جنوب ناکسویل pro دوچرخهسواری کوه دوره نقاهت بعد از COVID-19

جنوب ناکسویل ساکن Kaysee آرمسترانگ قرار بود آموزش برای آینده حرفه ای, دوچرخه سواری در کوهستان نژاد در حال حاضر. به جای او دوره نقاهت بعد از COVID-19.

آرمسترانگ آغاز سواری, دوچرخه کوهستان, دوچرخه رقابتی در حالی که او یک دانش آموز در دانشگاه بریستول.

“من فقط آغاز شده بود و شخصیت من بسیار خروجی بنابراین من به این تیم پیوست,” او گفت:. “من واقعا نمی پیش بینی آنچه در زندگی من تبدیل شده بود.”

دو سال پیش آرمسترانگ شور و شوق برای دوچرخه سواری در کوهستان, منجر به, او اولین قرارداد حرفه ای با دوچرخه. او در رقابت با غول Factory Off-Road Team.

آرمسترانگ معمولا مسابقات هشت تا 10 ماه از سال است.

“به عنوان یک تازه تازه وارد در نرم افزار صحنه من بسیار هیجان زده بود. من صرف تمام زمستان آموزش قرار داده و بسیاری از اهداف بزرگ در تقویم,” او گفت:. “که تمام شد قرار بود به اتفاق می افتد در حال حاضر.”

ترانس آند در شیلی عالی بود برای شروع فصل و آرمسترانگ گفت: در ماه مارس او در اردوی تیم در کالیفرنیا هنگامی که آنها به خانه فرستاده شدند با توجه به همه گیر.

“من رفتم و نگهداری, آموزش,” او گفت:. “بسیاری از مردم در حال مبارزه – شما باید این اهداف و برنامه ها و اهداف و سپس همه آنها را دور گرفته شده است. من فکر کردم من می خواهم مسابقه دوباره در ماه اوت اما به آرامی اما مطمئنا هر یک رو لغو شد.”

او برنامه ریزی شده مسابقات که با جذب هزاران نفر از مردم از سراسر جهان در حال لغو شد با توجه به آرمسترانگ.

معمولا آرمسترانگ خواهد بود در رقابتی مدار و خانم بهار در شرق تنسی. “قرنطینه برای اولین بار خوب,” او گفت:. “من به صرف زمستان در اینجا قبل از حرارت بازدید و یک تن از زمان در کوه.”

آرمسترانگ شریک است که او با زندگی تا به حال تعداد زیادی از تماس با مردم از طریق شغل خود قرار داده است که او را در معرض خطر ابتلا به COVID-19. او به زودی شروع به نشان دادن علائم این بیماری است.

“او تا به حال یک سردرد خفیف. ما فکر کردیم او خشک اما به دلیل شغل خود ما هر دو رو تست,” او گفت:. “او مثبت بود و من تست منفی بود. یک هفته بعد من شروع به نشان دادن علائم تب را بدون احساس مزه یا بوی خستگی و آنچه که من فکر کردم عفونت سینوس. من گلو درد یا سرفه اما رفت و به مراقبت فوری درمانگاه برای تست سریع” او گفت:.

او آزمایش مثبت دو هفته پیش.

چند روز آرمسترانگ خواب گذشته 3 p. m. و او را یک روز خوب که در آن او می تواند دریافت کنیم و پس از آن او خواهد بود و روز بعد خسته.

“من شخصا آسم بنابراین من تنفس درمان در طول COVID که به من خیلی کمک کرد” او گفت:. “اما دیگر از آن, آن را فقط استراحت و زمان است.”

آرمسترانگ قرار نیست به سوار شدن در لحظه ای که به چالش کشیدن برای ورزشکار حرفه ای. او سعی برگشت با دوچرخه, اما نمی, احساس خوب, احساس کمی “اسپیسی” و تا به حال کم شدن ضربان قلب.

“من گذشت من تست استرس دیروز,” او گفت:. “ورزشی من دکتر گفت من پاک به قطار تا پس از من EKG و bloodwork نتایج.”

آرمسترانگ گفت: او بدترین علائم شرم و گناه. “همه را شگفت زده شدم COVID – من نمی دانم اگر آن را چون من یک ورزشکار و یا چون من اولین کسی بود که آنها می دانستند که تا به حال آن را,” او گفت:. “و شما را تنها در قرنطینه. من قطعا احساس افسردگی در حال حاضر.”

او امیدوار به بازگشت به سوارکاری بسیار به طور پیوسته. “ما شروع NICA (ملی میان مدارس دوچرخه سواری انجمن) شیوه های روز یکشنبه و کمی وارد دانشکده هنرهای زیبا – من مشاوره گروهی – در ماه اوت,” او گفت:. “من تا به حال بسیاری از جلسات و زوم تماس ها و قوانین وجود دارد ما باید به دنبال برای دیدار با محدودیت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>