جنوب باپتیست مقابله با لکه نژادپرستی slaveholding گذشته اما برای برخی از, آن را به اندازه کافی

برگرد. رولان Slade می گوید آن است که فروتنی را برای اولین بار.

برای بیش از یک قرن یک مرد سفید پوست منجر کنوانسیون باپتیست جنوبی کمیته اجرایی — هیئت رهبران که مدیریت روز به روز عملیات از بزرگترین فرقه پروتستان در ایالات متحده آمریکا

اما این تغییر در ماه ژوئن.

به عنوان یک ضد نژاد پرستی جنبش جاروب در سراسر کشور, کمیته به اتفاق آرا انتخاب Slade سیاه کشیش باپتیست جنوبی در کالیفرنیا به عنوان آن جدید صندلی.

“این یک افتخار است اما من می دانم که من ایستاده بر شانه مردان” 62 ساله Slade گفت: در مصاحبه اخیر خود با Tennessean. “وجود دارد یک لیست طولانی از بچه ها که پشت سر من هل من.”

Slade در انتخابات است و یک نقطه عطف شخصی, اما آن را نیز نشان دهنده لرزه ای تغییر انجیلی فرقه ساخته شده است پس از آن طرفدار برده داری ریشه.

نمایش در مسابقه در نشویل-بر اساس Southern Baptist Convention نداشت یک شبه. برای دهه نژادی آشتی شده است یک کار در حال پیشرفت است اما برای برخی از آن است که بیش از حد آهسته و پیشرفت های ساخته شده به اندازه کافی نیست.

در حال حاضر زمین شناسی خشونت پلیس مورد تحت فشار قرار دادند کنوانسیون نژادی تلاش های آشتی دوباره به کانون توجه است.

تکان دهنده مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس باعث شد بسیاری از آمریکایی ها را به یک نگاه سخت در این کشور نژادپرست تاریخچه و سیستم ها هنوز در جای خود امروز است که در ادامه به طور نامتناسبی تبعیض علیه مردم از رنگ. آن را موجب سراسر کشور تظاهرات و خواستار تغییر دهید.

گفتگو در مورد نژاد پرستی اتفاق می افتد در گسترده تر فرهنگ را ریخته به باپتیست جنوبی زندگی است.

اخیرا باپتیست رهبران در آلاباما در بر داشت خود افشاگری یک کشیش تصمیم به نیایش در یک جشن تولد برای کنفدراسیون عمومی و Ku Klux Klan رهبر ناتان بدفورد فارست.

پاسخ خود را به این بحث است bookended توسط ده ها تن از جماعت فرقه را رهبران عموم عزادار فلوید مرگ و سوء استفاده از قدرت است که منجر به آن شد. گفتند برابری مقدس است موضوع در 30 مه بیانیه امضا شده توسط تمام کنوانسیون افسران آن نهاد سران و مدیران اجرایی دولت کنوانسیون:

“به عنوان یک ماده مسیحی اطاعت و ارادت پیروان عیسی مسیح نمی تواند سکوت زمانی که ما برادران و خواهران و دوستان و/یا مردم ما به دنبال پیروزی مسیح, جامعه, مورد آزار قرار گرفته و یا کشته شده بی ارزش.”

برخی نیز اجازه نمی دهد لحظه ای عبور بدون در نظر گرفتن سهام از کار هنوز هم به آینده برای جنوب باپتیست. آنها می گویند پیشرفت ساخته شده است, اما هنوز هم وجود دارد بسیار انجام می شود.

بیشتر: باپتیست جنوبی باید ایستادگی در برابر نژادپرستی و کار با شفقت تا در خدمت عدالت است,’ top رهبر کلیسا می گوید

بیشتر: دادخواست به دنبال شلیک باپتیست جنوبی حوزه علميه جمهور Mohler بیش از, اعتراض, اظهارات

نژادی و آشتی نیاز به بیش از چند اظهارات و عذر خواهی گفت: برگرد. J. D. Greear رئیس کنوانسیون باپتیست جنوبی و کشیش اجلاس سران کلیسا در کارولینای شمالی.

“این فقط می تواند به دست آورد واقعا ورود به تجارب و درد برادران و خواهران ما درک تروما مانده از سال برده داری و تبعیض است. که ما انجام می دهیم ما باید در ساخت عمدی روابط که در آن ما صحبت در مورد در حال حاضر مبارزات و حل های آینده به عنوان همسالان” Greear که سفید است گفت: در یک ایمیل به Tennessean.

