برای بسیاری از مردم به خاطر سپردن آنها کجا بودند و چه آنها انجام می دهند در هر سال و در آستانه جدید تلاش مانع حافظه یا الکل. اما داگ خاکستری را به یاد می آورد دقیقا همان جایی که او بیش از چهار دهه پیش زمانی که در سال 1978 نورد به سال 1979: روی صحنه در انبار در New Orleans fronting مارشال تاکر گروه از طریق طولانی و آتشین مجموعه.

وجود بیش از 2000 نفر در مخاطب اما ده ها هزار نفر بیشتر شنیده کنسرت پخش می با سراسر کشور در بیش از 150 ایستگاه های رادیویی. این نشان می دهد همچنین آخرین آرشیوی انتشار در گروه خود Ramblin’ ثبت مشخصات نشر: سال جدید را در نیواورلئان: Roll Up ’78 و 79!

Toy and Tommy Caldwell are cover boys.

و تامی کالدول در حال پوشش پسران.

Ramblin’ سوابق پوشش

“که نشان می دهد چیزی بود! و آن را برای تلفن های موبایل واقعا خوب است. همه با داشتن یک زمان خوب و شما می توانید بگویید. من به یاد داشته باشید بسیاری چون من به ارمغان آورد پدر و مادر من پایین وجود دارد. و من تا به حال شده است حلق آویز کردن با گرگ [Allman] – بهترین Southern Rock خواننده وجود دارد این است که” خاکستری می گوید: امروز از خانه خود را از Spartanburg, South Carolina. این شهر نه اتفاقا همچنین به هنگام تولد به اصلی گروه در سال 1972 است. خاکستری نیز غیر حافظه موسیقی که شب است که شامل…فست فود?

“این اولین بار بود که پدر من همیشه می خوردند Popeye مرغ! و در [آن روز] او می خواست برای دریافت بیشتر از آن!” خاکستری می خندد. “پس از حدود چهار ساعت بعد من مشغول کاری است و فقط به او گفت برو پایین خیابان خود را به آن را دریافت.”

رکورد شامل MTB استاندارد مانند “بلند کردن” “آتش در کوهستان” “قلعه’ به صورت یک رنگین کمان” “من شنیده ام آن را در a Love Song” و “این Ol’ کابوی.” نیز وجود دارد عمیق تر کاهش “i’ll Be Loving You,” “کویر آسمان” و “پرواز مثل عقاب” (و نه استیو میلر نسخه). آن را دارای بیشترین Southern Rock-صدایی-همیشه در تعطیلات مناسب استاندارد “Auld لنگ تا کنون” و گروه آورده اعضای بازکن Firefall برای مربا در کشور استاندارد “را دایره ناگسستنی.”

گرفته شده از نسخه اصلی 24-پیگیری کمان ویولن و تار ضبط نوار و کار توسط دیرین MTB تولید کننده پل Hornby, آن را doctored یا شیرین ، وجود ادم بیکار و تنبل آکورد نت و بازخورد آن آشنایی صحت که خاکستری اصرار بر. و گروه رهبر/گیتاریست, ابزار جنسی, Caldwell, معذرت خواهی برای او بسیار خشونت صدا قبل از راه اندازی به, شاید, MTB, بهترین و شناخته شده آمار, “آیا شما نمی بینید.” این نادر لحن نه آواز خاکستری اما دومی نمی خواهد که آن را به هر راه دیگری حتی امروز.

“من نمی تواند به شما صحبت کردن در حال حاضر اگر آن را برای اسباب بازی” خاکستری می گوید از گروه اولیه و ترانه سرا. “با ‘می تواند به شما دیدن او نوشت: آن را برای من بخوان و من به او گفتم من نمی تواند آن را انجام دهد. اولین, آن را در مورد همسر خود را – به طوری که بود! اما او از من خواست به خواندن آن سخت است و من از او پرسیدم به من نشان دهد. او بیرون رفت و در آنجا آن را به میخ و ما آن را ضبط. فقط بهتر است برای صدای او از آن تا کنون بود برای من, و آن را نمی خواهد شده اند به عنوان بزرگ یک ضربه آن را به عنوان اگر من آن را انجام داد.”
رکورد امکانات اصلی/کلاسیک صف گروه: خاکستری, Caldwell, برادر تامی کالدول (باس) جورج McCorkle (گیتار) پل معما (درامز) و جری Eubanks (کیبورد/sax/فلوت).

البته می دانم که طرفداران وجود دارد هیچ مارشال تاکر در مارشال تاکر گروه گروه در زمان خود نام مورد از زندگی واقعی نابینا پیانو تیونر که نام آنها بر روی یک keychain که منجر به یک فضای تمرین گروه اجاره ای در اوایل. مخفیگاه آنها در زمان تاکر بود فضای قبلی مستاجر (گروه شکل می دوستی با او…و به همان اندازه-blind همسر!).

