جنوبی ارشد بالا زندگی باز می شود برای اولین ساکنان پس از یک تحول عظیم

جنوبی بالا گذشته به عنوان یک کلاس درس برای دانش آموزان تقریبا 30 سال پیش. در حال حاضر به عنوان جنوبی ارشد بالا زندگی می کنند, آن را به عنوان یک خانه برای سالمندان در جنوب Knoxville, قدیمی, Sevier, محله.

بیش از $12 میلیون 46,000 فوت مربع پروژه توسعه مجدد از دوور امضا خواص در حال حاضر کامل و تعدادی از ساکنان نقل مکان به ساختمان است که هنوز هم ویژگی های است که کلاسیک مدرسه معماری در داخل و خارج.

مدیر عامل ریک داور گفت که او امیدوار است که مرمت مدرسه و ایجاد 40 شغل جدید است “ثبات نیروی’ در جنوب ناکسویل جامعه است.

“این برای من مهم است که آن را تا به حال به کار در تمام دینامیک” دوور گفت. “نه فقط حفظ تاریخی نه فقط محله تجدید حیات آن تا به حال به انجام تمام کارهایی که و پایدار شود و در یک میزان است که عادلانه و منطقی است.”

داور هیچ غریبه ای به تبدیل رها مدارس به زندگی ارشد. او بازسازی Oakwood مدرسه در سال 2015 و در ناکسویل در سال 2018 است.

در ماه ژوئن موسسه زمین شهری به رسمیت شناخته شده ناکسویل بالا به عنوان یکی از 10 قابل ارشد زندگی جوامع در جهان است.

داور به تازگی شکست زمین در الکساندر چهارم زندگی ارشد در Macon, گرجستان. سابق مدرسه ابتدایی در باز خواهد شد 2021.

“جایی برای زندگی (مدارس) در واقع یک مقدار زیادی از حس” دوور گفت. “آنها اغلب بسیار جادار سقف تعداد زیادی از اتصال به خارج از منزل, بنابراین من فکر می کنم آنها را حس سازگار با محیط زیست. من فکر نمی کنم که هیچ بیشتر پایدار نوع توسعه از repurposing ساختمان های موجود.”

جنوبی ارشد بالا زندگی حفظ آن مدرسه احساس; ویژگی های آن همان گسترده راهروها و کلاس های درس تبدیل شده اند به ساکن ، این ورزشگاه در حال حاضر یک ناهار خوری و سالن در منطقه است.

دوور همکاری با آرایشگر McMurry معماران در پروژه; اتصالات با توجه به این که چارلز باربر اصلی معمار ،

جنوب دبیرستان افتتاح شد در سال 1937 بود که در دبیرستان از سال 1951 به سال 1976 و در گذشته مورد استفاده قرار گیرد به عنوان جنوبی مدرسه از سال 1980 تا زمانی که آن را بسته در سال 1991.

“آن شناخته شده توسط هر کس در جنوب Knoxville” دوور گفت. همه آن را دوست دارد و من فکر نمی کنم کسی می خواستم به آن را ببینید ، من خوشحال هستم که ما باید به آن را ذخیره کنید.”

داور به دست آمده ملک در سال 2016 پس از چند تلاش های دیگران به redevelop فضا. آن را در زمان حدود یک سال برای ایجاد ثبات در این ساختمان که شامل از بین بردن سقف و دیوار که افتاده بود و دو سال به تعمیر و نوسازی ساختمان های موجود و ساخت علاوه بر این در پشت مدرسه.

“(Knox بالا و جنوبی بالا بودند) هر دو ساخته شده است به بزرگ و الهام بخش برای دانش آموزان و معلمان است که وجود دارد و بنابراین ما سعی کرده ایم تا بر روی آن نگه دارید و نگه داشتن آن نوع الهام گرفته از احساس در سراسر ساختمان” دوور گفت. “و ترجمه که به چیزهایی مانند 10-پا بلند ویندوز, 12-, 14-, 16-سقف پا. فقط یک مقدار زیادی از فضا و مقیاس است که بسیار الهام بخش است.”

از تسهیلات زندگی کمک شامل 62 اتاق 28 که در حال مراقبت از حافظه ، آپارتمان در اشکال و اندازه های مختلف و می تواند به جای مجرد زوج یا هم اتاقی.

متعدد وجود دارد فضاهای مشترک از جمله سه رستوران به سبک اتاق ناهار خوری, اتاق سه سالن, سالن, اتاق بیلیارد, سلامتی مرکز و مناطق. جدایی ناپذیر زندگی ارشد مدیریت اموال.

به دلیل تلاش برای محافظت از ساکنان و محدود کردن گسترش COVID-19 تسهیلات بسته است به بازدید کنندگان در این زمان و به اجرا در درجه حرارت چک ماسک و دیگر اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از ساکنان. گسترده ای در راهروها و جادار زمینه های مشترک اجازه می دهد تا مقدار زیادی از اتاق را برای ساکنان به فاصله اجتماعی دوور گفت.

“من فکر می کنم شما بهتر ساختمان در پایان چیزی با محلی متصل داستان واقعی از شما انجام با ساخت و ساز جدید,” او گفت:.

ایمیل برنا McDermott در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @_BrennaMcD.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>