“ما همچنین باید کاملا روشن است که ما با ایستادگی در برابر همه بی عدالتی و تبعیض است. هر ذره از نژادپرستی یا سفید برتری را نمی توان تحمل در میان ما است.”

Southern Baptist Convention طرفدار برده داری ریشه

برای باپتیست جنوبی آن نیز به معنی ادامه به رقابت با فرقه خود را گناه اصلی.

کنوانسیون باپتیست جنوبی تاسیس در سال 1845 پس از تشکیل باپتیست در شمالی نمی خواهید اجازه می دهد تا slaveholders در جنوب به عنوان مبلغان گفت: Barry Hankins, صندلی های دانشگاه را گروه تاریخ و همکاری نویسنده “باپتیست در امریکا است.”

تبعیض نژادی در کلیسا به دنبال جنگ داخلی, او گفت:.

تا 40 سال گذشته ، باپتیست مورخان عنوان برده داری به عنوان مسئله کلیدی برای ایجاد Southern Baptist Convention Hankins گفت. در حال حاضر آن است که فقط اذعان کرد, او گفت:.

“سفید برتری است که هنوز هم در DNA آمریکا است. آن را هنوز هم در DNA از جنوب. آن را هنوز هم در DNA کنوانسیون باپتیست جنوبی. بهترین رهبران اذعان کرد که چهره آن سر و کار با آن” Hankins گفت.

“کسانی هستند که نمی خواهند به آن ایمان نیاورند آن را باور نمی کنید و می خواهید به آن را نادیده بگیرد. بنابراین شما فقط باید این نوع تنش و حتی در میان سفید باپتیست جنوبی به عنوان به آنچه به انجام در این مورد.”

بیشتر:آلاباما مجلس خواهد Dismukes استعفا داد به عنوان کشیش باپتیست جنوبی پس از KKK رهبر جشن

بیشتر: “این نه فقط در مورد نمادهای’: امریکا حساب بیش از مؤتلفه بناهای تاریخی

Hankins فکر می کند تنش ها را افزایش داده اند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، این عجول و بی پروا و پلاریزه طبیعت از این دوران ساخته شده است که همکاری و ایجاد ارتباط بین سیاه و سفید جنوب باپتیست سخت تر از آن بود که یک دهه پیش, او گفت:.

یک قطعنامه تاریخی و اولین رئیس جمهور سیاه پوست

اما 25 سال گذشت از کنوانسیون باپتیست جنوبی ساخته شده است یکی از قوی ترین آن اظهارات را به تاریخ پرداختن به آن طرفدار برده داری ریشه. در سال 1995 این کنوانسیون تصویب نژادی آشتی قطعنامه ای که رد شر از بردگی گناه از نژادپرستی و عذرخواهی به آمریکایی های آفریقایی تبار برای آسیب انجام می شود.

پیش از sesquicentennial نشست سالانه در آتلانتا یک گروه از سیاه و سفید باپتیست جنوبی ملاقات برای هش کردن زبان از قطعنامه است.

آنها آمدند با هم در نشویل. تنسی, شهرستان پایتخت با اشاره به توسط برخی به عنوان دست و پنجه نرم از کتاب مقدس کمربند شد یک کاتالیزور در جنبش حقوق مدنی. آن نشانه ها و موسسات نه تنها حمل یادآور نژادی بخش در جامعه است اما در این کلیسا نیز هست. هر دو عمدتا سفید Southern Baptist Convention و تاریخی سیاه و سفید ملی کنوانسیون باپتیست هستند که مقر آن در شهر.

جنوب باپتیست هنوز بحث درباره قطعنامه 1995. برخی از بازدید آن را به عنوان بیش از حد کم و خیلی دیر و در حالی که دیگران فکر آن را قابل ستایش, Hankins گفت.

این کشیش فرد Luter جونیور, کشیش ارشد فرانکلین Avenue Baptist Church in New Orleans, به یاد روز از آن گذشت.

“این یک حرکت بزرگ برای این کنوانسیون به تصویب قطعنامه عذرخواهی برای گذشته” Luter در مصاحبه ای گفت:. “این یک روز افتخار برای من به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار به بخشی از کنوانسیون باپتیست جنوبی.”

