بزرگسالان عمل می کنند و عمل می کنند مانند ما یک بیماری همه گیر در این کشور است.” او سرب خود را با سه علامت سوال فقط به مطمئن شوید که من درک جدی از پیام خود را.

او ادامه داد: “لطفا توقف اقدام مانند UT فوتبال است و مهم ترین چیزی که در شهر یا کشور که برای ماده. آن را نفرت انگیز! من بیمار از شنیدن در مورد آن. رشد! مردم در حال مرگ هستند! پر کردن فضای خود را با درخواست از مردم برای انجام کار درست است. پوشیدن ماسک شستن دست های خود عمل اجتماعی فاصله و در خانه بمانند.

“چه شرم اولویت هستند تا پیچ!”

دیگر روزنامه ممکن است اخراج ایمیل است که کار از کسی که تا به حال تبدیل شدن به unhinged تحت فشار بی امان یک بیماری همه گیر است که نمی خواهد برود. اما به عنوان خوانندگان به طور منظم از این ستون می دانید, من گرامی در خارج از ورودی است.

پس از خواندن و بازخوانی بتی انتقاد من به این نتیجه رسیدند که او ساخته شده نقاط معتبر. بنابراین من می خواهم به شما را تشویق به پوشیدن ماسک شستن دست های خود عمل اجتماعی فاصله, اقامت خانه و زنده بماند.

بهتر است, رفتن به داکوتای جنوبی.

من به تازگی به صرف یک هفته در اسپیرفیش, S. D. من نیز ممکن است به یک سیاره دیگر.

من کارمند هتل مورد چقدر بد همه گیر شده بود در گوشه ای از جهان نگاه خود گفت: “آنچه همه گیر?”

“ما به حال یک مورد گزارش شده در Lawrence County,” او اضافه شده است.

“بیش از حد خوب درست باشد” من فکر می کردم. مطمئن شوید به اندازه کافی پس از کمی تحقیقات من مشخص شد که در این شهرستان گزارش شده بود 19 مواردی که اطمینان من است که من تا به حال برداشت من مقصد تعطیلات عاقلانه است. شما می توانید که در بسیاری از موارد در فلوریدا نوار.

اما اگر شما نمی توانید به داکوتای جنوبی موفق باشید با تکیه بر ورزش برای فرار. Coronavirus همه گیر نخواهد بود خود را تنها مانع است.

ورزش هرگز تا کنون حذف از زمین فانتزی. فاصله بین ورزش شرکت کنندگان و طرفداران بیشتر شده است هرگز.

حرفه ای و کالج ورزشکاران در حال صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی. آنها اعتراض و راهپیمایی. آنها در حال تبدیل شدن به فعال در زندگی مهم جنبش است. و بسیاری از آنها بیشتر apt به زانو از ایستادن هنگام پخش سرود ملی ایفا کرده است.

جورج فلوید مرگ یک کاتالیزور برای این تظاهرات که برخی از آنها بدل به شورش و غارت. مینیاپولیس ايام عيد در بازداشت پلیس پس از بازداشت. ویدیو نشان داد پلیس درک چوین فشار دادن زانو خود را به Floyd گردن برای تقریبا نه دقیقه گرفتن نفس خود را و پس از آن زندگی خود را.

فلوید درگذشت در اواخر ماه مه اما وجود داشته اند دیگر حوادث بین مردم و پلیس است که موجب اعتراض و شورش در شهرستانها در سراسر کشور.

سیاه و سفید و ورزشکاران ادامه داد: به صدای نظرات خود را در مسائل نژادی. بنابراین باید مربیان.

ایالتی می سی سی پی در حال اجرا پشت Kylin هیل گفت: در ماه گذشته که او “نمی خواهد نشان می سی سی پی, مگر اینکه پرچم تغییر است.” دولت پرچم ویژگی های مؤتلفه آرم.

می سی سی پی است پس از تصمیم به اتخاذ یک پرچم جدید.

ورزشکاران باید به همان اندازه به عنوان حق هر کسی که به آزادی بیان. اما این بدان معنا نیست که طرفداران می خواهید به شنیدن سخنرانی خود را.

برای طرفداران ورزش نیست در مورد سیاست و یا علل اجتماعی. ورزش مورد سرگرمی که برای طرفداران مایل به سرمایه گذاری دیگران بزرگ.

در بازگشت آنها انتظار یک استراحت مختصر از سخت واقعیت از یک بیماری همه گیر آغاز شد که در بهار انجام شده به تابستان و در حال حاضر ما را تهدید می افتد تقویم ورزشی.

جان آدامز یک مقاله نویس ارشد. او ممکن رسیده در 865-342-6284 یا [email protected] او را دنبال کنید در: twitter.com/johnadamskns.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>