اما خاکستری دهکدهای از دست داد آهنگ از چگونه بسیاری از هزاران بار بیش از چند دهه مردم او را به نام “آقای تاکر” و یا تردید در مورد منشاء نام. “در آغاز این خنده دار بود. ما ساخته شده یک شوخی – من نمی توانم به شما بگویم آن! – اما ما انجام شد تا بسیاری از مصاحبه ها و این رو پرسید:” او می خندد. “و ما می خواهم آن را شمارش چگونه بسیاری از بار ما می خواهم به آن را بگویید. ما می خواهم این تعداد 34! این تعداد 35!'”

در سال 1980 تامی کالدول درگذشت از سر صدمات در تصادف خودرو و گروه منحل شد و سه سال بعد. گری و Eubanks احیا این گروه در سال 1988. اسباب بازی کالدول در سال 1993 درگذشت از مواد مخدر مربوط به حمله قلبی McCorkle در سال 2007 از سرطان و Eubanks و معما را تا حد زیادی بازنشسته فرم انجام است.

The Marshall Tucker Band onstage at New Orleans' The Warehouse in the 1970's (though not at the 1978 New Year's Eve show).گسترش

مارشال تاکر گروه روی صحنه در نیواورلئان’ انبار در سال 1970 (هر چند نه در سال 1978 آستانه سال جدید نشان می دهد).

عکس سیدنی اسمیت/حسن نیت ارائه میدهد از حساب PR

گروه ترکیب فعلی – که می آید به هوستون, مارس 13 در Dosey سازمان حفاظت محیط زیست – شامل خاکستری, B. B. بوردن (درامز) تونی سیاه (باس/خواننده) جیمز مارکوس هندرسون (کیبورد/sax/فلوت) و کریس هیکس و ریک ویلیس (گیتار/خواننده).

و آنها بسیار شلوغ در جاده ها است. در این سال آنها را پیدا کنید های مرحله با همکار Southern Rock خانواده سلطنتی Lynyrd Skynyrd که گروه تور خداحافظی با دوستان دیرین چارلی Daniels گروه بر روی آتش در کوه تور (این عنوان به اشتراک گذاشته شده توسط MTB آهنگ و Daniels آلبوم) و در نهایت خود را headlining جنوب Rockin’ خلاصه اجرا از تاریخ که در آن خاکستری است و دیدن او مخاطبان در واقع رشد جوان است.

“این همه در مورد موسیقی است. و بچه ها که حتی به دنیا آمد هنگامی که آهنگ بیرون آمد, پاسخ برای موسیقی,” او می گوید. خاکستری نیز به تازگی صحبت با دن نه برای دومی موسیقی با مضمون سریال “بزرگ است.”

یک گفتگو که قرار بود به گذشته کمتر از یک ساعت رفت و برای بیش از سه به دو مرد reminisced در مورد وقت خود را در ویتنام در طول جنگ – نه پوشش آن و خاکستری مبارزه با آن, آیا به عنوان دیگر اعضای اصلی گروه است. حتی وجود دارد یک بخش دوم بیرون آمدن.

“اما من آن را تماشا کردند! نمی خواهم به دنبال در خودم!” خاکستری می گوید. “من هم به اندازه کافی سخت به دنبال در آینه خودم را در چهار ساعت در صبح است. من می خواهم آن را پوشش داده است. دوست دختر من می گوید من دیوانه هستم!”

اگر Southern Rock است که سه پا مدفوع و سپس Lynyrd Skynyrd یکی از Allman Brothers Band دیگر و مارشال تاکر گروه سوم است. امروز خاکستری بیشتر در رابطه با خود واقعی و به اندازه کافی ورزش.

“من تقریبا 72. شما باید به مراقبت از خود,” او می گوید. “ما نمی مراقبت از خودمان را در اوایل یا ما embalmed خودمان را با برخی از چیزهایی که ما انجام شد. اما من فکر نمی کنم مردم مربوط سنی به راه موسیقی باعث می شود آنها احساس.”

در نهایت مارشال تاکر گروه همواره میل برای شهر هوستون – و حتی آن را می شود نام و نام خانوادگی بررسی می شود در باز کردن خط از آهنگ خود را در “24 ساعت در یک زمان.” هوستون نیز در محل بودند پشت در ’70s داگ خاکستری می تواند feasibly دستگیر شده و به قتل است. یا حداقل غیر ارادی قتل نفس.

“وجود دارد استفاده می شود تعطیلات مسافرخانه در مرکز شهر هوستون. آن یک ساختمان بلند – که بسیاری از سال پیش,” او توضیح می دهد. “من 30 داستان و من تا به حال یک frisbee. من پایین را نگاه کردم و دیدم کسی در نزدیکی ما ون. من پرتاب فریزبی پایین و فکر کردم این امر گرفتن باد. اما آن را نمی, و لعنت چیزی نزدیک کشته شدند که فرد زمانی که آن را ضربه او را در سر!”

مارشال تاکر باند پخش 8:30 p. m. در 13 مارس در Dosey Doe بزرگ انبار 25911 من-45 شمال. برای اطلاعات تماس 281-367-3774 و یا بازدید DoseyDoe.com. بلیط $128-$208 و شامل سه دوره شام و نوشیدنی خدمت 6:30-7:30 p. m.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مارشال تاکر گروه بازدید MarshallTucker.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im