هفده سال بعد Luter بزرگ-great-great-grandson از بردگان خواهد بود انتخاب اولین رئیس جمهور سیاه کنوانسیون.

Luter که زد unopposed گفت همسالان خود او را حمایت نمی کند چرا که او سیاه بود اما به دلیل از کار او انجام داده است در خود کلیسا وزارت خود و از طریق evangelizing.

“هیچ چیز وجود دارد که ما می توانیم در مورد ما گذشته اما زیادی ما می توانید انجام دهید در مورد آینده ما” Luter گفت.

با وجود تغییرات برخی هنوز ترک

کنوانسیون گرفته شده و مراحل اضافی برای حرکت به سوی آشتی نژادی پس از Luter ریاست جمهوری.

این کنوانسیون به تصویب یک قطعنامه در سال 2016 دعوت مسیحیان به توقف پرواز مؤتلفه نبرد پرچم. اگر چه آن اولین تلاش شکست خورده غرب باپتیست نیز انکار سفید برتری در سال 2017. سال آینده اجرایی کمیته 103 ساله پانل است که عمل از طرف کنوانسیون باپتیست جنوبی که در جلسه اخراج گرجستان کلیسا به اتهام نژاد پرستی.

این کنوانسیون است در روند ساخت و تغییر قانون اساسی به وضوح دولت که کلیساهای باپتیست جنوب باید آدرس تبعیض و همچنین سوء استفاده جنسی. این تلاش ها آغاز شد و در سال 2019 اما دوم و رای نهایی به تعویق افتاد پس از این فرقه لغو آن جلسه سالانه با توجه به کوروناویروس.

این ایالت آلاباما مجلس Rep. خواهد Dismukes استعفا داد و به عنوان کشیش پلیزنت هیل کلیسای باپتیست زیر واکنش برای حضور در یک جشن تولد برای یک برده-برگزاری مؤتلفه کلی که نظارت قتل عام صدها نفر از تسلیم سیاه اتحادیه سربازان. این ناتان بدفورد فارست رویداد رخ داده است در همان روز دولت بود تجلیل اواخر حقوق مدنی آیکون John Lewis.

در پاسخ به محلی باپتیست رهبران علنی مجددا مخالفت خود را با نژاد پرستی و غصه دار Dismukes’ اقدامات است. این نماینده مجلس پا به پاستور پس از دیدار با رهبران کلیسا.

این پیشرفت ها اتفاق می افتد نه به اندازه کافی سریع برای برخی از باپتیست جنوبی و آنها تصمیم به ترک این کنوانسیون.

اخیرا کشیش جان Onwuchekwa سیاه پاستور که منجر بنای کلیسا در آتلانتا اعلام کرد او در خروج از کنوانسیون باپتیست جنوبی. در طولانی جولای 9 آنلاین, پست, Onwuchekwa گفت: این کنوانسیون بود شکست به آدرس نژادی و نابرابری بود و بیش از حد نزدیک تراز وسط قرار دارد با حزب جمهوری خواه.

“من اعتماد به خدا که هیچ یک از ما کار بیهوده بود اما من نمی بینم ابزار کلیسای ما ساخته شده عمدتا از اقلیت های قومی باقی مانده در SBC” Onwuchekwa گفت. “از آنجا که به جای اینکه یک عامل تغییر: من از حضور ما به طور گسترده تبلیغات برای دیگر کلیساهای مشابه آرایش و گفت ‘آمده است در … آب خوب است.’ ثبت نام من نه می خواهم به نگه دارید تا است ‘را وارد کنید در معرض خطر خود شما!’ “

Greear گفت که او هرگز نمی خواهد می دانم که چقدر سخت است برای یک رهبر از رنگ به ماندن در کنوانسیون اما این مهم است که به گوش دادن در این لحظات به منظور درک بهتر درد و سردرگمی از تجارب خود را.

“ما نمی تواند بخشی از راه حل تا زمانی که ما درک مشکل” Greear گفت. “من سپاسگزار برای شجاع اعضای رنگ — پیشگامان — را انتخاب کرده اند که به ماندن با ما چسبیده به وعده عیسی مسیح برای کلیسای او و به مبارزه برای وحدت عیسی ما را به نام.”

خواستار تنوع بیشتر در میان باپتیست جنوبی رهبری

خواستار پیشرفت بیشتر در حال آمدن از رهبران که انتخاب می کنید به ماندن بگیرید.

یک تغییر است که می تواند به پیشبرد آشتی نژادی در کنوانسیون بالا بردن بیشتر گروه متنوع از رهبران به مواضع قدرت Luter گفت. او نه تنها در آن مشاهده کنید.

“یکی از چیزهایی که به من اجازه می دانم که نه تنها یک کنوانسیون یک کلیسا یک فرقه یک شرکت علاقه مند است در تسطیح زمین بازی زمانی است که مردم از رنگ و یا گروه های مختلف قومی در حال انتخاب و یا منصوب در موقعیت رهبری” Luter گفت. “که به من می گوید که ما جدی مورد برخورد با نژادی آشتی. ما یک راه طولانی برای رفتن اما ما یک راه طولانی است.”

Slade همچنین می خواهد برای دیدن تنوع بیشتر در میان رهبری است.

“آن چیزی که ما باید انجام عمدا بدون اینکه مهربان یا سایه” گفت: Slade کشیش ارشد از نصف النهار کلیسای باپتیست که خانه کوچک جماعت در El Cajon, California.

Slade قبلا بخشی از یک ملی باپتیست جماعت خدمت در کلیساهای باپتیست جنوب برای بیش از یک ربع قرن و گفت: این یک تجربه بزرگ است.

او به خصوص کشیده شده به این فرقه را تعاونی برنامه بودجه ابتکار است که پشتیبانی از کار در سراسر این کنوانسیون را از طریق کمک های مالی از آن مستقل کلیساها. او عضو کمیته اجرایی در سال 2014 برگزار کرده است مختلف نقش رهبری در علاوه بر این به موقعیت جدید خود را.

Slade که در حال تماشای بزرگ پدر و مادر خود را مبارزه برای حقوق مدنی در سن دیگو می خواهد برای کمک به باز کردن مسیرهای به رهبری است. او بهره مند از مشاوره از دیگر باپتیست جنوبی رهبران مانند Luter و می خواهد به پرداخت آن به جلو به نسل بعدی.

این کار باید عمدی و مداوم گفت: برگرد. رونی فلوید, رئيس جمهور و مدیر عامل این کنوانسیون کمیته اجرایی که دارای اضافه شده در سه وقت کارکنان با تمرکز بر تنوع. به عنوان جامعه بزرگتر هایش با خشونت پلیس فلوید است که در میان باپتیست جنوبی رهبران را به برابری نژادی مسائل بازگشت به خط مقدم در این کنوانسیون.

“تا زمانی که رهبران اقلیت و مؤمنان در SBC حس واقعی برابری و پس از آن کار ما نیست انجام می شود” فلوید که سفید است و نه مربوط به جورج فلوید گفت: از طریق ایمیل. “ما نیاز به متنوع تر رهبری بیشتر کلیساهای گوناگون و متنوع تر صدای درون SBC.”

Greear که در حال حاضر در خدمت غیر منتظره برای سومین دوره به عنوان رئیس جمهور این کنوانسیون به دلیل coronavirus همه گیر هدفمند ساخته شده است که رهبری تنوع یک اولویت است. او می خواست مردم که نشستن در باپتیست جنوبی تخته را بهتر منعکس کننده آرایش کنوانسیون. تنها 32 درصد از اول سال قرار شد سفید مردان, او گفت:.

فرقه باقی می ماند به شدت سفید — 85% با توجه به 2014 مرکز تحقیقات پیو مطالعه — اما Greear گفت: مردم از رنگ شبان در حدود 20 درصد از کلیساهای باپتیست جنوب و کاشته 63 درصد از کلیساهای جدید.

“رهبران ما باید منعکس کننده تنوع جوامع ما و اعلام تنوع از خدا پادشاهی” Greear گفت. “اما راه حل واقعی به نژادپرستی اجرا می شود عمیق تر است. انجیل شامل قدرت برای از بین بردن نژاد پرستی با آموزش است که همه افراد متعلق به یک نژاد مشترک — نژاد بشر; هستند گرفتار یک مشکل شایع — گناه و ذخیره شده توسط مشترک امید — مرگ و رستاخیز عیسی مسیح است.”

خواستار نمادهای کنفدراسیون به پایین می آیند

علاوه بر افزایش تنوع در رهبری برخی از باپتیست جنوبی نیز می خواهید کنوانسیون و آن اشخاص به تجدید نظر در چگونه آنها افتخار اولیه خود برده-برگزاری رهبران.

در حالی که خواستار حذف مؤتلفه علامت تشدید در جوامع در سراسر ایالات متحده Greear تحت فشار قرار دادند برای این کنوانسیون به بازنشسته یکی از خود را — به Broadus gavel.

آن یک بخش از Greear تلاش برای آوردن برابری نژادی مسائل بازگشت به خط مقدم و پس از جورج فلوید مرگ است. Greear همچنین اعلام کرد در آنلاین آدرس ریاست جمهوری در ماه ژوئن که سیاه زندگی مهم است اما او پشتیبانی نمی کند Black Lives Matter سازمان تاسیس شده در سال 2013 است.

استفاده شده توسط کنوانسیون رئیس جمهور در حالی که ریاست فرقه سالانه جلسات gavel به نام John A. Broadus برده-برگزاری کنفدراسیون-حمایت از رئیس جمهور دوم کنوانسیون گل سرسبد مدرسه جنوب باپتیست کلامی حوزه علمیه در لوئیزویل ،

Greear پیشنهاد Broadus gavel بازگشت خوب به این موارد صفحه نمایش در کمیته اجرایی را نشویل دفاتر گفت: در یک ستون منتشر شده در باپتیست پرس که آن را یک “نمادین و در عین حال ملموس پیام است که ما یک کنوانسیون از همه مردم ساخته شده است در این عکس از خدا و کسی که موضوع عمیقا به خدا.”

برگرد. دوایت McKissic سیاه کشیش ارشد از بنای کلیسای باپتیست در تگزاس نیز می خواهد Broadus نمازخانه در جنوب حوزه علميه تغییر نام داد و افتخاری دیگر منابع به آن برده-برگزاری بنیانگذاران. او نشان می دهد تغییر نام نمازخانه برای Rev. T. Vaughn واکر اولین آفریقایی آمریکایی برای تبدیل شدن به یک استاد کامل در حوزه علميه.

“چگونه می توانم شما را دعوت سیاه مردم را به نشستن در یک کلیسای کوچک است که پس از آشکار نژادپرستانه?” McKissic گفت. “دنیا از ما جلوتر. جهان به رسمیت می شناسد نفاق از مغالطه در اینجا. جهان می خواهد برای خلاص شدن از تمام کسانی که نشانههای نژادپرستی و سفید برتری ساخت.”

حوزه منتشر شده یک گزارش در سال 2018 جزئیات نژادپرستی در تاریخ آن است. حوزه علميه جمهور Rev. Al Mohler است گفت که او قصد ندارد به حذف نام.

اما Mohler گفت: او را به انجام آنچه او می تواند مطمئن شوید که نام جوزف براون مؤتلفه فرماندار گرجستان که به پول به حوزه علمیه است و دیگر مورد استفاده در افتخاری مد.

“وجود خواهد داشت هیچ مدرسه و هیچ کدام از این ساختمان ها وجود داشته باشد اما برای تعهد از آن اصلی اعضای هیئت علمی. این داستان نه تنها همراه با بزرگداشت و شکوه بلکه با یک بار — یک بار برای گفتن حقیقت” Mohler که سفید است گفت: در تاریخ 29 ژوئن در بیانیه ای در وب سایت خود را. “شاید بخشی از داوری خدا در طول تاریخ پایین می آید چقدر دشوار است این داستان می تواند باشد. اما ما باید به آنها بگویید.”

علاوه بر داشتن به گذشته خود کلیسا فلوید گفت: همچنین نقش بازی در شکل گیری آنچه که است آمده است.

“ما باید حل و فصل است که گناه نژادپرستی را متوقف خواهد کرد و در حال حاضر فرستاده نمی شود به نسل در آینده” فلوید گفت. “شما نمی توانید فقط امیدوارم چیزی از بین می رود و آن اتفاق می افتد. و نه شما می توانید نشستن منفعلانه در کلیسا پیو و اعتقاد به آن کافی است. انفعال هرگز و هرگز نسخه ای برای درمان است. کلیسا باید پاسخ این لحظه در امریکا است.”

رسیدن به هالی مایر در hmeyer@tennessean.com یا 615-259-8241 و در توییتر @HollyAMeyer.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kuşadası escortturkuaz korsan taksibirthday giftkameralı su tesisatçısıMobil Ödeme Bozdurma Mobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme BozdurmaGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenmeYabancı Dizi İzle